TATUAŻE ktorych załujemy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » TATUAŻE ktorych załujemy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

Temat: TATUAŻE ktorych załujemy

Zrobiłyście takie? gdzie i jakie to są? ja widziałam chłopaka co miał na twarzy puzzle . Młody , pewnie juz załuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TATUAŻE ktorych załujemy

Jedynego jakiego mam jeszcze nie żałuję, ale co będzie za 10 lat?? hmm

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

3

Mój kolega ma 5 tatuaży, w tym jeden na łopatce w kształcie twarzy Jockera. Niezbyt udany wink Żałuje bardzo, mówił że to "błędy młodości" i że wstydzi się nawet na plaży zdjąć koszulkę big_smile tongue

"Mądrego widać, głupiego słychać."

4

Najbardziej rozbraja mnie tatuowanie sobie - zwłaszcza przez panów - imion swoich "aktualnych" kobiet ...
A co w sytuacji, gdy się dana Pani "zdezaktualizuje"??? big_smile

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

5

agasta napisał/a:

Najbardziej rozbraja mnie tatuowanie sobie - zwłaszcza przez panów - imion swoich "aktualnych" kobiet ...

Będzie musiał szukać z takim samym imieniem lol

Dziewczyna z tego samego bloku, w którym mieszkam, zrobiła sobie na całej łydce czerwono- czarne paski. Żałuje, bo nie wszystkie buty i spódnice jej pasują do tego. Chyba, że "jakoś to zakryje", czyli podkład i na to rajstopy w sprayu.

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

6

McMiodek napisał/a:
agasta napisał/a:

Będzie musiał szukać z takim samym imieniem lol

Dziewczyna z tego samego bloku, w którym mieszkam, zrobiła sobie na całej łydce czerwono- czarne paski. Żałuje, bo nie wszystkie buty i spódnice jej pasują do tego. Chyba, że "jakoś to zakryje", czyli podkład i na to rajstopy w sprayu.

Czerwono-czarne paski na łydce????  Fanka Milanu czy co? smile

7

boze, czerwono czarn paski?:D z tym sie nie spotkalam:D

ja osobisci mam3 tatuaze i w sumie zadnego nie zaluje. moze tylko tego zaluje, ze wykonawcy nie byli zbyt dobrzy, ale jakos szczegolnie ich nie zakrywam

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

8

Usunęłabym z jednego kreskę, poza tym jestem zadowolona.

9

Nie moge sobie tych paskow wyobrazic:)??
Ja mam jeden nie zaluje, chociaz czasem mysle jaki jeszcze bylby ladny zamiast tego co mam. Tylko to takie niepotrzebne mysli, bo to to samo co kupic sobie byty, a potem dalej szukac po sklepach ciekawszych, z ta roznica, ze tatuaz to ubranie, ktorego nigdy nie zdejmiemy:)

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

10

Ja mam jeden ale w planach;p Boje się tylko, że to tatuowanie mnie pochłonie i z jednego zrobi się trzy;D

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

11

Na łopatce, ksieżyc, brak znaczenia, dobrze,że chociaz u profesjonalisty porpawiany,to teraz pokazać go mozna, jednak i tak przy doplywie gotowki idzie do kasacji ;D Może polecicie dobry salon do usuwania?

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

12

SzaraMyszka20 napisał/a:

Ja mam jeden ale w planach;p Boje się tylko, że to tatuowanie mnie pochłonie i z jednego zrobi się trzy;D

ja tak wlasnie mialam;) zaczelam od jednego malutkiego, a mam 3;) w planach 4ty, ale poki co mam wazniejsze wydatki niz tatuaz:(

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

13

Widziałam kiedyś chłopaka, młodego, może koło 20., z tatuażem na twarzy - od skroni w dół, koło oka i policzka, jakiś po prostu wzór. Po co? hmm

Ja mam dwa tatuaze wink jeden na nadgarstku z malutkim napisikiem, łatwo zasłonić zegrakiem oraz jeden na żebrze smile Nie żałuję tych tatuaży są super przywołują miłe wspomnienia wink

