Mój błąd - rozstanie z dziewczyną, co dalej.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój błąd - rozstanie z dziewczyną, co dalej..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mój błąd - rozstanie z dziewczyną, co dalej..

Witam, na poczatek chcialbym wszystkich przywitac, jestem nowym na forum.
Postanowilem pomimo swoich oporów zwrócić sie do obcych mi osób o pomoc.. czytając niektóre tematy na tym forum doszedłem do wniosku, ze podniesiecie mnie na duchu, dacie mi jakiś przepis, pomysł.. moja sprawa wygląda tak: od 6 lat byłem w związku z dziewczyna, znamy sie jakieś 9 lat, wszystko układało sie jak w bajce, mieliśmy dobra pracę, co za tym idzie duzo wspólnych wycieczek, wspólnych wieczorów, każda wolna chwilę spędziliśmy przy sobie.. ale do czego zmierzam, wszystko zaczęło sie sypać w momencie kiedy za namową pewnych ludzi zmieniłem pracę, na duzo gorszą, pod względem czegoś co zmieniło mój kontakt z dziewczyna.. brak było mi asertywnosci.. za namową pewnych"współpracowników" piłem alkohol, dosłowniej mówiąc nadużywałem go..doszło również do tego ze kilkakrotnie pod wpływem alkoholu wsiadalem do samochodu. i jakimś cudem trafiałem do domu mojej dziewczyny, co nie podobało sie jej jak i zarówno jej rodzicom.. (teraz będąc trzeźwym, walczącym z nałogiem, rozumiem jej postawę w tej sprawie).. zrobiłem tak kilka razy, nie myślałem o tym co robię,  nie panowałem nad sobą.. wkońcu moja dziewczyna, powiedziała mi ze nie chce mnie znać..ze jej rodzice również uważają mnie za dno, ze nikt nie uwierzy w moja poprawę.. teraz to wszystko wygląda tak, ze przed miesiącem moja dziewczyna wyleciała za granicę, prawdopodobnie na 6 miesięcy..kiedy próbuje sie z nią skontaktować, to rozmowa wygląda tylko tak, ze nie chce mi robić nadziei, ze za to co zrobiłem to cud ze odbiera te telefony ode mnie.. uwierzcie mi ze to prawda ze człowiek doceni cos dopiero jezeli to straci.. teraz dopiero zrozumiałem jak bardzo ja kocham i ze zrobię co w mojej mocy zeby ja odzyskać, a w szczególności aby ona zaufala mi raz jeszcze.. prawda jest tez ze z tamtej pracy zrezygnowałem, po tym zwróciłem sie o pomoc, ponieważ chce skończyć z nałogiem, nie pije juz od 2 miesięcy.. rzuciłem palenie.. chcialbym aby moja dziewczyna uwierzyła we mnie raz jeszcze.. prosze was o pomoc, co zrobić, w jaki sposób przekonać ja, co mogę zrobić zeby udowodnić jej ze naprawde ja kocham. i ze jestem w stanie zrobić dla miej wszystko.. zeby przekonać ja jak i zarówno rodziców dziewczyny.. pomocy.. prosze o poważne odpowiedzi, tak poważne jak ja poważnie traktuje to forum.. dziękuje z góry wszystkim.. pomóżcie mi poczuć sie szczęśliwym..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój błąd - rozstanie z dziewczyną, co dalej..

Zmieniaj się na lepsze i nie wracaj do tego, co było, choćby nie wiem, co... Wiem, co czujesz, też chcę się zmienić dla tej osoby, którą bardzo kocham, a która mnie w ogóle już nie chce. A to niełatwe. Najsmutniejsze to, że przeszłości nie możemy cofnąć... Zawsze można jednak próbować zmienic się na przyszłość. Co do osoby, którą kochasz-jeśli wiedziałbyś w danej chwili, że: "teraz mogę  jej zaoferować samego siebie, bo tak bardzo się zmieniłem, że bardziej się już nie da" to trzeba by było zrobić coś, żeby ona się o tej gwałtownej zmianie dowiedziała- może od np. waszego wspólnego znajomego, który by to zauważył? Tak więc zmieniaj się i nie pozwól sobie na słabości, bo jeśli ona się o nich znów dowie (chociażby od kogoś-okrężną drogą), to stracisz ją na zawsze. Nie błagaj jej też o powrót, narzucając się, bo to raczej podziała w odwrotną stronę. Powinieneś zrobić coś, żeby ona uwierzyła w twoją ostateczną przemianę.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój błąd - rozstanie z dziewczyną, co dalej..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018