szukam znajomosci do popisania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » szukam znajomosci do popisania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: szukam znajomosci do popisania

czesc tak jak w temacie poszukuje osob ktore chetnie popisza wieczorami gdy czuja sie samotni

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam znajomosci do popisania

witaj smile chętnie z Tobą popiszę ,,też często się tak czuje

3

dzieki:)

4

mozesz i do mnie sie odezwac, kolezanka zawsze sie przyda smile moje gg 12413866

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

5

czesc kobietki
chętnie się dołączę i to nie tylko wieczorem, teraz mam taki czas, że jest mi bardzo ciężko a wieczory , noce są po prostu masakryczne, więc jak macie chęc pogadać jestem za
pozdrawiam serdecznie

6

iw25 napisał/a:

mozesz i do mnie sie odezwac, kolezanka zawsze sie przyda smile moje gg 12413866

a czy ja też mogę:]

7

jestem dostepna takze na priv

8

Hejka smile
Piszcie i do mnie smile Właśnie piję gorącą herbatkę po ciężkim dniu w pracy smile piszcie na maila smile nie korzystam  ze swojego komputera i nie mam tu gg swojego sad

Patrz sercem - najważniejsze jest dla oczu niewidoczne.

9

Hello smile
Ja również się chętnie dołączę, bo lubię rozmawiać i o wszystkim i o niczym. Serdecznie pozdrawiam smile

10

hej dziewczyny smile właśnie wróciłam z basenu ,super sprawa na relaks naprawdę polecam .za oknem plucha ponuro a tam istne szaleństwo

11

Witaj smile również chętnie mogę popisać smile

12

cześć dziewczyny jezeli chcecie piszcie na E-mail milej niedzieli buziaczki dla wszystkich i troche oddechu przy tej przed świątecznej krzątaninie smile:)

13

Hej smile Zaczynam rozglądać się za świątecznymi ozdobami na choinkę... A może wiecie gdzie można znaleźć jakieś w naprawdę rozsądnej cenie? I aż się boję zakupu samego drzewka smile dziś pędzę na zakupy małe, już posprzątane i uprane tylko zostało obiad zrobić i Avon koleżance zawieźć smile przedsiąteczna gorączka daleko przede mną... Poza tym jakoś szczególnie się tym nie martwię smile Staram się by przygotowania do świąt były przyjemne i wesołe... Nie zarzynam się w kuchni smile a jak ktoś chce jeść... niech pomoże big_smile polecam metodę - naprawdę działa big_smile

Patrz sercem - najważniejsze jest dla oczu niewidoczne.

14

cześć smile również szukam takiej koleżanki do popisania. Jeśli jest jakaś chętna to zapraszam na maila smile

15

Hej dziewczyny, ja też się chętnie dołączę, wieczorki w większości spędzam w domciu więc miło będzie z kimś pogadać smile Mój numer gg 1845777. Ściskam ciepło!

"To ja nadaję sens każdemu aktowi mojego życia, a jeśli pragnę się zmienić, to pozostając sobą, sobą inaczej, a nie kimś innym niż ja sam"

16

Hej,
również chętnie popiszę, porozmawiam...
Tyle ludzi jest na świecie, a mi brakuje zwykłych rozmów ;/
Moje gg 46977354

Pozdrawiam Magda 24 lata:)

17

Witam ja też chętnie pogadam zawsze to miło módz z kimś pogadać !!!! wieczory są czasem nie do zniesienia!!!! No i dobra rada się przyda gorąco pozdrawiam!!!!

18

I ja również się dołączam. Z chęcią popiszę mailowo, ponieważ gg już nie mam. : D

19

justyna86 napisał/a:

czesc tak jak w temacie poszukuje osob ktore chetnie popisza wieczorami gdy czuja sie samotni

witam!!!!nie tylko wieczorami czlowiek czuje sie samotny..ale przewaznie o tej porze dopada najbardziej...dolacze do ludzi ktorzy lubia popisac i szukaja szczerosci,rozmow na rozne tematy pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!

20

cześć! to ja też się dołączam wink fajnie czasem pozwierzać się osobie, której wcale się nie zna; jeśli też to lubicie, to zapraszam do kontaktu

"Na pierwszy rzut oka nie widać, że cię kocham" <3

torby damskie? www.sklepverus.pl smile

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » szukam znajomosci do popisania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018