SOS czyli młoda cera i dlaczego jest "taka" ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » SOS czyli młoda cera i dlaczego jest "taka" ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: SOS czyli młoda cera i dlaczego jest "taka" ?

Zapewne niepierwszy wątek a propos młodej cery i towarzyszącym jej ... nieprzyjemnościom.
Chciałam się was głównie zapytać jakich kosmetyków używacie ?
Ostatnio kupiłam sobie tonik Ziaji Nuno i zastanawiam się czy w polączeniu z żelem Nivea Young mógł wywołać reakcję alergiczną ( generalnie nie dostaję uczulenia na kosmetyki ) ale po zastosowaniu ich obu po sobie strasznie wysypało mi buzię O.o ( dużo czerwonych pryszczy trudnych do zamaskowania )

MOże w ogóle macie jakiś pomysł jak polepszyć żywot nastolatek i pozbyć się tego świństwa ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SOS czyli młoda cera i dlaczego jest "taka" ?

Skoro Cię wysypało i reagujesz na któryś z kosmetyków to polecam przerzucić się na bezzapachowe. Zazwyczaj alergenem w kosmetykach jest właśnie perfum.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » SOS czyli młoda cera i dlaczego jest "taka" ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018