Spóźniona miesiączka ;/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Spóźniona miesiączka ;/

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

Temat: Spóźniona miesiączka ;/

witam. mam 18 lat i od jakis 3 lat mam regularne miesiaczki. ale teraz spoznia mi sie ;/. juz dwa tygodnie. chyba w tym wieku to nic dziwnego. ale mimo to martwie sie ;/. podpowiedzcie mi cos na ten temat.

'To, co ja wiem, może każdy wiedzieć.
Moje serce mam ja tylko.'
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spóźniona miesiączka ;/

Jedna z przyczyn moze byc ciaza, jednak jezeli nie wspołzylas no to musi byc inan przyczyna. jezeli wspolzylas no to pora zrobic test
Ponadto stres, choroba, zazywane leki, to wsyztsko moze wplynac na termin wystapienia krwawienia.
jezeli bardzo Cie to martwi to zglos sie do ginekologa.

porąbana jak łajno w tartaku

3

Nie wspolzylam, pije tylko witaminy, w sumie stres jest duzy. ;/ Ale mysle, ze to chyba jednak nie jest nic groznego.

4

No po prostu poczekaj, jak nie dostaniesz przez nastepne np 2 tyg to idz do ginekologa. Ja najdłuzej czekalam na okres 55 dni, wiec wiesz:)

5

Dużo smile. Musze czekac. A jak nic z tego, to zobaczymy.

6

2 tyg spóźnienia to dużo...ja bym poszła do ginekologa sprawdzić to.

7

nokia - racja.

przez dwa lata od pierwszej miesiączki cykl powinien się uregulować.

jeżeli tak się nie dzieje to może to być jakiś problem.
idź do lekarza i będziesz miała pewność czy wszytsko jest w porządku.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

8

Może ja jakaś dziwna jestem, ale ja bym poszła do gina.Po co masz czekać i stresować się jeszcze bardziej?!Zresztą mam ten sam problem (tylko troszeczke starsza jestem) nie miałam miesiączki, poszłam do ginekologa, okazało się,że mam jakieś problemy hormonalne, teraz jestem w trakcie badań.

Jeśli coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei...

9

Niektore kobiety przez cale zycie maja nieregularne cykle.
Ja jak mialam 18 lat tez mialam nieregularne, wlasciwie zawsze takie mialam. Ginekolog pow ze tak do 40 dnia mozna czekac, a jezeli okresu nie bedzie, to zgłosic sie trzeba do ginekologa, bo to moze swiadczyc o jakism stanie zapalnym. a jezeli to wynika jedynie z nieregularnych cyklow samych w sobie, no to tabletki anty pomoc moga.No i ja bralam tabletki, to wtedy wsyztsko jak w zegarku, ale wiaodmo, ze wtedy nie ma normalnego okresu tylko krwawienie z odstawienia.
kiedy przestalam brac tabletki anty zas mam nieregularne cykle.

ja bym poszła do ginekologa, zrobiła badania hormonalne, prawdopodobnie dostała luteinę czy duphaston na wywołanie. nie ma sensu sie tak zamęczać i codziennie sprawdzac co chwila

biedronka morderca ]:-P

11

Witam. Kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Brałam je kilka lat. Ostanie trzy miesiące miałam regularne miesiączki. Od 28 października do 1 listopada miałam miesiączkę dni płodne wypadły do 9 listopada. 13 listopada kochałam się bez zabezpieczenia. I tu się pojawia problem! 21.11 miałam dostać okres ale się nie pojawił! Jestem pięć dni po terminie i zaczynam się stresować!!! Jakie było prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i po jakim czasie powinnam zrobić test ciążowy? Proszę o odpowiedź.

12

Prawdopodobieństwo jest i to całkiem spore - jeśli przesunął Ci się okres, to przesunęły Ci się i dni płodne, a więc w momencie kiedy współżyłaś, mogłaś być płodna. Niektóre testy ciążowe dostępne w aptece można robić już w dniu spodziewanej miesiączki, inne tydzień po tym terminie, ale one nie zawsze są wiarygodne. Najlepsze jest badanie krwi na hCG - kosztuje prywatnie ok. 30 zł i wiarygodny wynik można otrzymać już tydzień po potencjalnym zapłodnieniu.

