Nie potrafie go zrozumiec - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nie potrafie go zrozumiec

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nie potrafie go zrozumiec

Witajcie.Mam pewna zagwozdke,jakis czas temu naszla mnie mysl zeby napisac do mojego bylego aby sie spotkac i pogadac(nie jestesmy juz razem 5 lat)napisal ze jak bede w naszych rodzinnych stronach to zebym dala mu znac to sie spotkamy.Po jakims czasie napisal czy juz jestem,odpisalam tylko ze tak i na tym koniec.Po tygodniu napisalam do niego ze mielismy sie zobaczyc i jak bedzie chcial to zeby napisal a jak nie moze to tez niech da mi znak.Nie odezwal sie nic,nie odpisal,ja tez nie mam zamiaru sie narzucac tylko nie rozumiem takiego zachowania u doroslego faceta.Pomozcie mi go zrozumiec.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie potrafie go zrozumiec

Musisz z nim pogadac szczerze albo wyciagnij od niego czemu on tak chce sie spotkac tak koniecznie. A moze zatesknil za toba jak tyle nie widzielicie sie, a moze jest wolny i chcialby po tylu latach wrocic do ciebie i ostatni raz sprobowac z toba byc w zwiazku.

Ja tez taki mam problem z bylym, nie odzywalam sie do niego okolo 2,5 roku i nagle do mnie napisal i wogole nam sie milo rozmawialo pozniej jakos tak wyszlo ze mielismy sie umowic na spotkanie i kiedys on poklocil ze swoja dziewczyna, wiec ja go pocieszalam, a on na nastepny dzien mnie podrywal i wczesniej troszke tez podrywa. Jak chcial sie ze mna spotkac to koniecznie chcial mi cos powiedziec nie mialam kompletnie o co mu chodzi wiec sie go pytam, on mowi ze mi nie powie bo dopiero mi powie na spotkaniu i sie wreszcie umowilismy na nastepny dzien. Jest ten na nastepny dzien i pisze mi smsa ze niestety nie moze sie spotkac bo mu cos sie wypadlo. A ja podejrzewam ze chcial cos ze mna wiecej znowu, ale czy dobrze mysle to nie wiem niestety.

3

Dla mnie sprawa jest prosta:
zalezy mu = odzywa sie, poniewaz nie pragnie niczego tak bardzo, jak spotkania
nie zalezy mu = milczy

4

To juz nie pierwszy raz kiedy on tak sie zachowuje.Jakis czas temu,w tamtym roku sie spotkalismy i doszlo do pocalunku ale niczego sobie nie obiecywalismy i tak jakos to umilklo.Skoro mu nie zalezy to po co pyta czy juz jestem a pozniej sie nie odzywa?Ja jestem taka ze nie bede sie narzucac i wydzwaniac ale nie rozumiem czego facet chce albo nie chce odemnie.A moze lepiej to zostawic i dac spokoj niech wszystko sie samo powoli wyjasnia?Juz sama nie wiem jak mam to rozumiec.

5

Agnieszko ja tak mysle ze moze on rzeczywiscie chcial sprobowac z toba jeszcze raz ale zrezygnowal ze spotkania bo bal sie ze sie wyglupi jak ci to zaproponuje.Mozemy tylko gdybac.Czekaj na jego ruch,skoro ma dziewczyne to niech najpierw skonczy jeden rozdzial i zaczyna nowe uczucie bo taki trojkat to niefajna sytuacja.Zalezy ci na nim?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nie potrafie go zrozumiec

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018