Jak można wywołac okres. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Jak można wywołac okres.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Jak można wywołac okres.

Miesiąc temu odstawiłam tabletki ze względu na poważne skutki uboczne dostałam nowe tyle że okres powinnam była dostac 10 dni temu pare dni temu byłam u lekarz tyle że powiedział że mam objawy zbliżającego się okresu a tabletek na wywołanie mi na razie nie da bo lada moment będzie.
W ciąży na pewno nie jestem a nie wiem czy sa jakieś metody na wywołanie okresu, jakieś tabletki bez recepty, cokolwiek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak można wywołac okres.

Może by ci pomogła gorąca kąpiel w wannie pijąc lampkę wina,pamiętam,że moja koleżanka tak wywoływała okres.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

3

Ja kiedyś słyszałam, że mój wujek przez przypadek najadł się takich tabletek, bo myślał, że to jego leki na serce smile , więc chyba takie tabletki są, ale nie mam pojęcia jak się nazywają.
W każdym razie mój wujek miesiączki nie dostał hehehehehehe
Przepraszam - piszesz o poważnej sprawie, a ja tu z wujkiem wyjeżdżam, ale nie mogłam się powstrzymać. smile

4

Moja mama tez mowila mi zeby np. trzymac nogi w garacej wodzie, ale nie za goracej zeby sie nie poparzyc smile

5

bóle niby mam tyle ze same bóle sad

6

Zapomniałam dodać,że wino musi być czerwone:)

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

7

No nic spróbuje

8

Picie malwy czarnej skutkuje, wyprobowalam:))

porąbana jak łajno w tartaku

9

kup luteine. dwie tabletki dziennie, pod jesyk i ssij. po max 4 dniach masz okres- prtzynajmniej na mnie skutkuje.

10

Witam.
Mam pewno pytanie do Was. Gdzie można dotać tabletki na wywołanie okresu...
Proszę o pomoc sad
Szybką...

11

kieruj się do ginekologa przepisze tabletki i wywołasz z łatwością okres

12

Jeżeli lekarz uznał, że wszystko jest ok i, że nie da Ci tabletek bo okres niebawem powinien się rozpocząć to po co tak rozpaczliwe chcesz go wywołać ? Może zaufaj lekarzowi i poczekaj nie faszeruj się nie potrzebnie chemią.

13

a po co masz wywoływać okres? Przecież to jest normalne po piksach, że przez dłuższy czas może go nie być. Sam się pojawi wtedy, kiedy organizm się na to normalnie przygotuje. Po co zbędnie się czymś szprycować?

Nazbyt układne kobiety, rzadko znaczą historię...

14

u mnie ostatnio poskutkował ostry seks-nie żartuję

15

kiedyś pytałam o to lekarza i nie potrafił mi na to pytanie odpowiedziec..na koncu powiedzial zeby nie wygłupic organizmu robieniem czegos na sile..

16

Witam forumowiczki .
Mam taki problem. nie dawno byłam w szpitalu z powodu pęknięcia torbiela na jajniku.Lekarz przepisał mi luteinę ponieważ 1go stycznia miałam dostać okres. niestety ,do tej pory nie dostałam mimo iż brałam luteinę 1x2tabletki. Lekarz powiedział także że za ok.2-3 dni powinien się pojawić okres.Czy któraś może zna jakiś sposób na wywołanie okresu, lub była w podobnej sytuacji ?

Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić

17

Mi lekarz dał zastrzyk na wywołanie okresu i po 3- 4 dniach się pojawił.

Tyś rodząc się płakała nad tobą się śmiali,Żyj tak byś umierając śmiała się gdy oni będą płakali:)

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Jak można wywołac okres.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018