ZDRADA CHŁOPAKA Z RUMUNKĄ;( CO ROBIĆ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ZDRADA CHŁOPAKA Z RUMUNKĄ;( CO ROBIĆ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: ZDRADA CHŁOPAKA Z RUMUNKĄ;( CO ROBIĆ???

Ponad rok temu mój chłopak był w niemczech i mnie zdradził;( Przyznał mi się dopiero 3 miesiące temu. Kazałam mu się wyprowadzić nie mieszkał z nami miesiąc czasu ale bardzo go kocham i córeczka też bardzo za nim tęskniła. Odwiedzał córeczkę (Olcie) i jak odjeżdżał to przeżywałam to że już go z nami niema córeczka też cały czas mnie się pytała gdzie tata itd. Zaczęliśmy rozmawiać i chcemy zacząć od nowa ale nie wiem czy nam się uda ;( Ponieważ tak jak pisałam na początku że mnie zdradził i od miesiąca mam jakieś bóle brzucha i plamienia czego wcześniej nie miałam sad Boje się że może mnie czymś zaraził ;( Wizytę u lekarza mam dopiero na 7 lutego hmm Strasznie się boje:( Nie wiem co będzie jak się okaże że coś mi jest ;( Czekam na RADY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZDRADA CHŁOPAKA Z RUMUNKĄ;( CO ROBIĆ???

Nie musi ci nic byc choc faktycznie sama bym tez sie bala. Zdrade czasem mozna wybaczyc jak sie bardzo kocha. Moze spruboj porozmawiac o tym co czujesz, jakie masz obawy i pomysl moze warto zaczac od nowa?

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

3

Nie wiem, czy potrafiłabym wybaczyć zdradę...

Jednak radzę Ci porozmawiać.
Może dla niego to tylko jednorazowy wyskok, żałuje tego? Jeśli tak, jeśli szczerze żałuje i bardzo zabiega o ratowanie związku, to możesz dać mu szansę, ale ostatnią, bo myślę, że już drugi taki raz pokaże, że nie ma sensu ciągnąć tego związku.
Myślę, że na plus można zaliczyć to, że przyznał się, w prawdzie, bo 3 m-cach, ale musiało go ruszyć sumienie i gryźć.

"Żyj, i pozwól żyć innym."

4

Bleeee..... współczuję ci.
Jak sobie uzmysłowię te panny stojące przy drogach z butelkami wody do umycia "po"...to mi aż nie dobrze.
Koniecznie do lekarza !!
Nie odpowiedzialny dupek z Twego faceta.
Co do porad...jeśli potrafisz przebaczyć,zaufać ponownie i nie czuć obrzydzenia po tym co zrobił ??

5

Już z nim rozmawiałam o tych obawach że coś mi jest. Ale on jest taki że mówi do mnie (pojedziesz do lekarza i się wyjaśni) Ale ja wiem że coś jest nie tak;( Jesteśmy razem ponad 5 lat i nie mieliśmy takiej sytuacji;( Strasznie się boje:(

6

Mam też inne niestety problemy. Mieszkamy z moim ojcem i z nim też mam spięcia czasami mam już tego wszystkiego dość;( Nie stać nas na wynajęcie czegoś. Może jakbyśmy byli daleko stąd i mieszkali sami to by tego nie było (NIE WIEM) ciężko mi powiedzieć co by było gdyby:/

7

pati25 napisał/a:

Mam też inne niestety problemy. Mieszkamy z moim ojcem i z nim też mam spięcia czasami mam już tego wszystkiego dość;( Nie stać nas na wynajęcie czegoś. Może jakbyśmy byli daleko stąd i mieszkali sami to by tego nie było (NIE WIEM) ciężko mi powiedzieć co by było gdyby:/

Pati czy fakt kłopotów finansowo-mieszkaniowych tłumaczy bzykanie tego czegoś???!!!
Nie dość ,że wie w jakiej sytuacji jesteś dodatkowo funduje ci brud,obrzydzenie,zdradę a co za tym  idzie ból,stratę zaufania??
Tym bardziej nie powinien Cię ranić !!!
Jeśli chciał z Tobą ułożyć sobie życie to powinien być wobec Ciebie lojalny!!
A nie jako rekompensatę za problemy...fundować sobie tanią pannę !
Podziwiam jego spokój....(pojedziesz do lekarza i się wyjaśni)
Nooo krew mnie zalewa jak to czytam!!
Powiedz mu wprost....trza było nie wsadzać w brudną czeluść to nie miałabym teraz obaw i problemów!!
Na drugi raz zaproponuj ....drzwi jako zamiennik wink