15 Ostatnio edytowany przez Rzezimieszka (2012-07-31 21:05:14)

Mój facet ma wytatuowane całe plecy, prawą rękę i część prawej dłoni. Na lewej ręce ma kontury i w listopadzie idzie je wypełniać. Jak urodzi mu się potomstwo, to w perspektywie ma jeszcze portrety swoich dzieci i tak czasami sobie żartuję, że jakby wszystko ułożyło się tak jak planujemy, to by mu miejsca na klatce zabrakło. tongue
W jego przypadku też zaczęło się od niewielkiego motywu. Na 18-ste urodziny wytatuował sobie kolorowego smoka na przedramieniu prawej ręki, a potem sprawa sama nabrała obrotów.  Miał farta, bo natrafił na prawdziwego profesjonalistę, który kapitalnie wykonał swoją pracę. Facet samodzielnie opracował projekt i tak wkomponował w całość tego smoka, że wygląda jakby był częścią tatuażu zaplanowaną od A do Z. Póki co naprawdę wygląda to fajnie, a Grzesiek chodzi dumny jak paw, że ma coś, co wyróżnia go z szarej masy ludzkiej. Dzięki tatuażom jest rozpoznawalny, znajomi wołają na niego "kolorowanka" wink Ale jak tak czasem na niego patrzę, to zastanawiam się jak to będzie, gdy na kark wskoczy 50-tka. Ciało jest wtedy przecież inne, traci swą doskonałość. Tatuaż pewnie wyblaknie... Zastanawiam się, jak wtedy będzie się z tym czuł. Czy duma nie przeobrazi się w zmartwienie i niezadowolenie...

Jeżeli chodzi o mnie, bardzo podobają mi się tatuaże. Nie te w stylu: serduszko przebite strzałą i imię Jolka pod spodem big_smile, ale te, które można określić mianem prawdziwej sztuki. Sama jednak bym się nie zdecydowała i bynajmniej nie chodzi o koszta czy barierę bólu.
Kilka lat wstecz zainteresowałam się piercingiem. Zrobiłam kilka kolczyków, jeden nawet w bardzo ekstremalnym miejscu tongue, i pozbyłam się ich po paru miesiącach, bo zwyczajnie mi się znudziły, nie sprawiały mi żadnej frajdy. Pomijając jeden, którego miałam w języku - tego musiałam wyjąć na żądanie ortodontki. Dziurki pozarastały i problemu nie ma, a z tatuażem byłby większy szkopuł.

16

jeśli tatuaż to nieduży i taki co coś symbolizuje, cos ważnego, przełom w życiu - to ma sens, a nie paski czarno-czerwone jak to pisała któraś z Was big_smile

17

ja mam w planach delikatnt tatuaz na stopie, ale to moze kiedys jakis fajny znak ktory okresli moja osobowosc, pierw musze cos znalezc takiego

18

Ja mam na plecach sporych rozmiarów skrzydlatego anioła . jak ubiore boxerke są same skrzydła smile lubię go aczkolwiek czasem mam ochotę wziąć gumkę i to zmazac:)

19 Ostatnio edytowany przez agnes91 (2012-08-08 23:58:19)

Błędem młodości można nazwać tatuaż beznadziejnie zrobiony. A beznadziejnie zrobiony tatuaż nie bierze się z niczego. Chciało się zaoszczędzić i mieć "dziarę" to się kończy z takim efektem najczęściej. A co tatuaży na ciele innych no wiadomo każdy ma inny gust. jednemu się podoba coś co jest proste czarno-białe inni wolą old school a jeszcze inni tatuaże realistyczne. Ważne że tatuaż podoba się osobie która go ma smile
A co do tego że tatuowanie pochłania  ktoś to ładnie kiedyś skomentował - jest mało ludzi którzy mają jeden tatuaż, a jeszcze mniej tych którzy mają dwa tatuaże. Natomiast najwięcej jest takich ludzi którzy mają ich 3 lub więcej. I w sumie coś w tym jest.
Ja póki co mam jeden tatuaż i chodzi za mną coraz bardziej drugi. Zobaczymy co z tego wyjdzie aczkolwiek zdecydowana jestem już prawie na 100 %.
Na dzień dzisiejszy nie żałuję tego co mam wytatuowane.
A co do kwestii tego "Jak będzie wyglądać na starość" wystarczy spojrzeć:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310007_209095675879023_1682538509_n.jpg

Moim zdaniem pięknie, bo w dać, że Ci ludzie przeżyli wiele w życiu i to co sobie zrobili w niczym im nie przeszkodziło i są bardzo szczęśliwi.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

20

Tatuaże to świetna sprawa. A skoro się go robi to wydaje mi się, że powinien być zmotywowany czymś, czego się nie będzie żałować! smile)
Ja parę dni temu byłam z chłopakiem u tatuażysty, żeby z nim wszystko obgadać. Był w wielkim szoku, kiedy dałam mu do zrozumienia, że to żadne serduszka, napisy z imionami, czy kłódka i kluczyk ;P a ja się nieźle uśmiałam smile)