13

Powiem nawet więcej niż Annemone - to były Twoje dni płodne, prawdopodobnie, nic nie musiało się przesuwać. Zależy ile trwają Twoje cykle.
Owulacja (uwalnianie jajeczka) przypada równe 2 tygodnie przed pierwszym dniem miesiączki. Płodna jesteś conajmniej 4 dni przed owulacją i mniej więcej 2 po owulacji. Nie wiem dlaczego zakładasz, ze miesiączka powinna być 21.11 - masz takie krótkie cykle - 24 dni? Wtedy rzeczywiście nie byłabyś już płodna, ale to mało prawdopodobne.
jeżeli przyjąć normalną długość cyklu 28, 29 dni to właśnie 13go byłaś jeszcze płodna. Możliwe, że jesteś w ciąży.
Po 2 tygodniach od stosunku wiarygodne są już testy ciążowe dostępne w aptece - koszt kilkunastu zł.

14

Cześć. Mam 18 lat i zawsze miałam okres w miarę regularnie, ale w tym miesiącu spóźnia się już 6 dni i nie wiem co mam zrobić. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale ostatnio miałam dużo stresu i piłam Melisę. Czy to ma jakiś wpływ na miesiączkę?     Proszę o szybką odpowiedź.

15

Tak, stres może opóźnić miesiączkę nawet o kilkanaście dni, gdy jest duży. Ja kiedyś miałam cykl długości 40 dni a kolejny 12... Mogą być też wtedy innej długości niż te normalne.
Nie martw się zatem - to przede wszystkim. Dopiero gdy spóźni się około 2 tygodni możesz zacząć się niepokoić, a nawet wtedy może to być chwilowe rozregulowanie. Idź wtedy do ginekologa, on zrobi USG i zobaczy co dzieje się w jajnikach, jak wygląda macica i czy wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że szybko wrócisz do "swoich" cykli.

16

Ja mam ten sam problem co autorka tematu, ale jak byłam z podobnym problemem troche ponad rok temu i gina to powiedziała mi" stres i nieregularny tryb życia panię wykończy, ureguluje to pani to będzie okej, w innym przypadku tabletki ale to mało praktyczne rozwiązanie bo problem powróci po odstawieniu"
teraz miałam bardzo stresogenny okres to 3 tyg. mi się spóźnia, zapewne w ogóle owulacji nie miałam, bo akurat tak pięknie stres mi się wbił w mój cykl:/

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

17

Przeniesiony post p4ulink4

p4ulink4 napisał/a:

Witam wszystkich.
Piszę tutaj, dlatego, bo odchodzę od zmysłów i nie wiem już co ze sobą robić.
Mam miesiączkę już od 6 lat. Od 4 lat jest regularna, dostaję ją co około 29 dni. Okres spóźnia mi się już ok. 10 dni. Zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny. W dni płodne zabawiałam się z partnerem, ale do "niczego szczególnego" nie doszło.
Boli mnie brzuch i piersi, mam wahania nastrojów i jem za dwóch. To właśnie te objawy towarzyszyły mi zawsze przed okresem. Ale dzisiaj już 10 dzień i nic.. Każdego dnia tylko coraz bardziej się stresuję i nie wiem co robić.
Ginekolog narazie nie jest miejscem, które chciałabym odwiedzić.
Chciałabym zaznaczyć, że od 2 miesięcy bardzo męczę się z zapaleniem pęcherza i chorymi nerkami, ale ostatnio nie miałam problemu z miesiączką. Zażywam antybiotyk furaginum, który odstawiłam już jakieś 4 dni temu.
Co może wpływać na to, że mój okres jeszcze nie przyszedł?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

18

p4ulink4 napisał/a:

