Temat: Szampon wzmacniający Garnier Fructis Fresh

http://www.garnier.pl/img/our_products/prd_haircare/FRUCTIS/P41061_pack.jpg 

Opis producenta

System Garnier Fructis Fresh powstał, by utrzymać świeżość i czystość szybko przetłuszczających się włosów na dłużej - nawet do dwóch dni. Niezwykłe połączenie wyciągu z brzoskwini i energetyzujących cytrusów aby dodać włosom energii i siły. To pierwszy system ze Wzmocnionym Aktywnym Koncentratem z Owoców, który reguluje wydzielanie sebum. Aż do 48 godzin włosy zachowują świeżość i czystość, są lepiej chronione przed zanieczyszczeniami powietrza, takimi jak kurz czy dym. Aktywne składniki działają na włókno włosa wzmacniając i wygładzając je, dzięki czemu włosy zachowują świeżość i blask na dłużej.

Moja opinia:

Trudno znaleźć dobry szampon do włosów przetłuszczających się. Używałam różnych, ale dla mnie Fructis jest najlepszy. Po użyciu tego szamponu włosy są świeże przez cały dzień, łatwo się rozczesują. I do tego ma ładny owocowy zapach.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szampon wzmacniający Garnier Fructis Fresh

i w dodatku włosy po Fructis strasznie się puszą, no chyba że się zastosuje jakąś odżywkę

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

3

Tiff napisał/a:

i w dodatku włosy po Fructis strasznie się puszą, no chyba że się zastosuje jakąś odżywkę

Tego nie zauważyłam u siebie. Może to zależy od włosów.

Reklama

4

stosowałam ten szampon przez dłuższy czas, początkowo byłam z niego zadowolona. Z czasem jednak zauważyłam, że włosy są strasznie matowe i przyklapnięte. Ze swojej strony, absolutnie odradzam.

5

Też go stosowałam jedynie co to ładny zapach....

Never, never give up wink
Reklama

6

Bożena napisał/a:
Tiff napisał/a:

Tego nie zauważyłam u siebie. Może to zależy od włosów.

ogólnie na moich koleżankach też był taki efekt, może na Twoje szczęście nie działa tak tongue

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

7

Mnie ten szampon pasuje i jestem trochę zdziwiona, że tylko ja mam pozytywną opinię o nim, ale też stosuję go od niedawna, wiec może dlatego.

8

Ja fruktisem umyłam włosy tylko jeden jedyny raz i więcej nie chce go znać... po pierwsze miałam po nim taki łuppież że nie dało się wytrzymać-normalnie tragedia, a po drugie włosy bardzo szybko się przetłuszczały.
Obecnie używam nivea i uważam że jest dobrym szamponem. polecam również dove

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

9

taka prawda iż dla każdej skóry, dla każdego rodzaju włosów, dla każdej innej osoby, pasuje zupełnie inny kosmetyk. Co prawda nie mam nic do fructis'a bo jeśli bym nie miała wyjścia to umyłabym nim głowę ale na co dzień używam zupełnie innych środków.

10

Jak dla mnie, to ten fructis to jest masakra. Oczywiście, każdy musi dobrać odpowiedni dla siebie, ale mnie w ogole nie spasował ;/
Włosy zaczęły mi się jeszcze bardziej po nim tłuścic, takie dziwne w dotyku ... Jedyną zaletą jest zapach