bezdomność co zrobić żeby jej uniknąc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » bezdomność co zrobić żeby jej uniknąc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: bezdomność co zrobić żeby jej uniknąc

właśnie uświadomiłam sobie,że jestem bezdomna,bezrobotna,i troche bezradna.Oboje z mężem nie maamy meldunku,ani stałego,ani czasowego,kilkanaście lat temu stracilismy wszystko,powoli staneliśmy na nogi,na tyle,żeby wychowac dzieci,pomóc im się usamodzielnić.Spłaciliśmy długi,oboje mielismy pracę,mąż na czas nieokreślony,ja przez Agencję Pracy Tymczasowej,czyli umowa co miesiąc,wynajmujemy mieszkanie,jakos leciało,aż zachorowałam,zawał,szpital,L4-własnie się kończy.Podczas chorobowego wygasła mi umowa-2 tygodnie po zawale,kogoś przyjeli,nie mam pracy,nieszczęścia chodzą parami,właściciel mieszkania sprzedaje je,mąż ma dość wspólnego nieżycia,docenił uroki kawalerskiego stanu jak byłam w szpitalu rehabilitacyjnym.Jak mam sobie poradzić,dokąd iść o pomoc.Już nie mam siły zaczynać od nowa

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bezdomność co zrobić żeby jej uniknąc
zegadmar napisał/a:

Jak mam sobie poradzić,dokąd iść o pomoc.

A jakiej pomocy oczekujesz?
Póki co masz męża, dorosłe samodzielne dzieci...to finansowo opieka społeczna nie potrzebna.
Ze zdrowiem coraz lepiej (czytałam inne posty). Mieszkanie pewnie jakieś znajdziecie.
Na depresję polecam psychiatrę i psychologa.
Na samotność...może to forum, tylko inne działy np. kafejki smile

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

3

mam na imię wioletta jestem matką sama wychowuję 17miesięczne dziecko jesteśmy w ciężkiej sytuacji mieszkam z moją mamą i jej mężem, wujek i jego siostra nie chcą żebym tu była z moją córką. Ja się lecze na nerwice depresje mam niedosłuch prawego ucha. Nie jestem nigdzie zameldowana mój ostatni stały meldunek miałam w chorzowie ale nie mieszkam tam od 6lat i nie mogę tam wrócić a do domu samotnych matek opieka nie chce mnie wysłać bo za drogo a bardzo bym chciała tam pójść

4

Próbowałaś w Ośrodku interwencji kryzysowej??? zadzwoń tam, albo podjedź być może oni pomogą znaleźć ci jakieś rozwiązanie trudnej sytuacji.

Cel bez planu jest tylko marzeniem

5

Przeszłaś już trudne chwilę, więc i teraz sobie dasz radę! Nie umiem Ci  nic mądrego poradzić, ale życzę Ci dużo siły i zdrowia!

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

6

Witaj
Podaj swoj e_mail

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » bezdomność co zrobić żeby jej uniknąc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018