8

Nie marnuj swoich najlepszych lat na takie "zero". Po pierwsze uważam, że większość facetów którzy zdradzają nie uczą się na błędach i zrobią to kolejny raz. Po drugie jak można być takim egoistą i narażać zdrowie ukochanej osoby??!! czy musisz "coś" złapać, żeby otworzyły Ci się oczy?Zasługujesz na kogoś lepszego. Nie trać czasu na kogoś kto nie uszanował Twoich uczuć, kto nawet nie ma za grosz rozumu, że skoro już zdradza to należałoby się zabezpieczyć. Osobiście byłam wielokrotnie oszukiwana, 4 razy złapałam swojego partnera na wypisywaniu smsów do innych dziewczyn, których nawet nie znał, aż w końcu otrzeźwiałam, że tacy jak on nigdy się nie zmienią. Ja mam swoje zainteresowania, pasje i nie zamierzam uzależniać swojego szczęścia od jakiegoś faceta, który na mnie nie zasługuje. Spokojnie poradzisz sobie bez niego, chyba nie chcesz reszty życia spędzić na ciągłym zastanawianiu się czy on jest Tobie wierny. Odnośnie tego czy Cie czymś zaraził. Myślę, że skoro zdradził Cie 3 miesiące temu, a dopiero teraz masz objawy o których pisałaś, to raczej nie jest to spowodowane, że od niego coś złapałaś. Ale nie jestem lekarzem. Jak najszybciej zrób badania, żeby odetchnąć z ulgą, że jesteś zdrowa. Nie nakręcaj się sama, często psychika odgrywa rolę, że odczuwamy pewne dolegliwści.

9 Ostatnio edytowany przez zakłamani (2012-01-18 00:05:12)

Ja jakbym dowiedziała się o zdradzie może bym i wybaczyła, bo pewnie chciałabym ratować rodzinę i jeśli facet faktycznie szczerze żałuje tego co zrobił, to na pewno jest warto wybaczyć ale jeśli znowu zdradzi...wtedy już trzeba odejść, bo to znaczy że jest uzależniony od seksu z prostytutkami. Słyszałam o czymś takim, jak uzależnienie u mężczyzny od seksu z dziwk..mi, że woli mieć seks z nimi niż ze swoją żoną lub kobietą. Takiego faceta już trzeba skreślić. Ja miałam dwóch mężów  uzależnionych od seksu z prostytutkami. Natomiast jeśli chodzi o Twoje objawy to jak najbardziej może to być choroba przenoszona drogą płciową, jesteś pewna że ten przygodny stosunek Twojego męża z panią lekkich obyczajów miał miejsce dokładnie trzy miesiące temu i tylko, że to był taki jednorazowy wyskok? Jeśli Twój mąż jest uzależniony od takich pań i seksu z nimi, to wpadłaś jak śliwka w kompot....z takim facetem nie ma przyszłości, jest tylko jedna w Sądzie na sprawie rozwodowej...ja dwa razy takich dziwka..y pożegnałam. Mam nadzieję że się mylę i Twój mąż nie jest seksoholikiem. Życzę Ci żebym się myliła......ale na Twoim miejscu przyjrzałabym się mężowi lepiej, czy przypadkiem nie masz do czynienia z facetem, który lubi seks na jaki nigdy byś się może nie zgodziła, a z taką "panią" za pieniądze może spełnić każdą zachciankę.... To jest właśnie takie rozumowanie takich facetów-seksoholików i to jest choroba nieuleczalna tak jak alkoholizm.  Dlatego bądź ostrożna nawet jak uda Ci się mu wybaczyć, bo widać nie znałaś swojego męża tak naprawdę....

