Ćwiczenia na pośladki,uda,brzuch i plecy. Znacie jakieś? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia na pośladki,uda,brzuch i plecy. Znacie jakieś?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Ćwiczenia na pośladki,uda,brzuch i plecy. Znacie jakieś?

Witam, chce zacząć ćwiczyć bo do wiosny juz nie daleko smile i pasuje pozbyć się kilogramów nagromadzonych przez zime, Mam problem z pośladkami,udami brzuchem i plecami to te miejsca na ciele które chciałabym "ulepszyć" do ćwiczeń bede stosować diete 1000 kalorii i mam nadzije ,że przyniesie mi to upraniony efekt. Dodam tylko ,że licze na niezbyt trudne ćwiczenia gdyż  od bardzo dawno nie ćwiczyłam i moje mięśnie nie są zbyt silne.. jezcze jedno czy można ćwiczyć codziennie czy należy zrobić sobie jakieś przerwy od ćwiczeń, kiedyś słyszałam ,że jeśli ćwiczy się codziennie to zamiast zrzucić romzmiar dodajemy go bo mięśnie rosną, ja nie chce mieć mieśni dużych chce tylko wzmocnić je troche i pozbyć się tłuszczu;) licze na wasze wypróbowane ćwiczenia wink z góry dziękuje;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ćwiczenia na pośladki,uda,brzuch i plecy. Znacie jakieś?

Polecam Pilates smile Nie trzeba się omęczyć , a ćwiczenia nie powodują przyrostu mięśni , tylko je rozciągają.Są świetne też  na kręgosłup .
Wystarczy poćwiczyć 30 min 2-3 razy w tygodniu .Ja w desperacji ćwiczyłam codziennie.Kupiłam sobie płytę DVD z tymi ćwiczeniami po tym , jak skorzystałam z dodatku w Twoim Stylu opisującym te ćwiczenia przez Mariolę Bojarska - Ferenc
Poszperaj w internecie , może by się coś znalazło do ściągnięcia smile

3

wielkie dzięki, poszukam napewno, właśnie o to mi chodzi ,żeby się nie omęczyć a żeby były efekty wink

4

Może zapisz się do jakiegoś klubu fitness na zajęcia BPU lub Fat Burning, wówczas zobaczysz jakie ćwiczenia można wykonywać i jak prawidłowo należy to robić, zawsze może też porozmawiać z instruktorką. Co do częstości ćwiczeń - efekty przynosi ćwiczenie 3 razy w tygodniu, oczywiście można częściej. Żeby nie nadbudować sobie za bardzo masy mięśniowej nie można przesadzać z ilościami powtórzeń i ćwiczyć równomiernie wszystkie partie mięśni (choć expertem w tym temacie nie jestem, wiem tylko z tego co wyczytałam).

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

5

Ja polecam areobiczna 6 Weidera cwiczenia sa łatwe jednak wymagaja systematyki w szybkim czasie widac pierwsze efekty.

6

chyba racja zapisze się do jakiegoś klubu albo na siłownie i zapytam instruktora co mam robić wink) ale jakby ktoś miał jeszcze jakieś ćwiczonka sprawdzone na te partie ciała które wymieniłam to prosze piszcie wink

7 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2009-02-22 13:34:27)

Ja mam dobrze...mój chłopak chodzi ze mną na siłownie i jest moim osobistym instruktorem wink
I naprawdę widzę efekty !!!
Właśnie mam problem z tymi partiami ciała jak Ty...
jednak ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie to co innego niż ćwiczenia w domu...
wszystko w sumie zależy od ilości powtórzeń i serii...no i obciążenia...
gdy ćwiczymy przy małym obciążenia, ale za to więcej i szybciej wykonujemy powtórzenia - bardzo dobrze spalamy wtedy tkankę tłuszczową...
a gdy mamy większe obciążenie i robimy wolniej i mniej powtórzeń - to baza mięśniowa się zwiększa wink

Polecam siłkę, ale oczywiście najważniejsze, żeby poprawnie wykonywać ćwiczenia, bo inaczej nasz trud idzie na marne wink

Być jak płynąca rzeka...

