tabletki anty a wypadanie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty a wypadanie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: tabletki anty a wypadanie włosów

Hej, czy Wy tez macie ten problem? Jak tak, to przy jakich tabletkach?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki anty a wypadanie włosów

Każddy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje na leki/hormony.
Nie ma znaczenia jakie tabletki. Dla Ciebie te będą dobre, dla mnie nie.

3

jak gin przepisywal ni plastry Evra to mowil ze moga byc takie skutki, powiedzial ze to przejdzie jak organizm sie przyzwyczai do tabletek, ewentualnie mozna tez kupic jakies suplementy na wlosy, po przeczytaniu ulotki zrezygnowalam z plastrow...

4

A ja właśnie mam odwrotnie - zaczęły wypadać, jak przestałam brać tabletki. Nie mam pojęcia co z tym teraz zrobić. Znacie jakiś skuteczny sposób?

5

Hejka ja właśnie szukałam informacji na ten temat i trafiłam na ten watek. Bardzo proszę o opinie dziewczyny które już od dłuższego czasu stosują plasterki. Ja jestem w trakcie pierwszego tygodnia więc raczej za wcześnie u mnie na takie skutki uboczne ale byłabym wdzięczna gdybyście powiedziały jak to u Was było z plastrami i włosami? Pytam ponieważ ja mam bardzo słabe, cienkie i rzadkie włosy i gdyby jeszcze zaczęły wypadać mi po plastrach te piórka które mam to bym się załamała. Podzielcie się prosze swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie. Będę bardzo wdzięczna smile

6

Używałam plastrów evra przez 8 lat, nie miałam zadnych skutków ubocznych.

less is more

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty a wypadanie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018