SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez nieznajomy18m (2012-12-27 22:23:34)

Temat: SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI

WITAM POLECAM WAM DO PRZESŁUCHANIA DWA UTWORY MOJEGO KOLEGI NAPISANE DLA KOBIETY.

NIE JEST TO ŻADNA KOMERCYJNA VERBA, ALE SŁOWA PISANE PROSTO Z SERCA KTÓRE WARTO PRZESŁUCHAĆ BO SĄ SZCZERE I UWAŻAM ŻE TE PIOSENKI COŚ W SOBIE MAJĄ:

PRZESŁUCHAJCIE, PONIŻEJ PODAJĘ LINKI DO PIOSENEK:

http://www.youtube.com/watch?v=lotLItCtXwY

http://www.youtube.com/watch?v=_5RDylkD9Vk

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI

Przesłuchałam. Podoba mi się. Zawsze zwracam uwagę na słowa, pod tym względem troszkę bardziej podoba mi się ta druga; wokalista ma miły głos- warto by było popracować nad wymową tzn. nad tym drobnym seplenieniem- nie wiem, czy wynika to z "wady" czy z niedbałości bo pod koniec druga piosenka a właściwie jest tekst jest wyśpiewany ładnie, poprawną polszczyzną. "Chcę trzymać"- zlewa się w jedno słowo, warto poćwiczyć, no chyba, że takie było zamierzenie Autora.
Nad tym głosem warto pracować-moim zdaniem, jako odbiorcy.  smile

3

Odp: SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI

Nie znam się na muzyce. Ale towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Dla mnie śpiew mojej Córki jest przecudny, zwłaszcza, gdy dołozy do tego gitarę... Ciarki przechodzą mi wtedy po ciele. Mamusią jestem, stąd takie podejście do Jej śpiewu. Wiem jednak od innych, że ma dobry głos.

A co  do tekstów piosenek Twojego kolegi... Nic nowego w tym nie znalazłam. Najbardziej podobał mi sie wilk z pierwszego linka, gdy utworowi towarzyszył pokaz slajdów.

Chylę jednak czoła autorowi tekstów. Przelał na papier swoje uczucia. Ja tego nie potrafię.

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » SŁOWA PROSTO Z SERCA O MIŁOŚCI

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018