ślub kościelny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: ślub kościelny

czesc... mam taka dziwna troche sytuacje rodzinna ale powiem szczerze ze ja nie wiem czy moge w niej jakos pomuc... to znaczy moja siostra ma 21 lat i teraz nie dlugo bierze slub... ale mam jeszcze jedna siostre ktora ma 25 lat i ma dziecko ale nie jest z tym facetem co ma dziecko bo odeszla od niego (bil ja) ale zmierzam do tego ze wlasnie ona jest teraz szczesliwa z chlpoakiem z ktorym jest juz pond rok jej dziecko ma 7 lat i jej chlopak ostatnio jej sie oswiadczyl ale ona niechce wyjsc za niego mowii ze to jest durza odpowiedzialnosc ze potem sa rozwody i wogoole ona nie raz dostala kopa od zycia... faceci nigdy jej nie brali na powaznie... ona mowi temu chlopAkowi ze go kocha ze chce zeby to on zastepowal ojca dziecku alee jego nurtuje to czemu nie zgadza sie na slub z nim... zadal mi pare razy to pytanie ale nie umiem na nie odpowiedziec on jest strasznie zalamany ma wrazenie ze ona jest z nim tylko dlatego zeby miala kogos przy sobie zeby nie musiala z tym wszystkim byc sama... dziewczyny co mam mu powiedziec jak znowu zada mi to pytanie?? prosze pomozcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ślub kościelny

Powiedz mu, że nie chcesz się wtrącać w ich sprawy oni sami muszą dojść do porozumienia a małżeństwo to poważna decyzja bo niesztuka wyjść za mąż a po dwóch lub trzech latach się rozejść. Widocznie twoja siostra ma jakieś obawy co do tego związku. Pozdrawiam serdecznie.

3

Może po prostu powiedz mu jak jest,że kobiety po przejściach potrzebują sporo czasu aby wszystko sobie poukładać,a strach przed kolejnym zawodem miłosnym jest jednak silniejszy.I niestety musi być cierpliwy,bo jeśli mu na niej naprawdę zależy to poczeka,to też jest dobry sprawdzian dla związku i do tego czy jego intencje wobec niej samej i dziecka są szczere.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

4

Sadze, ze powinnas porozmawiac z siostra tak od serca, szczerze. Wtedy bedziesz wiedziala co powiedziec jej chlopakowi.

A tak naprawde to on powinien z nia tak porozmawiac zamiast pytac sie Ciebie o zdanie...
Z drugiej strony, moze liczy ze skoro ja znasz, to dasz mu jakas odpowiedz...

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

5

Też myślę, że powinnaś porozmawiać z siostrą, być może ma jakiś ważny powód, dla którego nie chce brać tego ślubu. I powiedz jej o niepokoju jej faceta, może siostra nie zdaje sobie sprawy z tego, jak w tej sytuacji on się czuje.

6

dzieki za rady zrobie jsk mowicie ..pozdrawaim

7

Tak poważnie to go dobrze rozwumiem, i na jego miejscu postanowiłabym albo wóz albo przewóz-
czyli albo się decyduje na ślub albo nie smile

a tu takie niby zwierzenia- że chce aby został ojcem dla jej dziecka...ale ślubu już nie chce..
albo jest pewna albo nie..i koniec kropka smile

8

Oj bardzo się mylisz nokia,bo na prawdę łatwo to tylko się mówi "wóz albo przewóz" a w rzeczywistości,ktoś kto dostał kopniaka od życia i zawiódł się na kimś kogo uważał za kawałek swojego świata to teraz inaczej widzi świat,już nie jest taki kolorowy.I ma się w takich momentach wiele wątpliwości,bo obawa przed kolejnym nieudanym związkiem jakoś jest zawsze pierwsza,a jednak mówimy o małżeństwie,co nie jest taka błahą sprawą jakby mogło się wydawać.

9

stokrotka28 postaw się ze strony tego chłopaka...inwestuje swoją prace oraz uczucia...próbuje "stać się ojcem" i chce poprostu stateczności i wiedzieć na czym stoi...

A co potem powie mu papa?:)

Sam fakt iż zdecydował się na taki poważny krok jakim jest ślub świadczy o tym iż mu zależy smile

Poa tym powiedzmy sobie szczerze- młodej samotnej matce niestety bardzo trudno jest zneleść kogoś kto dodatkowo zaakceptuje dziecko.

10

Wiesz czasami bywa tak że gdy sprawy nabierają tempa zaczynają przerażać.A skoro ją kocha i zależy mu na niej powinien uszanować fakt że na razie nie chce ślubu,który tak na dobrą sprawę nie jest koniecznym obowiązkiem,a to że chce być ojcem dla jej dziecka to tylko świadczy o tym jak bardzo są mu bliscy,i brawo dla niego bo to nie łatwa sztuka podjąć się wspólnego wychowywania dziecka,w dodatku,że tak może nie ładnie określę "nie swojego dziecka".Ale nadal uważam,że tutaj potrzeba czasu i cierpliwości i skoro na prawdę ja kocha to powinien zrozumieć ją,albo chociaż spróbować ją zrozumieć.

11

siostra jak wiele przeszla,moze miec opory przed slubem,.znam zwiazki,gdzie ludzie sa bez slubu.w rodzinie mialam taki przypadek para byla ze soba 20 lat,i po tylu latach sie pobrali.dziecko z owego zwiazku im doroslo i bylo jednym ze swiadkow.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018