Prezent dla Teścia :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent dla Teścia :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Prezent dla Teścia :)

Słuchajcie, macie jakieś ciekawe pomysły, co można by podarować teściowi? :>:P:D Głownie chodzi mi o imieninki big_smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent dla Teścia :)

Może napisz coś o zainteresowaniach teścia?
A także czy jest osobą poważną, spokojną czy raczej dowcipną i zwariowaną big_smile ?
To pozwoli może lepiej coś doradzić wink

Być jak płynąca rzeka...

3

Już gdzieś był taki temat chyba. Ale wydaje mi się, ze może portfel, krawat, spinki do mankietów (jeśli używa) jakiś dobry alkohol. To wszystko zależy od jego upodobań i od Waszych relacji wink

4

iziaaaaak ja bym dała dobry koniaczek:))

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

5

hehe jest na rencie smile lubi sobie koło domku porobić:)  jakies grządeczki itd:) raczej taki spokojny, ale dowcipny smile

6

Agatka napisał/a:

Już gdzieś był taki temat chyba. Ale wydaje mi się, ze może portfel, krawat, spinki do mankietów (jeśli używa) jakiś dobry alkohol. To wszystko zależy od jego upodobań i od Waszych relacji wink

Dołączam się do wypowiedzi wyżej. Może być jeszcze jakaś super koszula z bawełny egipskiej:D albo perfumy.

7

Może elegancka zapalniczka (jeśli pali), zegarek...a może książkę ogrodniczą wink
Ewentualnie jakiś dobry truneczek big_smile

Być jak płynąca rzeka...

8

z tą książką ogrodnczą to fajny pomysl:D:D dzięki Wam

9

Jeśli lubi sobie porobić przy grządkach to może jakieś drzewko posadzi i z tą książką dobry pomysł.

10

albo jakies ziarenka, zeby mu cos ladnego wyroslo...

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

11

Ja polecam książkę o ogrodnictwie "Ogrodnictwo dla bystrzaków - Fisher Sue, MacCaskez Michael, Marken Bill" , swoją kupiłam w inbook'u za 30 zł , więc na imieniny wydaje mi się, że będzie ok smile

są ludzie przy których łatwiej się oddycha

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-26 21:02:17)

a może taka szklanka do piwa z podwójną ścianką? spam fajnie wygląda i jest jakaś alternatywa dla kufla

13

Hmm... a może coś do zabawy dla dużych chłopców? Ja kupiłam wiatrówkę i teść ma zabawę jakich mało smile Ustawia sobie puszki, butelki czy owoce i ćwiczy celność. Fakt... nie znałam się na temacie ale np. we Wrocławiu bez problemu można kupić sprzęt kierując się doradztwem sprzedawców - znają się na rzeczy i nie "lecą w kulki" smile

14

Może podaruj mu w takim razie voucher na prezent - przeżycie? Coś, co na pewno długo zapamięta... (oczywiście w ten pozytywny sposób). W Warszawie są fajne stoiska z prezentami - przeżyciami w Galerii Mokotów i w CH Janki.

15

Jak ja bym kupiła wiatrówkę to już widzę minę teściowej smile

16

Romma napisał/a:

Jak ja bym kupiła wiatrówkę to już widzę minę teściowej smile

Hhihi niezłe. Teściowa chyba by nie była zachwycona. A co powiesz na czekoladki? Można kupić nie tylko takie ze sklepu typowe, ale poszukać w sieci i wybrać dedykowane (np. z wygrawerowanymi życzeniami na szkatułce) lub związane z zainteresowaniami danej osoby (jakaś figurka itp.).

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. - Paulo Coelho

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent dla Teścia :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018