Witam wszystkich.
Piszę tutaj, dlatego, bo odchodzę od zmysłów i nie wiem już co ze sobą robić.
Mam miesiączkę już od 6 lat. Od 4 lat jest regularna, dostaję ją co około 29 dni. Okres spóźnia mi się już ok. 10 dni. Zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny. W dni płodne zabawiałam się z partnerem, ale do "niczego szczególnego" nie doszło.
Boli mnie brzuch i piersi, mam wahania nastrojów i jem za dwóch. To właśnie te objawy towarzyszyły mi zawsze przed okresem. Ale dzisiaj już 10 dzień i nic.. Każdego dnia tylko coraz bardziej się stresuję i nie wiem co robić.
Ginekolog narazie nie jest miejscem, które chciałabym odwiedzić.
Chciałabym zaznaczyć, że od 2 miesięcy bardzo męczę się z zapaleniem pęcherza i chorymi nerkami, ale ostatnio nie miałam problemu z miesiączką. Zażywam antybiotyk furaginum, który odstawiłam już jakieś 4 dni temu.
Co może wpływać na to, że mój okres jeszcze nie przyszedł?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

P4ulink4- przyczyn spóźniającej się miesiączki może być wiele; stres, nieprawidłowa dieta czy zmiana otoczenia. Być może ciągłe wmawianie sobie ciąży i stresowanie się jej ewentualnością, doprowadza do zachwiań nastrojów i stresu, co może być główną przyczyną opóźnienia miesiączki. Testy ciążowe są bardzo prawdopodobne, dlatego dla pewności, jeśli ma Ci to pomóc, możesz zrobić jeszcze jeden test. Jeśli ten także będzie negatywny, odetchnij z ulgą i winę zrzuć na okoliczności lub stres. Kobiece ciało to nie maszyna i nie zawsze musi działaś poprawnie. Nie martw się!

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

19

Hej.
Od jakiegoś czasu bolą mnie nerki bardziej prawa ale lewa też czasem daje o sobie znać, ból jest różny czasami mocniejszy czasami słabszy. Czasem przy oddawaniu moczu też występuje. Często chce mi się siusiu. No i to co jest najgorsze do tego wszystkiego NIE MAM OKRESU sad Robiłam test i wyszedł NEGATYWNY.
Przyjmuję antybiotyk od 2 miesięcy ale to na trądzik to on chyba raczej nie ma z tym nic wspólnego.
Już psychicznie nie wytrzymuje a ginekolog dopiero w poniedziałek sad   
Ciąża czy coś innego ?? Jak myślicie ?

20 Ostatnio edytowany przez youngwind (2009-12-11 12:23:51)

gi3nia napisał/a:

Hej.
Od jakiegoś czasu bolą mnie nerki bardziej prawa ale lewa też czasem daje o sobie znać, ból jest różny czasami mocniejszy czasami słabszy. Czasem przy oddawaniu moczu też występuje. Często chce mi się siusiu. No i to co jest najgorsze do tego wszystkiego NIE MAM OKRESU sad Robiłam test i wyszedł NEGATYWNY.
Przyjmuję antybiotyk od 2 miesięcy ale to na trądzik to on chyba raczej nie ma z tym nic wspólnego.
Już psychicznie nie wytrzymuje a ginekolog dopiero w poniedziałek sad   
Ciąża czy coś innego ?? Jak myślicie ?

gi3nia- to może być zapalenie nerek lub pęcherza moczowego. Musisz przejść się najlepiej na badanie moczu i ewentualnie krwi. Ból przy siusianiu może oznaczać stan zapalny. Lekarz może zapisać Ci Furaginum, ale jeśli ból nie jest mocno dotkliwy, wystarczy Urosept (bez recepty)- 2 tabletki 3 razy dziennie. Z tą miesiączką to jednak nie do końca wiem, co może być przyczyną- nie jesteśmy lekarzami, a bez jego diagnozy nie dowiesz się, co masz robić i jak to leczyć. Pozdrawiam!

