NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO!

Drogie Panie,

z całego serca chciałabym polecić wszystkim mamom wspaniały kurs pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Często nie zdajemy sobie sprawy, że w każdej chwili, podczas karmienia (wiem, o czym piszę, jestem matką 16-miesięcznej dziewczynki o ogromnym apetycie i jeszcze większym łakomstwie big_smile ), kąpieli, spaceru w parku, może dojść do tragedii. Do lekarza daleko, wolnej karetki nie ma, a my, przerażone, nie wiemy, co robić.

Polecam akurat ten konkretny kurs nie dlatego, że mam z tego jakieś zyski, tylko dlatego, że sama miałam przyjemność w nim uczestniczyć. Doskonale prowadzony, nie opiera się tylko na teorii, ale zostaliśmy "przeczołgani" po podłodze nad fantomami niemowląt i starszych dzieci, każdy z nas musiał zadzwonić na pogotowie i udzielić pierwszej pomocy w różnych, hipotetycznych sytuacjach... Wiem już, co robić przy omdleniach, krwawieniach, oparzeniach, zadławieniach, zatruciach... Długo by opowiadać, ale to były jedne z najważniejszych dni mojego życia.

Kursy odbywają się na Górnym Śląsku i właśnie rusza edycja listopadowa. Po więcej informacji zapraszam na stronę prowadzącego, pana Krzysztofa Bujacza:

http://krzysztofbujacz.pl/edurato/

OGŁOSZENIE I LINK ZAMIESZCZAM ZA WIEDZĄ I ZGODĄ REDAKCJI FORUM.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO!

Moi znajomi, zanim urodziło im się dziecko również w podobnym kursie uczestniczyli i bardzo to sobie chwalą. Ba, nawet nie wyobrażali sobie ile zagrożeń może  czyhać na dzieciaka. tzn może nie czyhać, o ile być stwarzanym smile

3

Odp: NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO!

Świetny pomysł z takim kursem.
Moi spadkobiercy są już dorośli, więc nie skorzystam. Szkoda, że takiego nie było gdy miałam małe dzieci. Faktycznie wiele duzych i małych zagrożeń się pojawia i dobrze wiedziec jak sobie radzić. Ja w takich sytuacjach z reguły dostawałam stuporu - dobrze, że mąż ma zimną krew.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » NAUCZ SIĘ RATOWAĆ SWOJE DZIECKO!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018