8

szczerze to troche się wstydze iść na siłównie bo się wstydzę.. że jak ktoś zobaczy że nie mam siły albo mój tłuszcz to sobie pomyśli co za ochydna grubaska albo się zacznie śmiać ,że nie podniose iluś tam kg.. no ale chyba coś musze zrobić by dobrze się czuć sama z sobą.. dzięki za rade wink

9

na brzuch idealne jest A6W, chociaz trudno wytrwac do konca, ale juz po 2 tyg widac rezultaty smile

10 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2009-02-22 13:50:33)

LoLcIa_nS napisał/a:

szczerze to troche się wstydze iść na siłównie bo się wstydzę.. że jak ktoś zobaczy że nie mam siły albo mój tłuszcz to sobie pomyśli co za ochydna grubaska albo się zacznie śmiać ,że nie podniose iluś tam kg.. no ale chyba coś musze zrobić by dobrze się czuć sama z sobą.. dzięki za rade wink

LoLcIa_nS - ja chodzę do typowo "męskiej" siłowni...
raz na tydzień spotykam tam jakąś dziewczynę big_smile
strasznie się wstydziłam na początku...pierwszy dzień a tam mnóstwo facetów...wychodzę z szatni a wszyscy wzrok na mnie big_smile myślałam, że się zapadne pod ziemię tongue

ja do silnych osób nie należę - mam bardzo chude ręce...
dźwigam tylko samą sztangę i to przy asekuracji chłopaka big_smile
ale wole ćwiczenia z hankielkami - masz różne rozmiary, więc luzik...
45 min. ćwiczę sobie sama z nimi w kąciku big_smile
faceci brzuszki też raczej rzadko robią, więc nie muszę pytać czy ktoś kończy itp wink

I powiem Ci, że zauważyłam, że dziewczyny, które tam przychodzą to wcale nie idealne dziewczyny z super figurami...wprost przeciwnie...

a faceci nie lepsi...wiadomo, są różni...
ale większość to faceci z tzw. "mięśniem piwnym" big_smile
i oni są zajęci sami sobą...nie zwracają za bardzo na nikogo uwagi...
na pewno jak pierwszy raz wejdziesz to spojrzą na Ciebie itd...ale potem już luzik wink
nawet pomogą wink

Być jak płynąca rzeka...

11

na posladki polecam ci krem ujedrniajacy i jak najwiecej dziennie i jak najdluzej je napinaj
duzo sie nie wyslisz ale rezultat gwarantowany:)

12

sueno6 Dzięki za wsparcie wink hehe ja to jestem troche wstydliwa i nie wiem czy nie uciekne jak się na mnie popatrza big_smile hehe zart wink a na poważnie to chyba po to się idzie na siłownie by poprawic swoją kondycje czy wymodelować sylwetke więc myśle ,że bedzie tak jak mówisz. ze takkich jak ja bd wiecej wink nie bede się czuła jedyną grubaska na sali ;D chciałam też zacząć biegać ale jeszcze troche zimno i slisko jest wiec na to poczekam aż sie ociepli wink oby wiosna szybko przyszła wink Kremiki też kupię .. ojjj ja chyba na to fotrune wydam wink

13

LoLcIa_nS zgadzam się w pełni z sueno6 tzn. na siłowni nie wszyscy wyglądają idealnie bo właśnie po to się chodzi na siłownię, żeby swój wygląd podreperować. Co więcej faceci są tak zajęci sobą, że zaledwie (zresztą jak każdy) obejrzą się kto wchodzi na siłownię a potem zajmują się ćwiczeniami. Także głowa do góry, trochę odwagi i samozaparcia.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

14

Tu są fajne ćwiczenia, jest ilość powtórzeń i serii. Niektóre już wcześniej poznałam, jak chodziłam na fitness. Polecam stronę Fitelli:

edytowane z powodu reklamy pamiętajmy nie wklejamy linków smile
Fenix

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia na pośladki,uda,brzuch i plecy. Znacie jakieś?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018