Oskary 2009 - już wszystko wiadomo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Oskary 2009 - już wszystko wiadomo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Oskary 2009 - już wszystko wiadomo

Ilu z Was zarwało noc, żeby oglądać galę rozdania najbardziej pożądanej nagrody filmowej? Ja jak zwykle oglądałem transmisję i teraz w pracy przysypiam. Jakie macie wrażenia po zobaczeniu gali?

Zmieniono nie tylko prowadzącego - nawiasem mówiąć Hugh Jackman poradził sobie całkiem nieźle - ale sam sposób prezentowania nominowanych aktorów i aktorek. Niespodzianek większych nie było, no może poza Oscarem dla Seana Penna, bowiem większość krytyków obstawiało Mickeya Rourke. Osobiście obstawiałem Brada Pitta.

Nie spodziewałem się tak dużego sukcesu filmu Slumdog. Milioner z ulicy, który jest triumfatorem gali. W kategorii najlepszy film obstawiałem bardziej Obywatela Milka.

Ile Waszych typów się sprawdziło?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez filmomaniaczka (2009-02-23 18:16:59)

Odp: Oskary 2009 - już wszystko wiadomo

Ja początkowo trzymałam kciuki właśnie za Penna i Obywatela Milka, ale widziałam w sobotę Zapaśnika...Mocne, realistyczne kino i jednocześnie niesamowicie wzruszające. Dawno nie widziałam tak dobrego filmu. Mickey Rourke wyszedł z roli amanta lat 80-tych. Mam nadzieje, że po tym filmie przestanie być kojarzony tylko z jedną produkcją (9 i 1/2 tygodnia). Trzymałam mocno za niego kciuki, ponieważ Penna mimo wszystko bije na głowę. Arnovsky po raz kolejny udowodnił, że jest w świetnej formie artystycznej i, że nadal robi filmy "po swojemu"...i całe szczęście:)

Zwiastun The Wrestler

Recenzje filmowe - Filmtrack.pl

3

Gali nie ogladałam, ale na pewno zobacze jakąś powtórke.;]
Przede wszytstkim zasłuzonego oskara pośmiertnie dostał Ledger (filmowy Jaker). Slumdoga obstawiałam. Sean Penn dobrze zagrał w Obywatelu Milk'u, ale wg mnie oskar bardziej należał sie Rourke. Trzymałam też kciuki za Winslet i nie na darmo.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

4

zasadniczo w porownaniu do lat poprzednich byla tragedia, nie bylo w czym wybierac. nie umniejszam slumdogowi bo film mimo prostej historii przedstawiony byl wybitnie, no i te zdjecia! Film uwielbiam, jednak twierdze ze w poprzedich latach byla wieksza niewiadoma i wieksze napiecie niz teraz.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Oskary 2009 - już wszystko wiadomo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018