10

zakłamani napisał/a:

Ja jakbym dowiedziała się o zdradzie może bym i wybaczyła, bo pewnie chciałabym ratować rodzinę i jeśli facet faktycznie szczerze żałuje tego co zrobił, to na pewno jest warto wybaczyć ale jeśli znowu zdradzi...wtedy już trzeba odejść, bo to znaczy że jest uzależniony od seksu z prostytutkami. Słyszałam o czymś takim, jak uzależnienie u mężczyzny od seksu z dziwk..mi, że woli mieć seks z nimi niż ze swoją żoną lub kobietą. Takiego faceta już trzeba skreślić. Ja miałam dwóch mężów  uzależnionych od seksu z prostytutkami. Natomiast jeśli chodzi o Twoje objawy to jak najbardziej może to być choroba przenoszona drogą płciową, jesteś pewna że ten przygodny stosunek Twojego męża z panią lekkich obyczajów miał miejsce dokładnie trzy miesiące temu i tylko, że to był taki jednorazowy wyskok? Jeśli Twój mąż jest uzależniony od takich pań i seksu z nimi, to wpadłaś jak śliwka w kompot....z takim facetem nie ma przyszłości, jest tylko jedna w Sądzie na sprawie rozwodowej...ja dwa razy takich dziwka..y pożegnałam. Mam nadzieję że się mylę i Twój mąż nie jest seksoholikiem. Życzę Ci żebym się myliła......ale na Twoim miejscu przyjrzałabym się mężowi lepiej, czy przypadkiem nie masz do czynienia z facetem, który lubi seks na jaki nigdy byś się może nie zgodziła, a z taką "panią" za pieniądze może spełnić każdą zachciankę.... To jest właśnie takie rozumowanie takich facetów-seksoholików i to jest choroba nieuleczalna tak jak alkoholizm.  Dlatego bądź ostrożna nawet jak uda Ci się mu wybaczyć, bo widać nie znałaś swojego męża tak naprawdę....

jeżeli miałaś dw?ch męż?w zdradzaj?cych cie z prostytutkami to sorry ale z tob? jest coś nie tak tzn dokonałaś dwukrotnie złego wyboru. I tu na twoim miejscu baaaaardzo bym się zastanowiła dlaczego tak post?piłaś, a źrôdło takich wybor?w tkwi w dzieciństwie jak wskazujá psychlogiczne opracowania.

11

Ja też nie wiem czy bym wybaczyła... Chociaż z drugiej strony warto pomyśleć o dobru dziecka, bo lepiej żeby wychowywało się w pełnej ale również zgodnej rodzinie. Ale to już sama musisz posłuchać swojego serca i zdecydować co robić dalej.

12 Ostatnio edytowany przez zakłamani (2012-01-18 17:26:56)

Motylewemgle z jakich psychologicznych badań korzystasz??, że piszesz mi iż wyjście za mąż dwukrotnie za mąż za mężczyznę który lubi seks z prostytutkami świadczy, iż coś ze mną jest nie tak?? i że te moje wybory są związane z moim dzieciństwem?? Proszę o podanie mi tytułów tych psychologicznych opracowań, chętnie poczytam je i może coś się więcej o sobie dowiem...Jestem wykształconą kobietą i dość inteligentną a to że trafiam w życiu na złych mężczyzn, wątpię że to jest związane z moimi ich wyborami. To oni dokonali wyborów tak mnie traktując, mieli wybór, to byli dorośli ludzie wiedzieli co robią: zdradzić ją czy nie?? Wiedzieli doskonale, że zdradzając mnie stracą mnie i dojdzie do rozwodu, wątpię że spodziewali się że im wybaczę, bo mnie znali i wiedzieli że mam zasady i nie będę żyła z kimś kto mnie zdradził, a tym bardziej z prostytutką. Nie byli ubezwłasnowolnieni  i dokonali świadomego wyboru, będąc moimi mężami, zakładając ze mną rodzinę zdradzili mnie więc stracili mnie. Widocznie wcale się tego nie bali, skoro odważyli się coś takiego zrobić.....Wylądowali w Sądzie i taka ich spotkała niby "kara" z mojej strony. Podaj mi Motylewemgle tytuły tych publikacji psychologicznych, które sugerują iż to że mąż rozpina non stop rozporek gdy nadarzy się mu jakaś okazja na seks, świadczy iż z jego żoną coś jest nie tak bo go wybrała na męża i pewnie miała chore dzieciństwo skoro za niego wyszła. Podaj mi te tytuły...wątpię że są jacyć psycholodzy w Polsce, którzy przyczynę seksoholizmu męża upatrują w trudnym  dzieciństwie jego żony. Jeśli nie podasz mi tytułów takich publikacji Twoja teoria jest wyssana z palca, bo podejrzewam nie masz wykształcenia psychologicznego żeby takie tezy tu nam wszystkim przedstawiać. Nie wybiera się mężczyzny na męża seksoholika i to nawet dwukrotnie, dlatego że miało się jakieś niezbyt udane dzieciństwo. Psychologiczne badanie powinne wskazywać, iż przyczyną takich zachowań mężczyzn jest właśnie ich bardzo trudne dzieciństwo. Mój pierwszy mąż stracił ojca gdy miał 15 lat, nagle mu zmarł i wiem że coś się z nim zrobiło  wtedy...wiem że zamknął się w sobie. Drugi miał ojca alkoholika i dziwk..rza który źle traktował jego matkę. To oni mieli trudne bardzo dzieciństwo....nie wiem może seks z wieloma kobietami był ich formą odreagowania...Podaj mi tytuły tych psychologicznych opracowań Motylewemgle wtedy możemy polemizować.

