Weight loss - jest tu może ktoś, kto to zna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Weight loss - jest tu może ktoś, kto to zna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-01-22 19:31:28)

Temat: Weight loss - jest tu może ktoś, kto to zna?

Weight Loss - tanie to nie jest, dlatego chcę zapytać o zdanie szerokiego grona osób, może znajdzie się ktoś, kto już to brał i wie, czy to działa i czy jest po tym tzw. jojo?? będę wdzięczna za odpowiedzi smile

Wstawianie linków jest na forum zabronione. Anemonne

Skoro Świat,taki jaki jest,nie satysfakcjonuje mnie,
zrobię wszystko by stać się tą,która tworzy światy,nad którymi "los sprawuje niezależny"
To będzie moja "zesmsta ręki śmiertelnej"... Zamknę się w nich...
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-30 19:06:46)

Odp: Weight loss - jest tu może ktoś, kto to zna?

odkurzę temat wink czy ktoś ma w tej sprawie jakieś doświadczenia? mam jedna koleżankę która to brała i jest zadowolona. smile przy czym ona dśżo się rusza, ale mówiła, że to właśnie tak trzeba. Aptekarz mi nie poradzi w tej sprawie raczej :roll: więc czekam na wasze opinie

3 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-30 19:07:52)

koleżanka mojej mamy to bierze. mówi że to jej dodaje mnóstwo pozytywnej energii. ale chudnąć to już nie koniecznie, bo cały dzień siedzi przed tv i wcina schabowe. ;D no a na to niestety cud pigułki nie ma. inaczej nie byłoby ludzi z nadwagą pewnie. smile

4 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-30 19:09:18)

parasolka, pomarancza - ile te koleżanki pochudły? ciekawa jestem bo panna mojego brata też na tym schudła, 7 kilo (łącznie 12 ale odchudzała się już wcześniej i jej po prostu waga stanęła kupiła tabsy i reszta poszła w dół). i się zastanawiam czy to dużo czy mało. po niej widać mega zmianę.

5 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-30 19:10:46)

ultrafiolka napisał/a:

parasolka, pomarancza - ile te koleżanki pochudły? ciekawa jestem bo panna mojego brata też na tym schudła, 7 kilo (łącznie 12 ale odchudzała sie już wcześniej i jej po prostu waga stanęła kupiła tabsy i reszta poszła w dół). i się zastanawiam czy to dużo czy mało. po niej widać mega zmianę.

no moja około 15 kg... smile widać znacznie... smile tylko, że jak mówię ona nie tylko to robiła, ale też się bardzo dużo ruszała, bo ona mówi, że wtedy te tabletki lepiej działają smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Weight loss - jest tu może ktoś, kto to zna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021