If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I would never have to live without you
<3

21

Ja mam na ramieniu wzorek, wymyślony przeze mnie i spaprany przez osobę, która mi go robiła. Największy błąd jaki w życiu zrobiłam. Żałuje i dlatego zimą idę usunąć. Dobrze, że nie wymyśliłam czegoś większego;) Mój tatuaż ma 9 cm na 3 cm.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

22

ja zaluje mojego najpierw 3 razy sie zastanów

23

ja nie mam, myślę że bym nie wytrzymała z bólu wink ale ogólnie marzy mi się motylek na lewym nadgarstku od wewnętrznej strony wink wiecie co mam na myśli wink wiem, dziecinne, co to motylek... ale cóż ;D

24

o rany jakie piękne zdjęcie smile
na razie nie mam żadnego ale kto wie kto wie..

25

Ja mam dwa i nie żałuje.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

26

ogień napisał/a:

o rany jakie piękne zdjęcie smile

Prawda? smile

27

Bo ja wiem czy to zdjecie jest ładne?Popatrzcie  z  tej strony: przecież te "dziary" na ich ciele to potworna,tandeta wyglądająca jakby kumple z celi im to zrobili.
Nikt z czymś takim nie będzie dobrze wyglądał.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

28

Za czasów ich młodości ładniejszych chyba się nie robiło wink

29

gojka102 napisał/a:

Bo ja wiem czy to zdjecie jest ładne?Popatrzcie  z  tej strony: przecież te "dziary" na ich ciele to potworna,tandeta wyglądająca jakby kumple z celi im to zrobili.
Nikt z czymś takim nie będzie dobrze wyglądał.

A myślicie, że w tym wieku komukolwiek zależy jeszcze na fizycznej atrakcyjności? Uważam, że wytatuowana skóra u starszej osoby wcale jej nie szpeci i niczym nie różni się pod względem urody od po prostu od zmęczonej, pomarszczonej skóry. A zdjęcie jest przepiękne smile

30

Ja się zastanawiam nad tatuażem na stopie....

31

agasta napisał/a:

Chłopak mojej koleżanki miał na piersi wytatuowaną literkę "P" - po byłej dziewczynie, a teraz zastanawia się jak to przerobić na "M", bo złości są z tego powodu big_smile A serio, to ma zamiar sobie coś na tym "P" innego wytatuować, żeby zakryło... Zapewne, jest to tatuaż, którego on żałuje.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

32

wszystko da się zatuszować, skoro Majdan Dodę na Indianina przerobił wink

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

33

Nirvanka87 napisał/a:

aż się oplułam! big_smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

34

agasta napisał/a:

http://4.bp.blogspot.com/-l42BO17m8hA/Uf74YU6iCRI/AAAAAAAATu4/7X9_uhWwh1M/s640/1+-+Copy.jpg
tongue

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

35

Nemezys napisał/a:
Nirvanka87 napisał/a:

aż się oplułam! big_smile

Prawdę mówiąc myślałam, że on twarz dody przerobił na twarz Indianina, a tutaj się okazuje, ze to mniej spektakularne było

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/22b699988a72ce0b0a9d44a97de62bce83c2cbf2

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

36

Tak czy siak przerobił wink

37 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-09-04 19:22:13)

Mój kolega miał tatuaż, który zrobił sobie pod wpływem alkoholu i po jakimś czasie stwierdził, że to jednak nie jest to wink jechał specjalnie do Warszawy i w gabinecie spam usuwał ten tatuaż. Dobrze, że to był niewielki motyw, bo takie podobno łatwiej jest usunąć.

38

polekino napisał/a:

Mój kolega miał tatuaż, który zrobił sobie pod wpływem alkoholu i po jakimś czasie stwierdził, że to jednak nie jest to wink jechał specjalnie do Warszawy i w gabinecie spam usuwał ten tatuaż. Dobrze, że to był niewielki motyw, bo takie podobno łatwiej jest usunąć.

Bo jak się robi tatuaż pod wpływem alkoholu to później jest tak jak było w Kac Vegas w Bangkoku big_smile
http://ocdn.eu/images/pulscms/ZGI7MDMsMjZjLDAsMCwx/2609a98b0286f62b0c23dc9c3a493292.jpg

39

ja mam ogromny tatuaż na połowę pleców( lewą). Nie żałuję. Po 10 latach lekko wyblakł, ale za żadne skarby świata nie pójdę go poprawiać( bolałoooo). Musiałam być szalona, że to zniosłam:)

Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych.

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » TATUAŻE ktorych załujemy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021