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

21

ja mysle, ze to cos innego. nie ciaza. ale tak jak powiedziala youngwind lekarzami nie jestesmy.

22

Ciąże lekarz wykluczył wink (dzięki Bogu:P)  Mam porobić badanka i się zgłosić znowu.
Dzięki dziewczyny.

23

witam:)
Jestem tu nowa smile nie wiem co robić-już głupieje sad a więc tak:  3kwietnia 2010r miałam ostatnią miesiączkę trwała 2 dni, do dziś jej nie mam:(przez ten cały czas kochaliśmy się z mężem.. miesiąc temu robiłam test ciążowy negatywny sad   pare dni temu tez go zrobiłam negatywny sad  byłam u ginekologa chciał mi dac tabletki na wywolanie ale sie nie zgodziłam bo staramy sie o dzidzie smile   wiec dał mi skierowanie do kliniki, ginekologiczno-endrykonologicznej..czekam na wizyte... moje objawy to; czeste bole głowy.puchne, piersi mam nabrzmiałe, przytyłam 20 kg(moja stała waga 52) od ostaniej miesiaczki, ciagle bym spała. podbrzusze mnie boli,czuje takie wypuklenie w dole brzucha. nie wim co mi jest ...  prosze o pomoc z gory dziekuje smile

24

JAGODKA0304: Ja też ostatnio miałam podejrzenie ciąży, okres spóźniał mi się ponad miesiąc, robiłam 3 testy-negatywne, podbrzusze mnie bolało i było znacznie większe niż normalnie, wszyscy mówili, że to przed okresem, ale ja takiego nigdy nie miałam przed okresem, bolały piersi i na dodatek zaczęły mi przeszkadzać papierosy i miałam węch jakby wyostrzony, zarejestrowałam się do ginekologa, ale 3 dni przed wizytą dostałam okres. Co się okazało to były tylko jakieś chore moje wymysły...

Ale Tobie życzę, żeby dzidzia była;)
Pozdrawiam;)

25

Dodam jeszcze, że jak nigdy mogłam jeść ciasto i za chwilę ogórki i miałam wahania nastrojów...

26

Czy było  usg?Badanie krwi(również w kierunku TSH)

27

witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka dzisiaj jest 35 dzień od ostatniego okresu przes kilka dni miałam bóle tak jak na miesiączkę a od 3 dni cisza wszystko przeszło i miesiączki nie ma. co może wpłynąć na jej brak? robiłam test ciążowy wyszedł negatywny więc w ciąży nie jestem. doradzcie coś proszę.

28

Paulino, nie czytałaś wcześniejszych postów w tym temacie? Jest tam również sporo odniesień do sytuacji w której się znalazłaś.

Duży wpływ na spóźniający się okres ma stres. Zastanów się czy ostatnio nie miałaś sytuacji kłopotliwych, stresowych. Cierpliwie poczekaj jeszcze kilka dni, jeśli okres się nie pojawi udaj się do ginekologa.

29

Wystarczy tylko poczytać wcześniejsze posty.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

30

Witam smile
Dzisiaj dostałam miesiączki którą powinnam już mieć ponad 2 tyg temu. Pierwszy raz jest to tak bolesna miesiączka. Nigdy wcześniej nie miałam odczuwalnego okresu... Współżyje z narzeczonym, i jakis czas temu nie zabezpieczyliśmy sie. Od dłuższego czasu bolą mnie piersi, jestem senna i ciągle zmęczona...
Czy to może być ciąża?
Niedawno skończyłam 20 lat i wydaje mi się że powinnam mieć regularne miesiączki.
Jeśli wiesz coś na ten temat, bardzo proszę o pomoc.

31

Lolay
Przyczyn opóźnień w okresie jest wiele.Twoje objawy mogą wskazywać na zaburzenia w układzie rozrodczym.Jeśli stan się będzie utrzymywać proszę udać się do gina.i wykonać badanie  usg.

