Tabletki antykoncepcyjne Daylette - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-04-02 09:45:51)

Temat: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Witam wszystkim, jestem na nowa na forum i chciałam spytać o tabletki Daylette. Czy któraś z was je bierze? Dostałam okres dwa dni temu i zaczęłam je brać. Jak na razie nie czuję się źle, ani nic a jak było u Was? jakie skutki uboczne? Czy przy regularnym zażywaniu tabletek (zawsze o 20:00 biorę, pilnuję tego!) facet będzie mógł kończyć we mnie?

Zmieniłam tytuł na bardziej precyzyjny. Na przyszłość staraj się pilnować tego sama // Mod. Anemonne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Jesli wzielas tabletke 1 dnia okresu mozesz wspolzyc bez dodatkowego zabezpieczenia, a skutki uboczne zaleza od organizmu przez pierwsze 3 opakowania mozesz odczuewac jakies dolegliwosci ktore po 3 opakowaniu powinny juz przejsc

3

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Witam wszystkich. Wczoraj dostałam okres i wczoraj wzielam o godz. 22.00 pierwsza moja tabletkę. Nigdy wczesniej nie zażywałam żadnych tabletek anty. Dziś się czuje strasznie, mam chyba cos z pecherzem bo co sekunde biegam do wc i sikam po kropelce, na dodatek rano mialam biegunke nie wiem wlasnie czy to od tych tabletek..
Moze ktos z Was wie, czy to taki skutek uboczny tabletek czy to z mojej winy?

4

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Hej. Dzis biore 14 tabletke. Na poczatku bylo ekstra, lekki okres i o jeden dzien mniej niz wczesniej (zawsze trwal 5-6 dni a po tabletkach 4 dni) lecz jeden dzien po okresie dostalam plamienia, trwa do tej pory ale jest troche mniejsze, przez dwa dni mialam bol piersi taki jak przed okresem, a od trzech dni jak sikam to malo i boli mnie jak koncze ...powoli to mija. Nie nazekam bo mam swiadomosc ze organizm musi sie przyzwyczaic do hormonow, kazdy inaczej przezyje poczatki brania tabletek. Mysle tylko ze dobrze brac je wieczorem ja np biore o 19 bo przez noc moze mniej dolegliwosci sie odczowa.

5

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Hej dziewczyny mam do was pytanie i mam nadzieje ze rozwiejecie moje watpliwosci... A wiec od miesiaca biore tabletki daylette systematycznie i nigdy nie zdarzylo mi sie zapomniec ale zastanawia mnie to czemu czasem pojawia sie u mnie taki sluz jak podczas normalnego cyklu gdy nie bierze sie tabletek. Czy w takim razie mam normalna owulacje i one nie dzialaja? Wydaje mi sie to troche nie mozliwe bo jak niby maja nie dzialac poza tym pojawialy sie u mnue jakies tam skutki uboczne czyli ingeruja w organizm napewno tylko ze wspolrzylam z chlopakiem pare razy i wiadomo nie chce miec narazie dziecka a troszke mnie to obawia. Z gory dzieki za odpowiedzi. smile

6

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Hej!!! ja chciałam sie doradzić...  ja biorę  tabletki Daylette  już 4opak. i za nie długo mój mąż wyjeżdża za granice do pracy i w takim przypadku powinnam przerywać branie tabletek? i na czas pobytu męża stosować prezerwatywy? bo raczej  będzie zjeżdżał około co cztery tygodnie chyba nie będzie się opłacało brać tabletek?

7

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Witam .Mam problem z tabletkami daylette zaczynam już 4 opakowanie ,ale po tabletkach plecebo z 3 opakowania nie dostałam okresu czy odstawić tabletki??Wcześniej przez 3 opakowania miałam brązowe plamienia .

8

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Moze powinnas zglosic sie do lekarza lub wykonac test, przeciez tabletki nie daja 100% pewnosci. Ale napewno nie panikuj przeciez przy poczatku brania tabletek rozne rzeczy dzieja sie w organizmie kobiety. Ja tez biore daylette ale jak narazie nie narzekam na plamienia mialam je tylko przez tydz.na poczatku stosowania pierwszego opakowania.

9

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Ja brałam, ale po pół roku zaczęłam mieć depresje takie jak przy Jasminelle, więc musiałam zmienić

10

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

A mnie ostatnio boli glowa ale nie wiem czy to od tabletek

11 Ostatnio edytowany przez karolcia2106 (2012-09-07 20:35:19)

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

biorę tabletki Daylette o godz.20(czasem trochę później czyli 20.30 lub 21) i piętnastą pigułkę zapomniałam zażyć wieczorem, więc kiedy sobie rano przypomniałam o godzinie 06.30 zażyłam BIAŁĄ,  (w ulotce pisze jak się zapomniało zażyć tabl.ponad 12 godzin to trzeba jeść do końca białe i zielone placebo wyrzucić potem nowe opak. lub przerwać branie białych tabl. i przejść do tabletek placebo i później nowe opak).  więc z moich obliczeń nie ma 12 godz. powinnam zrobić tak jak w nawiasie, czy normalnie przyjmować do końca blistra???

12

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Jesli nie przekroczy sie 12 godz. To bierze sie normalnie. Bierzesz tak krotko tabletki i juz zapomnialas o niej? Ustaw sobie przypomnienie w tel albo cos bo dziewczyny zapominaja a pozniej zdziwienie i glupie pytania " dlaczego jestem w ciazy? Jak biore tabletki" ... Jejku.

13

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Kończę nie długo 4 opakowanie... no chyba czasem każdemu zdarzy się od czasu do czasu czegoś zapomnieć, akurat w ten dzień mój synek mocno gorączkował i po prostu nie miałam czasu myśleć o sobie. Dziękuję za radę i mocno pozdrawiam:*

14

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

a ja sie czuje po daylette jak bym miala ciagle napiecie przedmiesiaczkowe ale to dopiero moje pierwsze opakowanie mam pytanie czy daylette wstrzymuje wode w organizmie?

15

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Nie wstrzymuja. Z tego co pamietam ale byc moze sie myle na ulotce jest wlasnie to napisane. Daylette to nowe tabletki, maja niska dawke hormonow i nie ingeruja w wage. Przynajmniej ja nie przytylam jak narazie ani nie czuje sie nadeta od plynow w organizmie. Ale jak to sie mowi... Kazdy organizm jest inny, tyle. Nikt Ci nie zagwarantuje ze ty nie przytyjesz albo schudniesz.

16

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

ja jestem po dopiero 3 tabletkach i nie chce zapeszac ale jak narazie czuje sie po nich dobrze.
zawsze miesiaczki mialam bolesne a teraz nawet nie czuje ze ja mam.
po dwoch pierwszych mialam migrene ale dzis bylo spoko. na bierzaco bede informowac. cool

17

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Cześć kobietki smile Ja biorę te tabletki od kilku dni(dziś będzie 5) . Muszę powiedzieć,że czuję się po nich dobrze. Po 1 tabletce spodziewałam się jakiś skutków ubocznych,ale czułam się bardzo dobrze. Dziś jedynie jestem bardzo śpiąca..mimo przespanej nocy potrzebowałam snu w ciągu dnia..i wczoraj miałam strasznie płaczliwy,że tak powiem dzień(ale ponoć te wahania nastroju na początku są normalne). Niestety biorąc jakiekolwiek tabsy musimy być przygotowane na skutki uboczne ,bo jednak to coś nowego dla naszych organizmów smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne Daylette

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024