Jak wyczyścić buty zamszowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak wyczyścić buty zamszowe?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Hej! Znacie jakieś sprawdzone sposoby na wyczysczenie butów zamszowych (chodzi o wyczyszczenie butów ze śladów codziennego uzytku) ? mam brązowo beżowe (ale kolor raczej nie ma tutaj znaczenia smile ) nie chce ryzykować w niesprawdzone metody, boję się że się zniszczą. Pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

kup u szewca sprey do zamszu i szczoteczke, posikaj mocno buty spreyem i wyczesz szczoteczka, buty beda jak nowe smile

3

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Ja czyszczę szczoteczką - taką specjalną do zamszu, kupisz chyba w każdym dobrym obuwniczym smile.

4

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Są takie pasty można je kupić w obuwniczym lub przez internet które jednocześnie odświeżają, odnawiają i pielęgnują ten materiał.

5

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Dziękuje za odpowiedzi

poszperałam w internecie i znalazłam jeszcze jeden "domowy" sposób:
wystarczy zwyklą gumka do wycierania przetrzec buty, a pozniej oczyscic szczoteczką (ten sposob z perfekcyjnej pani domu)

podobno mozna tez mlekiem wyczyscic zamsz ale nie znam szczegolow...

6

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Właśnie - są specjalne szczoteczki do czyszczenia butów zamszowych + pasta do butów zamszowych i powinno zejść, podobno też taki domowy sposób to pocieranie skórką od chleba.
Jeżeli nie uda się doczyscić, to ja polecam farbowanie specjalną farbą do skóry zamszowej. Niedawno orientowałam się w temacie właśnie - mam czerwone buciki do pofarbowania, fsarby niedrogie ok 15 zł więc chyba gra warta świeczki smile

7 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-11-15 14:37:43)

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

o codziennego czyszczenia zamszu sprawdzi się specalna gąbeczka [spam]  jest prosta w użyciu a bardzo skuteczna.
Przy większych zabrudzeniach warto użyć specjalnych preparatów do czyszczenia zamszu i nubuku takich jak: [spam]
Jeżeli macie pytania, co do konkretnych zabrudzeń tego typu materiału i jak je wyczyścić zapraszamy do kontaktu

8

Odp: Jak wyczyścić buty zamszowe?

Specjalne preparaty w paście lub spray-u oraz szczoteczki, szmatki do czyszczenia.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak wyczyścić buty zamszowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024