13

zakłamani napisał/a:

Motylewemgle z jakich psychologicznych badań korzystasz??, że piszesz mi iż wyjście za mąż dwukrotnie za mąż za mężczyznę który lubi seks z prostytutkami świadczy, iż coś ze mną jest nie tak?? i że te moje wybory są związane z moim dzieciństwem?? Proszę o podanie mi tytułów tych psychologicznych opracowań, chętnie poczytam je i może coś się więcej o sobie dowiem...Jestem wykształconą kobietą i dość inteligentną a to że trafiam w życiu na złych mężczyzn, wątpię że to jest związane z moimi ich wyborami. To oni dokonali wyborów tak mnie traktując, mieli wybór, to byli dorośli ludzie wiedzieli co robią: zdradzić ją czy nie?? Wiedzieli doskonale, że zdradzając mnie stracą mnie i dojdzie do rozwodu, wątpię że spodziewali się że im wybaczę, bo mnie znali i wiedzieli że mam zasady i nie będę żyła z kimś kto mnie zdradził, a tym bardziej z prostytutką. Nie byli ubezwłasnowolnieni  i dokonali świadomego wyboru, będąc moimi mężami, zakładając ze mną rodzinę zdradzili mnie więc stracili mnie. Widocznie wcale się tego nie bali, skoro odważyli się coś takiego zrobić.....Wylądowali w Sądzie i taka ich spotkała niby "kara" z mojej strony. Podaj mi Motylewemgle tytuły tych publikacji psychologicznych, które sugerują iż to że mąż rozpina non stop rozporek gdy nadarzy się mu jakaś okazja na seks, świadczy iż z jego żoną coś jest nie tak bo go wybrała na męża i pewnie miała chore dzieciństwo skoro za niego wyszła. Podaj mi te tytuły...wątpię że są jacyć psycholodzy w Polsce, którzy przyczynę seksoholizmu męża upatrują w trudnym  dzieciństwie jego żony. Jeśli nie podasz mi tytułów takich publikacji Twoja teoria jest wyssana z palca, bo podejrzewam nie masz wykształcenia psychologicznego żeby takie tezy tu nam wszystkim przedstawiać. Nie wybiera się mężczyzny na męża seksoholika i to nawet dwukrotnie, dlatego że miało się jakieś niezbyt udane dzieciństwo. Psychologiczne badanie powinne wskazywać, iż przyczyną takich zachowań mężczyzn jest właśnie ich bardzo trudne dzieciństwo. Mój pierwszy mąż stracił ojca gdy miał 15 lat, nagle mu zmarł i wiem że coś się z nim zrobiło  wtedy...wiem że zamknął się w sobie. Drugi miał ojca alkoholika i dziwk..rza który źle traktował jego matkę. To oni mieli trudne bardzo dzieciństwo....nie wiem może seks z wieloma kobietami był ich formą odreagowania...Podaj mi tytuły tych psychologicznych opracowań Motylewemgle wtedy możemy polemizować.

