Samodoskonalenie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samodoskonalenie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Samodoskonalenie.

Witajcie!

Długo myślałam nad takim "projektem". Moim problemem jest wieczny brak motywacji. Dosłownie do wszystkiego. Czy to do pracy, czy to do nauki czy nawet prostych rzeczy! Dlatego chciałabym założyć taki mały "dzienniczek" internetowy, który będziecie mogli śledzić. Z pewnością wtedy będę miała jakieś zobowiązania i będę starała się je wypełniać.

W okolicach maja tego roku prawdopodobnie wyjeżdżam do pewnego X, który bardzo przypadł mi do gustu i chciałabym zrobić na nim wielkie wrażenie.

Zawsze jest tak, że widzę w sobie pewne braki. Staram się wyglądać jak te wszystkie wyretuszowane panienki z okładek magazynów. Bez skazy. Wiadomo, że jest to niemożliwe, ale pragnę ulepszyć sama siebie pod względem zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Chciałabym, abyście pomogli mi w wytrwaniu do maja w moich postanowieniach i tym samym zbudowania "nowej siebie".
Licząc od przyszłego poniedziałku (od początku najlepiej się zaczyna przemiany) 12.03.2012 do 01.05.2012 zostaje +/- 50 dni.

Chcę w 50 dni stać się piękną kobietą która umie się realizować.
Mój plan na przyszłość?

[1]. Wysmuklić swoje ciało!
Ostatnio zauważyłam, ze jest strasznie "ruchome", szczególnie uda (kiedy siadam nagle robi się nieestetyczny placuszek). Czy któraś z Was może wie, jak temu zabiec?

[2]. Regularnie ćwiczyć!
Przy wzroście ok 170-171cm ważę ok 55kg. Chciałabym minimalnie schudnąć i utrzymać swoją wagę.

[3]. Nie zostawiać żadych rzeczy na później!
To mój główny problem i nie wiem jak się do tego zmotywować. Strasznie utrudnia mi to życie...

[4]. Kupić soczewki kontaktowe!

[5]. Kupić ubrania, które będą uwypuklały moje zalety!

Reszta w trakcie realizacji...

Czy ktoś może ma jakieś wstępne pomysły, aby mi pomóc?

Dziękuję bardzo!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samodoskonalenie.
cyniczna napisał/a:

(...) [2]. Regularnie ćwiczyć!
Przy wzroście ok 170-171cm ważę ok 55kg. Chciałabym minimalnie schudnąć i utrzymać swoją wagę.

a można wiedzieć po co? przecież masz wagę idealną (przynajmneij jak dla mnie smile)
ja mam 156cm około a ważę więcej od Ciebie...

mimo wszystko życzę wytrwałości smile

...dążąc do szczęścia....

3

no wlasnie 55 kg to bardzo dobra waga... to ile Ty chcesz ważyć ? chcesz wygladac jak kościotrup tongue??

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

4

MsDomisiek napisał/a:

no wlasnie 55 kg to bardzo dobra waga... to ile Ty chcesz ważyć ? chcesz wygladac jak kościotrup tongue??

Może źle się wyraziłam - nie chcę "jako tako" schudnąć, żeby być patykiem, ale straaaasznie irytuje mnie mój "wystający" brzuszek. Same ćwiczenia nie pomogą, trzeba urozmaicić jakoś swoją dietę smile.

Uffff, całe 2 tygodnie ze mną. Przyznam się bez bicia, że były to jedynie tygodnie wprowadzający. Lekkie ćwiczenia, przygotowania do właściwego odżywiania się i tak dalej. Nie chciałam robić tego na mus, "bo tak trzeba". Mój organizm jest z deka przygotowany na to, co go czeka w najbliższym czasie.

Moim celem jest osiągnięcie figury z której będę w 100% zadowolona. Przeciwstawiam się mojemu brzuszkowi! smile
Do programu chcę wprowadzić równiez tok ćwiczeń na rozciąganie, chociaż zobaczymy, co z tego wyniknie.

Dzisiaj niestety złapałam ostrego doła, ale na pocieszenie mogę dodać, że zamiast kilogramu czekoladek i słodkości sięgnęłam po soczyste mandarynki. Wow, a to jednak duża zmiana!

Let's go!

5

Oj nie jestem osamotniona liczę na wasze wsparcie dziś idę na rolki, muszę je odkurzyć:)

6

Powodzonka smile

7 Ostatnio edytowany przez K_r_o (2012-04-15 10:37:45)

Hm... trzymam kciuki smile jeżeli waga 55 kg to trochę za dużo dla Ciebie to próbuj schudnąć smile na pewno Ci się uda. Mam 175 cm i ważę 58 kg i jeszcze ze 3 bym zrzuciła, żeby poczuć się bardziej komfortowo -  dla samej siebie !  smile
Musimy sami od siebie wymagać, bo nikt nie zrobi tego za nas. Jak chcemy coś zmienić to potrzeba do tego determinacji, odwagi i samozaparcia i UDA SIĘ  smile:)

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samodoskonalenie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018