cienie do oczu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: cienie do oczu?

jaki kolor cieni powinno sie uzywac do małych oczu o kolorze piwnym??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: cienie do oczu?

na pewno do małych to jasne
bez kredki, ewentualnie cienko na gornej powiece

jasne, ciepłe barwy
wystrzegać się niebieskiego

3

W ogóle nie należy używać koloru cieni w kolorze odpowiadającym lub przybliżonym do koloru oczu, bo wtedy oczy z makijażem "zleją się" w jedną całość.

4

Emiliaaa napisał/a:

W ogóle nie należy używać koloru cieni w kolorze odpowiadającym lub przybliżonym do koloru oczu, bo wtedy oczy z makijażem "zleją się" w jedną całość.

Kurcze kiedyś też tak myślałam, ale okazuje się ,że niekoniecznie.
Mam zielone oczy i zielony cień też mi pasuje smile można różne odcienie wybierać.

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

5

modzia7 napisał/a:

na pewno do małych to jasne
bez kredki, ewentualnie cienko na gornej powiece

jasne, ciepłe barwy
wystrzegać się niebieskiego

a ja się nie zgodzę często spotykam niebieskie cienie na oczach pań o piwnych oczach, nawet gdzieś na internecie czytałam,że właśnie niebieskości ,fiolety są zalacane

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

6

Mi się wydaję, że skoro są małe oczy to raczej należy je mocno podkreślić.Kreska na górnej powiece i mocniejszy cień.Moze być brązowy, bo mi się podoba na moich piwnych oczach.
Ja mam akurat duże, ale też piwne.Używam wszystkich kolorów do malowania.Wystrzegam się niebieskiego, bo mi się poprostu nie podoba u mnie na powiekach.

Laura 04.01.2017 godz 19:15

7

Ja mam piwne oczy, maluję powieki przerożnymi kolorkami wink
Z tym niebieskim to też się nie zgodzę, właśnie niebieskie cienie z piwnymi oczami dają nieziemski  efekt big_smile wiele osób się zachwyca moimi oczami właśnie, kiedy mam je tak pomalowane - ale oczywiście trzeba dobrze dobrać odcień niebieskiego wink to bardziej błękitny musi być wink

A poza niebieskim to przede wszystkim zielony, fioletowy, szary wink a z resztą kolorków to moim zdaniem trzeba sie pobawić w domu i samemu zobaczyć, jak to wygląda wink

"Fruń do księżyca, a jeśli ci się nie uda - i tak znajdziesz się pośród gwiazd"

8

Ja nie mam przekonania  do niebieskiego.Być może faktycznie nie trafiłam w kolor.Mam teraz nową paletę gdzie mam chyba ze 100 cieni.Sprawdzę w domku różne odcienie i może coś dobiorę.
Poza tym używam wszystkich kolorków, ale najcześciej odcienie zielonego,fioletowego i brązowego.

9

no wszystko zależy od odcienia wink a nowe można uzyskać przez mieszanie dwóch kolorków big_smile najpierw nałożyć warstwę ciemniejszego kolorku, a potem mocno jaśniejszy odcień i wychodzą pośrednie, najlepsze moim zdaniem kolorki wink

10

Świetny pomysł.Muszę zorganizować sobie dzień z cieniami.

11

OceanSoul napisał/a:

Ja mam piwne oczy, maluję powieki przerożnymi kolorkami wink
Z tym niebieskim to też się nie zgodzę, właśnie niebieskie cienie z piwnymi oczami dają nieziemski  efekt big_smile wiele osób się zachwyca moimi oczami właśnie, kiedy mam je tak pomalowane - ale oczywiście trzeba dobrze dobrać odcień niebieskiego wink to bardziej błękitny musi być wink

A poza niebieskim to przede wszystkim zielony, fioletowy, szary wink a z resztą kolorków to moim zdaniem trzeba sie pobawić w domu i samemu zobaczyć, jak to wygląda wink

o tak zapomnialam o szarych smile tez sa cudowne smile

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

12

A ja nie jestem przeciwna aby pod kolor oczu zrobić makijaż, jak już ktoś wspomniał np. zielone oczy + lekki zielony make up może wyglądać świetnie.

13

Moje oczy widać w avatarku w profilu. Też mam problem jak malować są może ładne ale małe i jeszcze nie wpadłam na genialny patent .

ANIOŁEK 21.05.2014 [*]
Kiedy coś upar­cie gaśnie - zaufaj is­kier­ce nadziei.

14

na małe oczka najlepiej robić dwukolorowe cienie wink w sensie najpierw nałożyć na całą powiekę jasny cień, a potem na same zewnętrzne kąciki powiek ciemniejszy odcień wink efekt rewelacyjny, sama stosuję bo ja mam w miarę duże oczy, ale noszę okulary i to mi optycznie pomniejsza oczy wink a jak tak się pomaluje to od razu są wieksze big_smile

15

Najlepiej dobierać kontrastowe cienie do powiek. A więc do piwnych oczu będą pasować błękity, fiolety, czernie, zielenie ale również brązy, brzoskwinie, korale i szarości. Jeśli masz małe oczy, możesz używać jasnych cieni perłowych lub brokatowych, które optycznie powiększają oko.

Dum spiro, spero

16

Popieram kontrastowe przetestuj smile Ewentualnie jak będziesz kiedyś miała możliwość i pieniądze to zobacz sobie jakąś paletę cieni, czasem można cąłkiem nie drogo kupić fajne zestawy a wtedy możesz do woli sobie przetestowąć bo jak widzisz po opiniach to każda z nas woli inne zestawienia itd smile

17

Taką paletę można niedrogo kupić na allegro.Ja za swoją dałam ok 30zł, a jest tam chyba ze 100 odcieni.Nie osypują sie, nie łączą się w pasek w środku powieki i nic się z nimi nie dzieje.Ja jestem bardzo zadowolona.
Wypróbowałam ten niebieski kolor i tak średnio mi w nim dobrze.nie przekonał mnie.Jeszcze zrobię sobie makijaz z innym odcieniem niebieskiego to może będzie lepiej.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018