Sauna dla włosów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Sauna dla włosów?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Sauna dla włosów?

Czy może, któraś z was próbowała sauny do włosów? Fryzjerka ostatnio powiedziała mi, że na moje włosy konieczna jest sauna. Zabieg kosztuje 40zł a ja nie wiem czy warto. Zastanawiam się też czy nie warto kupić jakieś ampułki do włosów, nałożyć i  pochodzić w folii godz. Może ktoś już tak eksperymentował? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sauna dla włosów?

Hej smile
Powiem Ci ,ze naprawde warto! Sama mialam stosowany taki zabieg nie dawno. Moje wlosy ostnio poro przeszly ;/ (prostownica, farbowanie) zaczely sie kruszyc i zrobily sie sianowate ;/ korzystalam juz 2 razy z tej sauny i naprawde poprawiaja kondycje wlosa. Pod wplywem ciepla ,maski ktore nakladamy na wlosy bardziej wnikaja w ich strukture i szybciej sie odbudowuja smile Wiec jesli masz taką okazje to KORZYSTAJ!! smile
Powodzonka

Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. A Ty musisz po prostu odwrócić sie i powiedzieć "to patrz" ;D

3

dzięki za wypowiedz! warto usłyszeć słowa polecające od kogoś też innego niż usługodawcy. Pozdrawiam

4

Ja też polecam smile
Można zrobić to też taniej.. wystarczy iść do sauny, nałożyć dobrą maskę przed i gotowe smile

Potem należy jednak pamiętać o zamknięciu łuski włosa - spłukać włosy ziiimna woda smile

Kiedyś sama często tak robiłam i efekt był super, muszę do tego powrócić.. zwłaszcza, że wygrzewanie w saunie to jest to co zawsze poprawia humor:)

5

Saunę w domu też można zrobić smile wystarczy na włosy pokryte maską nałożyć foliowy czepek, albo zrobić turban z folii spożywczej. Ogrzać głowę dobrze suszarką, żeby całe włosy "złapały ciepło". I zawinąć włosy w ręcznik frotte.
Poza tym maski na głowie trzyma się nie dłużej niż pół godziny, bo po tym czasie już nam głębiej we włos nic nie wniknie smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

6

McMiodek napisał/a:

Saunę w domu też można zrobić smile wystarczy na włosy pokryte maską nałożyć foliowy czepek, albo zrobić turban z folii spożywczej. Ogrzać głowę dobrze suszarką, żeby całe włosy "złapały ciepło". I zawinąć włosy w ręcznik frotte.
Poza tym maski na głowie trzyma się nie dłużej niż pół godziny, bo po tym czasie już nam głębiej we włos nic nie wniknie smile

Pomysł z suszarką również stosuje, jednak pobyt w saunie jest dla mnie dodatkowo bardzo odprężający :-)

7

akacjaa napisał/a:
McMiodek napisał/a:

Pomysł z suszarką również stosuje, jednak pobyt w saunie jest dla mnie dodatkowo bardzo odprężający :-)

Oczywiście, ze tak smile Jeśli tylko masz zdrowie i dobrze znosisz takie temperatury, to masz jeszcze dodatkową korzyść smile No i nie musisz się gimnastykować z ogrzewaniem czupryny i ręce Cię nie bolą od ich unoszenia podczas "suszarkowania" big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

8

Ja kupiłam saunę na włosy na gruponie i byłam bardzo zadowolona! Zabieg jest w miarę przyjemny i ma się po nim ładne włosy. Ja mam długie, ale cienkie włosy a po zabiegu przez kilka miesięcy były w naprawdę dobrym stanie. Btw. dziwne, bo u mnie sauna na słowy kosztuje 80zł a Ty mówisz o 40... zastanawiam się, na czym polega różnica?

9

U mnie też sauna na włosy kosztuje 40 zł. I naprawdę polecam wink

"Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. "
Paulo Coelho

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Sauna dla włosów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018