Jakie płyty do słuchania polecacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Jakie płyty do słuchania polecacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Jakie płyty do słuchania polecacie?

hej dziewczyny,

czy polecacie jakieś płyty do posłuchania w domu podczas pracy lub wieczorkiem do wina. Tak by leciało cos w tle?

Ostanio  wpadły mi w ręce 3 pozycje: soundtrack z filmu PS.Kocham Cię z przepiekną piosenką The Pogues - Love you 'till the end, soundtrack z filmu August Rush - tutaj możemy usłyszec wokal przystojnego Jonathana Rhys Meyers'a oraz krążek z utworami z musicalu POLITa, który nabyłam w ubiegły weekend po spektaklu w Hali Torwar. Płyta zwaiera wsz stkie utwory z musicalu (18) wykonywane m.in. przez Nataszę Urbańska, Justynę Chowaniak, Natalię Krakowiak, Mariusza Czajkę oraz zespół Studio Buffo.
Płyta w sklepach pojawi sie 6 listopada. Szczerze polecam:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie płyty do słuchania polecacie?

na przykład płyta pt. "Pozory" Oli Ost. Płyta miała miejsce 26.10.2012. Jeśli ktoś lubi melodyjne rockowe piosenki i teksty "o czymś". A nie słowa, które powiela i mieli w kółko większość polskich wokalistek.

3

Andrea Bocelli i jego płyta  Romanza lub Incanto...Myślę, że od niej bym zaczęła wieczór przy winie. Ennio Morricone włoski kompozytor muzyki filmowej, też warto mieć jego płyty w swojej kolekcji. Jego utwór Chi Mai ..Cudo..:)
Podczas pracy domowej słucham płyt naszych wykonawców, tych co lubię słuchać o każdej porze dnia i nocy. Polecam naszą Eleni, Sewrena Krajewskiego, Krzysztofa Krawczyka, Irenę  Jarocką, czy Natalię Kukulską.  Goya też ma ciekawe płyty. Najnowsza ( jeszcze jej nie mam) ma tytuł 'Chwile' planuje kupić. :)
    Warto jednak słuchać tego co nam w duszy gra -  to co lubimy najbardziej.:)

"  Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia." Erich Fromm smile

4

Podobno świetnym tłem są płyty Buddha Bar, jest ich 14 części plus jeszcze inne wydania z tej serii. Sama miałam okazje posłuchać tylko kilku z nich, a kiedy pracowałam w barze to je puszczałam, bo to właśnie dobre tło było, ludzi nie zagłuszało, a przyjemna muzyczka. Są to zbitki wykonawców... jak dla mnie mniej znanych. A teraz kiedy pracuje właśnie przy sprzedaży płyt kupują je bardzo często lekarze, handlowcy, właściciele kanajp, do biura itp.

5

Moje ukochane na takie okazje własnie:
anita Lipnicka - Vena amoris,
Mela Koteluk - spadochron
Dawid Podsiadło :)

Miłość wywraca życie do góry nogami...

Ja słucham wieczorkiem głównie dark ambientu, ale nie wiem, czy taki rodzaj muzyki by Ci przypadł do gustu :).

Od pięknej kobiety prędko odwykniesz, od dobrej nigdy.

Spróbuj posłuchać Maxa Richtera!

8

Slayer - Raining Blood - polecam

9

Ja ostatnio męczę najnowszą płytę Arctic Monkeys, a utwór 'no. 1 party anthem' smakuje jak truskawki z szampanem, szalenie zmysłowa i lubię ją słuchać wieczorami siedząc przy komputerze i popijając whiskey, mrau mrau :)

10

Ostatnio wałkuję najnowszą płytę Artura Rojka. Całe szczęście odejście od zespołu mu nie zaszkodziło, muzyka przypomina dawny, dobry Myslovitz ;)

11

Tak by leciało w tle i czasem zaintrygowało nawet ucho sprawdzi się wg mnie duet Mark-Almond
https://www.youtube.com/watch?v=lPYyjdSZa0M

albo Michael Franks
https://www.youtube.com/watch?v=SEECPpYpUyM

12

Mela Koteluk - Migracje :)

13

Ja ostatnio poszukuje właśnie jakieś muzy, co by włączyć w tle i niech mi towarzyszy wieczorem przy relaksie.
Tego, czego do tej pory słuchałam już mam dość (bo leciało na okrągło, czas odpocząć;)) więc - macie coś do polecenia?

Moje ulubione albumy to różne gatunki
- Seven Rages of Man - zespół Blue Gillespie, progressive metal
- Babel - Mumford and Sons (kocham <3)
- Black Hawk Down, soundtrack z filmu, Hans Zimmer. Piękne.
- Tears of the Sun (też Zimmer)
- My Head is an Animal - Of Monsters and Men
- Let Them Talk - Hugh Laurie (tak, to doktor House)
- American Idiot - Green Day
- Native - One Republic

Może ktoś podzieli się swoją listą?

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Jakie płyty do słuchania polecacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018