Step Up - Taniec zmysłów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Step Up - Taniec zmysłów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez SylwiaFM (2009-03-25 08:58:51)

Temat: Step Up - Taniec zmysłów

Co sadzicie o filmie Step Up 1 i 2??

O filmie : \\\"Step Up\\\" to film, który nie wymaga od widza zbyt wiele, jest to produkcja typowo rozrywkowa, nastawiona na dużą widownie i dużą publiczność jak na koncercie. Najlepiej taki film ogląda się przy dużej widowni w dużym kinie, w tych gigantycznych multipleksach.
Gdyż właśnie w Step Up najważniejsza jest muzyka, to muzyka w połączeniu z tańcem gra główne skrzypce. Historia przedstawiona przez Anne Fletcher, wcześniej aktorkę w takich produkcjach jak ?Krzyk 2?, ?Titanic?, ?Szkole uczuć? a ostatnio w ?Pacyfikatorze?.

Moja opinia

Mi osobiście bardzo podobał się ten film.

http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Step-Up-2-Streets-08.jpg

http://stylio.pl/zdjecia/74/74813_l/kinia13w/Step+up+!.jpg

http://republika.pl/blog_sz_3079418/5526365/sz/285.step.up.2.021108.jpg

http://img393.imageshack.us/img393/8428/naglowekgl4.png

Zobacz podobne tematy :
Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Chetnie obejze jesli gdzies przypadkiem spotkam w sklepie z DVD's smile Slyszalam juz keidys o tym filmie jednak mi jakos umknal. Musze na niego zapolowac.

Dzieki smile

3

Odp: Step Up - Taniec zmysłów
green.butterfly67 napisał/a:

Chetnie obejze jesli gdzies przypadkiem spotkam w sklepie z DVD's smile Slyszalam juz keidys o tym filmie jednak mi jakos umknal. Musze na niego zapolowac.

Dzieki smile

Na prawdę warto obejrzeć ten film jest super

4

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Jaoglądałam ten film i taki dosyć fajny jest, ale nie zrobił na mnie aż tak ogromnego wrażenia...

5

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

mój J. uwielbia filmy o tańcu ( nie wiem czemu, bo sam tańczyć-biedulek-nie potrafi) więc obejrzeliśmy ten film, spoko muza, fajnie tańczą, ale nic nadzwyczajnego, z resztą nic po tym filmie nie oczekiwałam, ot banalna historia+pokazy tańca-jak w każdym filmie o tej tematyce, ale spoko, zły nie był, w sumie to nie jest film ,który można zrecenzować, typowy dla swej kategorii, co nie znaczy zły

6

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Film extra - naprawdę polecam! Oglądałam parę razy i zawsze nie mogę oderwać wzroku!

7

Odp: Step Up - Taniec zmysłów
sanyskaj napisał/a:

mój J. uwielbia filmy o tańcu ( nie wiem czemu, bo sam tańczyć-biedulek-nie potrafi) więc obejrzeliśmy ten film, spoko muza, fajnie tańczą, ale nic nadzwyczajnego, z resztą nic po tym filmie nie oczekiwałam, ot banalna historia+pokazy tańca-jak w każdym filmie o tej tematyce, ale spoko, zły nie był, w sumie to nie jest film ,który można zrecenzować, typowy dla swej kategorii, co nie znaczy zły

Hehe...jaki zbieg okoliczności, mój chłopak też uwielbia tego typu filmy i też taniec różnie mu wychodzi tongue

Mam takie same zdanie jak Sanyskaj...też niczego po filmie nie oczekiwałam, jakaś banalna historyjka, która wiadomo jak się zakończy, a jakby "główną rolę" odgrywa tutaj dla mnie sama muzyka i pokazy taneczne big_smile

Ale z tych tanecznych filmów - chyba najlepszy, aż tak się nie wynudziłam wink

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

No fajnie sie zapowiada smile Mam nadzieje, ze gdzies znajde ten filmik big_smile

9

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Ogladalam kiedys jedynke, noo ok, w skali od 1 do 10 dalabym 8 smile

10

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

1 i 2 sa super ogladalam kilka razy a teraz zarazilam chlopaka i tez mu sie podobaly a wczoraj bylismy na step up 3d i rowiez jest super. Uwielbiam ten film smile

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Oglądałam obie produkcje, a jakiś tydzień temu porwałam się nawet na Step Up 3D (co prawda nasze kino nie przewidziało takiej możliwości, więc mieliśmy tylko 2D, no chyba, żeby uznać za ten dodatkowy element efekt burzy tongue). W każdym razie film faktycznie lekki, sympatyczny, aczkolwiek scenariusz dość łatwy do przewidzenia. Nadający się do obejrzenia we dwoje albo z grupą przyjaciół. Moim skromnym zdaniem muzyka idealnie dopasowana do sytuacji (czyt. głównie tańców). Aha, ale jeśli ktoś spodziewa się pogłębionych portretów psychologicznych postaci, czy mistrzowskich dialogów zaprawionych inteligentnym poczuciem humoru, tu tego nie znajdzie. Dla fanów wyłacznie ambitnego i poważnego kina - nie polecam. Za to idealny dla każdego, kto interesuje się tańcem (heh w sumie sam tytuł to sugeruje), ale także kogoś, kto chce odpocząć przy czymś mniej wymagającym i pozytywnie nastawić się do życia:)

12

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Bardzo fajny film, pokazujący wiele wątków, miłość, smutek, śmierć, taniec, zwycięstwo..

Step Up 2 - nie polecam, nie umywa się do pierwszej części.

13

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Kolejna sraczkowata historia. Nie oglądałem tego ale zapewne znam scenariusz. Poprawcie mnie jeśli się mylę. On/Ona z dobrego domu tańczą i nagle spotykają jego/ją którzy są biedniejsi albo mają problemy jakieś. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia ale nie mogą się dobrze spotkać. Przychodzi romantyczny moment tańca w jakiejś dzikiej scenerii. Oczywiście obydwoje przygotowywując się do jakiegoś konkursu zakochują się już w sobie na zabój. Zaraz przed konkursem on/ona coś zrobią i niby się rozstaną wszystko wisi na włosku gdy naglę on/ona przychodzi na konkurs tańczą razem i po dramatycznej walce wygrywają !

14

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Ja lubie step up-lekki i przyjemny. Mam Wszystkie czesci na dvd.

15

Odp: Step Up - Taniec zmysłów

Ja kocham taniec, którego w filmie nie zabrakło więc byłam bardzo zadowolona. Wszystkie 3 części mi się podobały smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Step Up - Taniec zmysłów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024