32

kobietki pomożcie juz 2 tyg. spoznia mi sie okres robiłam juz 4 testy i nic wczesniej tak nie miałam czy to ciąża?

33

A testy wyszły negatywne? Może po prostu warto pójść do lekarza? Dużo nie kosztuje a będzie komfort psychiczny, bo się wszystko wyjaśni. Poza tym - brak miesiączki oznacza bardzo wiele rzeczy, nie tylko ciążę, wśród tego różne choróbska - lepiej dmuchać na zimne i zgłosić się do lekarza.

34

Witam, mam lat 25 i miesiaczka spóznia mi się już od 1,5 tyg.Robiłam wczoraj 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie.Pobolewają mnie jajniki, kręgosłup jak i również piersi, czuje się jakoś nabrzmiale, i ciągle mam chęć coś zjeść tak jak przed miesiączką..Pije dużo magnezu,skrzypowite i biorę Biofer,żelazo, ponieważ podejrzewałam u siebie anemię, ospałość łamliwość włosów, itp.Nie  wiem, czy to właśnie przez te witaminy?Czy może przez stres,alkohol, papierosy?Do tej pory każda moja miesiączka od 6 lat była regularna.Pomóżcie, doradzcie prosze?Pozdrawiam.

35

Witam, mam 27 lat do tej pory nie mialam problemow z miesiaczkami, teraz okres spoznia mi sie ponad 2 tygodnie, dokladnie jest juz 46 dzien. Wczoraj zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny. W terminie kiedy powinnam dostac okres mialam objawy bol brzucha, opuchniety brzuch lekko nabrzmiale piersi, objawy te jednak ustapily. Dziaja stanelam na wadze i okazuje ze w ciagu kilku dni przybylo mi 3kg i od wczoraj mam bol brzucha i straszne wzdecia. Mierzylam takze temperature i jest podwyzszona. Na wizyte u ginekologa musze poczekac bo sa teminy. Czy ktoras z was miala podobne problemy, boje sie ze to zaburzenia hormonalne.

36

W oczekiwaniu na wizytę u ginekologa zrób badanie krwi na ciąże wtedy będziesz miała pewność, czy jesteś w ciąży, czy Twój organizm po prostu szaleje smile Czasem testy ciążowe kupione w aptekach nie wychodzą, albo dają błędny wynik.

37

Cześć, mam problem, pomóżcie mi.
Mam 18 lat i ostatnio coś się dzieje z maja miesiączką.
Miesiąc temu okres spóźnił mi się 5 dni i czułam ból nisko pod brzuchem, ale byłam spokojna bo wreszcie dostałam.
W tym miesiącu powinnam dostać 2 a już jest 15;/nie współżyłam tylko na koloni przenocowałam na łóżku chłopaka do niczego nie doszło, choć wiem że mu sie podobałam.
Martwie się czemu jeszcze nie mam mineło juz prawie 2 tygodnie a miesiączki nie ma;(
Co mam robić? ostatnio miałam troszkę stresów i schudłam, ale czy przez to może spóźnic się okres az 2 tyg? sad

38

Kaja18 napisał/a:

Co mam robić? ostatnio miałam troszkę stresów i schudłam, ale czy przez to może spóźnic się okres az 2 tyg? sad

Jak najbardziej może.
Ale proponuję Ci przejść się do ginekologa, tylko on rozwieje Twoje wątpliwości. Żadna z osób na forum nie może być wyrocznią.

39

Witam, miesiączka spóżnia mi sie juz 3 tyg, nie wspołżyłam z chłopakiem. Nie wiem co robić;/
Do ginekologa sa zapisy, a powiem szczerze to bedzie moja pierwsza wizyta, nie chce isc, jeszcze sie nie zapisalam. co mam robić?

40

Prędzej czy później musisz iść do ginekologa. To Twoje zdrowie - nikt inny za Ciebie nie przeżyje życia, odpowiedzialność za Twoje ciało ponosisz tylko Ty. Jeśli liczba 18 w nicku to Twój wiek, to czas najwyższy na pierwszą wizytę. Tylko lekarz może rozwiązać "zagadkę" spóźniającego się okresu, przyczyn może być mnóstwo.

