Temat: Garnier Fructis - pasemka & blask - pielęgnacja pasemek

http://www.perfectfresh.com/paimg/1599d.jpg
http://www.nigrini.pl/photos/ae0e08163d22befd4635f47bef1b6e3f.jpg

Opis producenta:
Garnier Fructis Pielęgnacja blond Pasemka Szampon wzmacniający Pasemka i blask

Kolor blond jest symbolem zmysłowego piękna. Jednocześnie włosy blond mają specyficzne cechy: są bardziej suche, cieńsze oraz trudniejsze do rozczesywania niż włosy innego koloru. Garnier Fructis stworzył nową gamę do Pielęgnacji Włosów Blond, pierwsze produkty z Aktywnym Koncentratem z Owoców i Mikrocząsteczkami Perłowy Blask, aby wzmocnić je i dodać im siły. To udowodnione: włosy blond są odbudowane i odżywione, a pasemka i naturalne refleksy podkreślone.

Moja opinia Garnier Fructis - pasemka & blask - pielęgnacja pasemek:
W serii oprócz szamponu i odżywki do spłukiwania jest neszcze maska i odżywka w spray'u.
Seria wzmacniająca z aktywnym koncentratem z owoców i mikrocząsteczkami perłowego blasku.
Przeznaczone do włosów z pasemkami lub balejażem. Ukierunkowane na odżywienie i pielęgnację oraz podkreślenie kontrastów.
I przyznam, że naprawdę widać różnicę. Wiadomo, że tak, jak jest na nich napisane nie będzie - tzn. tego perłowego blasku, ale ja na prawdę widze różnicę. Blond pasemka bardziej błyszczą. Do tego bardzo ładnie pachnie i ma przystępną cenę. Także po wypróbowaniu na sobie polecam szampon i odżywkę Garnier Fructis - pasemka & blask - pielęgnacja pasemek.
Nie używałam maski ani odżywki w spray'u więc nie wiem jak działają.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Garnier Fructis - pasemka & blask - pielęgnacja pasemek

ja używałam, ale neistety strasznie ten szampon wysuszał mi włosy i już nawet odżywka nie pomagała. Używam szampnów garniera z serii nutri-gładki i dla mnie sa lepsze smile

3

Odp: Garnier Fructis - pasemka & blask - pielęgnacja pasemek

Dla mnie szampon był ok, odżywka tak samo.
Jak zawsze i we wszystkim pewnie zależy to od organizmu, tym razem od rodzaju włosów.
Kupiłam też maskę do włosów, nie narzekałam.