Zarejestrowalam sie aby Wam powiedzieć... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Zarejestrowalam sie aby Wam powiedzieć...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Walhalla (2013-01-11 15:04:41)

Temat: Zarejestrowalam sie aby Wam powiedzieć...

Że jesteście moim wsparciem od kilku miesięcy. Niestety najczęściej buszuję w dziale zdrad bo i ona mnie w końcu dotknęła. Jak się odważę to i ja po sobie w/w wymienionym dziale pozostawię ślad..w każdym razie na żadnym portalu nie spotkałam tak mądrych, sympatycznych i empatycznych kobiet...nawet nie wiecie jak potraficie pomóc swoim dobrym słowem..wiele historii, ktore czytałam były jak echo moich małych tragedii i pomimo, że słowa pociechy nie były do mnie skierowane a do założycielki danego postu to jednak czułam ulgę, że jest miejsce gdzie się można wypłakać..jesteście super:) jeszcze się odezwę!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zarejestrowalam sie aby Wam powiedzieć...

Cześć Walhallo,
Muszę Ci przyznać, że ja mam bardzo podobne odczucia. Znalazłam na tym forum swoje miejsce i ogromnie się cieszę, że w nim uczestniczę.
Życzę Ci z całego serca abyś uporała sie ze swoimi uczuciami i była szczęśliwa. Gdy będziesz gotowa napisz nam co się stało. Prawdopodobnie poczujesz wtedy ukojenie bólu
Dużo słońca dla Ciebie smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Zarejestrowalam sie aby Wam powiedzieć...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024