Jeśli bardzo się boisz, poproś mamę lub przyjaciółkę, by poszła z Tobą.

41

Witam,
Mam 18lat, ważę 55kg, 174cm wzrostu, średnio jadam (około 1800kJ).
Nie uprawiam seksu, nie biorę tabletek antykoncepcyjnych.
Od paru miesięcy wydłuża mi się cykl, każdy następny miesiąc jest coraz dłuższy. Dzisiaj mija 50dzień a ja nadal nie dostałam miesiączki. Może to pomoże, więc podam parę wcześniejszych miesięcy jak to wyglądało:
Styczeń - 34dni.
Luty - 34dni.
Kwiecień - 35dni.
Maj - 40dni.
Lipiec - 45dni.
Wrzesień - 50 i nadal nic...
W dodatku mam od czasu do czasu małe krwawienia (czerwono-brązowa wydzielina).
Co może być tym spowodowane i co mam w tym momencie zrobić? 
Proszę o jakąś w miarę szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

42

e1w2ci4 - może to być spowodowane Twoją niedowagą. Twoje BMI wynosi zaledwie nieco ponad 18, a za granicę prawidłowej wagi uznaje się BMI 19,5. Co to znaczy, że "średnio jadasz"? Swoją drogą podałaś energię w kilodżulach, chodziło Ci o 1800 kcal? Dziennie?

43 Ostatnio edytowany przez e1w2ci4 (2011-09-07 17:12:50)

Tak właśnie o to mi chodzi, dziennie około 1800kcal. Po prostu nie mam apetytu by więcej jeść.
Ponad 2lata temu ważyłam 63kg. Teraz zazwyczaj moja waga waha się między 52-55kg.
Nie jadam słodkiego, nie pijam napoi gazowanych.

Może nie, że nie jadam, tylko od około roku przestałam jadać.

44

Dziewczyny zapiszcie się do ginakologa i spokojnie czekajcie.
Ja współżyję i mam zazwyczaj regularne miesiączki jak w zegarku. Ale co dwa lata warjuje mi organizm i spóźniają mi się od 2 tyg do 2 miesięcy.

Mam to od stresu, nieregularnego jedzenia, antybiotyków albo ciężkiej fizycznej pracy.
Czuję że mam lekko wypchany brzuch, boli mnie, przeważnie na dole. I jak idę do ginakologa to zawsze słyszę to samo.
Wszystko ok. Okres niedługo będzie, po prostu się spóźnia. Nawet wywoływać nie chcą, żadnych leków nie dają.

Ale zawsze powtarzają by w każdej takiej sytuacji pokazać się na kontrolę. Tak dla pewności. Więc chodzę.
Wy też się przebadajcie i nie panikujcie.
W większości przypadków nie dzieje się nic złego. Pogadajcie z koleżankami. U moich ciągle coś słyszę, ze się spóźnia i nic się nie dzieje.

No chyba, że współżyjecie bez zabezpieczenia... więc to może być tylko dzidziuś. Też nic strasznego  big_smile

45

Witam ,
jestem z chłopakiem od pięciu lat i współżyjemy od zawsze bez zabezpieczenia ale nigdy nie doszło do wtrysku w środku tylko parę minut przed kończymy. Mój cykl zazwyczaj trwa 33 dni i okresu powinnam dostać 2 stycznia, jest 6 styczeń a tu nie ma ani oznak okresu ani oznak ciąży, nic mnie nie boli , czuje się bardzo dobrze. Nie wiem czy to jest wina hormonów czy czegoś innego. Miałam ostatnio sporo stresu , na dodatek sama się nakręcam ze jestem w ciąży bo nie mam okresu i to mnie jeszcze bardziej stresuje ,  am  o tym myślicie? Niby to nie dużo ale czy powinnam się niepokoić ?

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Spóźniona miesiączka ;/

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018