Zgadzam się z Tobą. Ponadto uważam, że seksoholicy oraz osoby które zdradzają bardzo dobrze się kamuflują. Dopiero po czasie wychodzi na jaw ich draństwo. Są osoby, które uwierzcie mi baaaaaaardzo dobrze oszukują i potrzeba czasem naprawdę lat, żeby ich kłamstwa wyszły na jaw. Nie piszę tego sobie ot tak, tylko na podstawie własnych doświadczeń. Ja osobiście wiem, że zdrady czy to psychicznej czy fizycznej NIGDY nie wybaczę. Oczywiście nie należy oceniać wszystkich jedną miarą, bo pewnie jednostki potrafią docenić to, że ich partner im wybaczył, ale tak jak napisałam jednostki. Poza tym myślę, że miłość czasem nas zaślepia i dochodzą do nas pewne sygnały, które sugerują że partner może nie być w porządku, tylko to bagatelizujemy. Ale faktem jest, że wina leży po stronie zdradzającego a nie osoby zdradzanej. W końcu ludzie mają podobno rozum i powinni przynajmniej od czasu do czasu z niego korzystać i panować nad swoimi popędami.

14 Ostatnio edytowany przez zakłamani (2012-01-18 18:29:35)

Czasami agnes87 warto wybaczyć, ale tylko wtedy gdy w małżeństwie jest dziecko wtedy tylko warto, aż tak się "poświęcić" bo robi się to dla dobra dziecka i ogólnie rodziny....ale jeśli zdradzi mnie mężczyzna z którym nie mam dziecka nie "poświęcę" się aż tak żadnemu....nie wybaczę....i kończę związek bez żadnych skrupułów. Skoro ja potrafię być wierna w związku wymagam tego samego od mężczyzny. Moi mężczyznom wiem że bardzo zależało na mnie...ale pierwszy wpadł, bo doniósł mi mój znajomy że go widział a mieszkamy  w 100 tysięcznym mieście, więc niezbyt dużym....Drugi mój mąż był z miasta, które liczy 700 tysięcy mieszkańców ale miał naprawdę okropnego pecha, byliśmy bardzo "szczęśliwym" małżeństwem, był ogólnie bardzo dobrym mężem dla mnie ale niestety gdzieś zaraził się chorobą  i mnie zaraził....mimo, że go  kochałam musiałam z ciężkim sercem pójść do Sądu i podać go o rozwód na szczęście nie mieliśmy dzieci....to był najtrudniejszy mój rozwód w życiu...musiałam rozbić dobre małżeństwo...tak mi się wydawało....w domu był cudownym człowiekiem, ale coś we mnie jest takiego "dziwnego", że zdrady gdzie w związku nie ma dzieci nie wybaczę za żadne skarby świata...nie wiem czemu taka jestem. Podziwiam kobiety które umieją wybaczyć zdradę, może raz dla rodziny, dziecka, dałabym jakoś radę wybaczyć....Naprawdę jest bardzo dużo mężczyzn seksoholików, dlatego wątpię że można spotkać jakiegoś do życia...a seksoholik nie ma rozumu, on ma rozum w rozporku.

15

Może źle się wyraziłam. Wybaczyć owszem należy, przede wszystkim trzeba to zrobić dla siebie, bo nienawiść to stan tylko zwrotny i zwraca się przeciwko osobie, która tą nienawiść w sobie pielęgnuje. Wybaczyć tak, ale nie zapomnieć. Uważam, że po zdradzie należy odejść, a nie dalej tkwić w takim "związku". Według mnie kobiety, które chcą ratować związek po zdradzie dla dzieci robią źle. Te dzieci kiedyś dorosną, a im co zostanie....życie przy boku człowieka, który nie uszanował ich uczuć? A po drugie szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko. A czy można być szczęśliwym z mężczyzną, który nie potrafi być wierny?  Życie mamy tylko jedno i jest ono zbyt cenne, żeby marnować je na ludzi, którzy nie liczą się z naszymi uczuciami.

