Dzieci mile widziane. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Dzieci mile widziane.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Dzieci mile widziane.

Każda młoda para, której poszczęściło się mieć dziecko, wcześniej czy później myśli o wyjeździe gdzieś na wakacje. Oczywiście z dzieckiem. smile
O tyle, o ile na początku entuzjazmu jest na tony, o tyle później pojawiają się różne prozaiczne problemy. Stacja benzynowa nie ma miejsca do przewinięcia, restauracja w hotelu nie posiada wysokich krzesełek, niezbędnych przy małych dzieciach, brak odpowiedniego placu zabaw w miejscu, w którym się zatrzymujemy, brak możliwości zakupu mniejszych porcji dla dzieci...
Jednak od czasu do czasu, rodzice znajdują na swojej trasie, lub w docelowym miejscu pobytu, perełkę. Miejsce absolutnie i totalnie dziecioprzyjazne smile
W tym wątku zapraszam wszystkich rodziców, i nie tylko, do podzielenia się z innymi użytkownikami tą niezwykle cenną wiedzą. smile
Gdzie znależliście takie cudne miejsce? Czy to była restauracja? Hotel? Park? Linie lotnicze? Super przyjazny i dostosowany do najmłodszych park rozrywki?

Myslę, że najwygodniej będzie napisać, gdzie takie miejsce jest? Miasto/województwo?
Co to za miejsce? Restauracja, hotel, park, kino?
I krótką notkę o waszych doświadczeniach z pobytu. Czym was ujęto? Obsługą? Cenami? Szerokim wachlarzem możliwości?

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzieci mile widziane.

No to ja zacznę:

Gliwice, restauracja "Wanilia". Kącik zabaw dla dzieci, osobny pokój (!) z przewijakiem, kosmetykami dla niemowlęcia i wygodnym fotelem, w którym mama może usiąść i ze spokojem karmić piersią. Krzesełko do karmienia starszego bobasa oczywiście jest. A jedzenie - doskonałe! Niestety trochę drogo, no ale za jakość się płaci.

3

ja ostatnio usłyszałam bardzo ciepłą recenzję wypadów do kina z dzieckiem, nawet dość maleńkim. sama byłam dość sceptyczna, ale moja znajoma ruszyła się z domu do Mulibabykina, tak to się nazywa, i była bardzo zadowolona. są tam przewijaki razem z pieluchami i chusteczkami. a nawet foteliki i siedzonka dla maluchów. mi wydawało się, że kino to nienajlepsze miejsce dla dzieci, ale to chyba jest tam na prawdę nieźle zorganizowane.
z resztą nie będę gdybać - sama z młodą się wybieram jakoś w przyszłym tygodniu smile

4

LauraPalmer napisał/a:

to chyba jest tam na prawdę nieźle zorganizowane.

Potwierdzam smile Na sali widziałam nawet maty edukacyjne dla bobasów! Światło jest przygaszone, więc mamy ten miły półmrok, ale jednocześnie jest na tyle jasno, że nie musimy przewijać dziecka po omacku wink No i dźwięk jest dość cichy, co uważam za bardzo ważne - w "normalnym" Multikinie jest zbyt głośno nawet dla mnie, a co dopiero dla niemowlaka.

5

no właśnie. ponoć jest tam nawet mini plac zabaw.
teraz akurat z okazji dnia matki będzie "Wielki Gatsby", miałam straszna ochotę obejrzeć ten film, ale dzień matki to akurat jednocześnie urodziny mojej starszej smile
ale będę pewnie śledzić te wydarzenie na stronie multikina. tam w wydarzeniach jest zakładka.. nie nie, nie dzieci - a - kobiety smile!

6

A jak wygląda cena za bilet na taki seans ? Płaci się też za malucha ?

7

Chochlik napisał/a:

A jak wygląda cena za bilet na taki seans ? Płaci się też za malucha ?

Płaci się, o ile dobrze pamiętam, 15 zł za dwa miejsca siedzące, dla Ciebie i dla dziecka.

8

dobra cena!

9

I rozumiem, że nie ma problemu z wniesieniem z zewnątrz jedzonka / picia dla szkraba, nikt nie zwraca uwagi ?

10

Chochlik napisał/a:

I rozumiem, że nie ma problemu z wniesieniem z zewnątrz jedzonka / picia dla szkraba, nikt nie zwraca uwagi ?

Żadnego problemu smile

11

szczególnie, że pewnie część mam do których skierowana jest propozycja jedzenie ma zawsze przy sobie wink

12

LauraPalmer napisał/a:

szczególnie, że pewnie część mam do których skierowana jest propozycja jedzenie ma zawsze przy sobie wink

No i pewnie dlatego, że w Multikinie można kupić popcorn/colę/piwo, a produktów dla małych dzieci (jeszcze?) nie.

13

wiele się zmienia w tym temacie.. na szczęście wiele miejsc jest wyposażonych w 'infrastrukturę' potrzebną nam, mamom i naszym dzieciakom.
ale wiem, że piszę z perspektywy dużego miasta...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Dzieci mile widziane.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018