16 Ostatnio edytowany przez zakłamani (2012-01-21 15:54:02)

Tak agnes87 po długim przemyśleniu doszłam do wniosku, że masz rację.....Ja przez wiele lat od zdrady mojego pierwszego męża z którym mam jedyne w życiu dorosłe dziecko (bo miałam ich w życiu dwóch) .... miałam wyrzuty sumienia, że jednak wtedy gdy klęczał i prosił  o danie mu szansy trzeba było mu jednak wybaczyć, bo ślub kościelny, Bóg itd.....że nie powinnam była się unieść honorem i biec od razu do Sądu tzn. po 10 latach małżeństwa....gdy mieliśmy po 30 lat podałam go o rozwód. Drugi mąż którego poznałam rok po rozwodzie po 6 latach znowu zrobił to samo co pierwszy i znowu to ja nie wybaczyłam, chociaż też chciał ze mną dalej żyć....i podałam o rozwód, ja.......ale myślę, że dziś zrobiłabym jednak to samo, nie umiem jednak żyć z mężczyzną po zdradzie, wtedy związek jest koszmarny.....właściwie to już nie związek, tylko piekło....Nie należę do kobiet, które wybaczają zdradę i pewnie dlatego nie mam męża....:) Jak czytam to forum to widzę, że jest wiele kobiet, które umieją żyć z mężczyzną który je zdradza....no serio, naprawdę nie wiem jak one to robią.....ja bym się brzydziła dotknąć takiego faceta nawet ręką...Mnie jak moi mężowie zdradzili to miałam do nich wstręt i w ogóle nie było mowy już o seksie między nami, od razu wprowadziłam osobne spanie i zaczęłam pisać pozew o rozwód do Sądu..... Nie wiem ja mam taki po prostu charakter.....Podziwiam kobiety, które potrafią później mieć seks z takim facetem, wiedząc o tym że miał seks taki  sam a może nawet i jakiś perwersyjny z inną babką....fuuuu.....ohyda....niedobrze by mi się robiło iść do łóżka z kimś takim....Wolałabym życie  spędzić sama niż oddawać się komuś takiemu...Serio nie wiem co by się musiało wydarzyć, żebym coś takiego wybaczyła...może gdyby pe..isa mu urwało to bym mu wybaczyła..

17

Ja myślałam że piszemy tu o mnie a nie o innych sprawach? hmm Chodzi o to że mój facet zdradził mnie półtora roku temu a dowiedziałam się o tym 3 miesiące temu. I to nie była prostytutka tylko po prostu pracowała tam gdzie on. I tak się stało jak pisałam na początku. Ja nie wiem co będzie dalej ciężko mi zapomnieć to co zrobił;( Nie wybaczyłam mu ze względu tylko dla dziecka ale też dla siebie. Ja miałam przesrane dzieciństwo i nie zapomnę go do końca życia;( Nie chce żeby moja córeczka też takie miała. On Kocha córkę i ma z nią dobry kontakt. Dlatego jesteśmy razem i na razie nam się układa. Ale co będzie dalej to wam nie powiem okaże się z czasem... Za dużo się działo w moim życiu ostatnio i niestety  nie poradziłabym sobie z tym wszystkim sama;( tylko jego miałam jako bliską osobę. Ale jak sobie znajdę jakie mieszkanko i uda mi się stąd wyrwać to inaczej ułożę sobie życie:) I po tych doświadczeniach co miałam nie będę już taka naiwna. Ale to jeszcze przede mną:) Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że moje życie będzie lepsze:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)

18

pati25 napisał/a:

Ja myślałam że piszemy tu o mnie a nie o innych sprawach? hmm Chodzi o to że mój facet zdradził mnie półtora roku temu a dowiedziałam się o tym 3 miesiące temu. I to nie była prostytutka tylko po prostu pracowała tam gdzie on. I tak się stało jak pisałam na początku. Ja nie wiem co będzie dalej ciężko mi zapomnieć to co zrobił;( Nie wybaczyłam mu ze względu tylko dla dziecka ale też dla siebie. Ja miałam przesrane dzieciństwo i nie zapomnę go do końca życia;( Nie chce żeby moja córeczka też takie miała. On Kocha córkę i ma z nią dobry kontakt. Dlatego jesteśmy razem i na razie nam się układa. Ale co będzie dalej to wam nie powiem okaże się z czasem... Za dużo się działo w moim życiu ostatnio i niestety  nie poradziłabym sobie z tym wszystkim sama;( tylko jego miałam jako bliską osobę. Ale jak sobie znajdę jakie mieszkanko i uda mi się stąd wyrwać to inaczej ułożę sobie życie:) I po tych doświadczeniach co miałam nie będę już taka naiwna. Ale to jeszcze przede mną:) Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że moje życie będzie lepsze:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)

Życzę Ci powodzenia Pati25 żebyś była szczęśliwa i żeby Ci się z mężem ułożyło. Pozdrawiam.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ZDRADA CHŁOPAKA Z RUMUNKĄ;( CO ROBIĆ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018