Temat: ISANA - kosmetyki

Spotkałyście się z tą firmą warto kupić kosmetyki takie jak balsam do ciała oraz pianka do golenia itp

Zobacz podobne tematy :
Odp: ISANA - kosmetyki

O ile dobrze kojarzę to tanie kosmetyki Rossmana. Dezodorantem można się udusić.... Reszty nie próbowałam

3 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2012-01-07 19:10:29)

Kilka lat temu używałam kosmetyków z tej firmy są dobrej jakości. Ale jednak wolę firmowe bo nie różnią się tak dużą ceną .Najbardziej lubię krem do rąk rumiankowy w tym okrągłym pudełeczku.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

4

Kupiłam piankę do golenia z firmy Venus , ale ona mnie uczula i chcę spróbować jak będzie z tą ISANY . Gdzieś na jakimś z forum przeczytałam że ta firma nawet jest dobra . Ale zawsze bałam się coś kupić od nich . Wiem że firma ISANA jest tania , ale można wydać te 5 zł lub 8 zł. przecież to nie jest majątek i sprawdzić czy są dobre .

No najlepiej sprawdzić samemu, ale dezodorantu naprawdę nie polecam...

6

A Wy kobietki używacie panki do depilacji miejsc intymnych? Ja stosuję płynu do higieny intymnej.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

7

flores18261 napisał/a:

A Wy kobietki używacie panki do depilacji miejsc intymnych? Ja stosuję płynu do higieny intymnej.

Płynu do higieny intymnej używasz do depilacji????

8 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2012-01-07 21:06:06)

koma5 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Tak to dobrze czy zle??? Bo teraz zwątpiłam .

9

flores18261 napisał/a:
koma5 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Flores...przepraszam, że zapytam, ale czy Ty wiesz, co to jest depilacja??

10 Ostatnio edytowany przez didina (2012-01-08 12:43:15)

koma5 napisał/a:
flores18261 napisał/a:
koma5 napisał/a:

Flores...przepraszam, że zapytam, ale czy Ty wiesz, co to jest depilacja??

zapewne chodzi jej o golenie, a płynu używa do zrobienia pianki smile
myślę, że płyn nie jest taki zły.. przynajmniej nie uczuli

Ja z Isany miałam mydło w płynie- jest ok, oraz pianki do golenia dla kobiet.. taka sobie- nie najgorsza, aczkolwiek myślę, że te droższe są lepsze.

Głupia stałość jest ulubieńcem ciasnych umysłów
*Ralph Waldo Emerson

11

Wiem co to jest depilacja nie jestem głupia. Po prostu używam zamiast pianki .

12

flores18261 napisał/a:

Płynu do higieny intymnej używasz zamiast pianki do golenia?

Chyba rzeczywiscie to ja czegoś tu nie rozumiem...

13

koma5 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Płynu do higieny intymnej używasz zamiast pianki do golenia?

Chyba rzeczywiscie to ja czegoś tu nie rozumiem...

koma umiesz czytać??? Trzymaj się tematu już ok ? Nie potrzebnie tu napisałam bo moje pytanie było nie na temat . Przepraszam Cię Lena3301

14

Ja też używam płynu do higieny intymnej do zrobienia "pianki" - w końcu chodzi o to, żeby zmiękczyć włoski i żeby golarka się po czymś ślizgała, i naprawdę nie ma znaczenia, czy to będzie szampon, mydło czy supermarkowa pianka do golenia miejsc intymnych dla kobiet...

Z ISANY nie polecam dezodorantu, natomiast kremy są ok. Miałam kiedyś sztyft do ust, niczym specjalnym mnie nie zachwycił, ale też nie żałowałam tych kilku złotych.

15

Wypróbowałam kilka produktów tej firmy.
- Zmywacz do paznokci (ten zielony) - Jak najbardziej polecam. Wydajny, nie trzeba go dużo, żeby zmyć nawet czarny lakier. Zapach też dość przyjemny.
- Szampon - Nie polecam. Niby miał nadać objętości moim włosom, a totalnie je "spłaszczył". Nawet po wysuszeniu włosy wyglądały nieświeżo. +Niezbyt miły zapach, niewydajny, słabo się pienił.
- Pianka do golenia nóg - Niesamowicie wysusza skórę nóg, podrażnia.
- Balsam do ciała - Wyrzuciłam po drugim użyciu. Moja skóra źle na niego reagowała, szczypała, swędziała, cuda się działy.

16

Olejek do mycia ciała, jak dla mnie super! Żele też są dobre ale szybko zmienia się ich zapach.

17

Te Isana są słabiutkie,wolę kosmetyki marki Rossman,to są niemieckie kosmetyki tanie i lepszej jakości niż Isana.

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

18

Ja z Isany miałam tylko szampon - IsanaMed chyba, niezły był, nie podrażniał ani nic. Teraz przerzuciłam się na serię Alterra z Rossmana, naturalne składy, nieskie ceny, naprawde niezłe, warto spróbować smile

19

Mam peeling do ciała z tej firmy, biała czekolada i wanilia, fajnie pachnie ale jeszcze go nie używałam...
Używam i używałam natomiast szamponu i odżywki do włosów z tejże firmy i ODRADZAM! Szczególnie szampon, miałam jakąś różową wersję, pachniał różami, ale był tragiczny! Przesuszył mi włosy, poplątał. Odżywka trochę lepsza, jednak też żadna rewelacja. Nie kupię ponownie. Zobaczymy, jak będzie z tym peelingiem.

20

Miałam krem do rąk z mocznikiem, ale był średni- nie nawilżał dobrze.

21

Jeśli chodzi o kosmetyki ISANA bardzo lubię  ich żele pod prysznic zwłaszcza oliwkowy i zazwyczaj gdy jestem w Rossmanie kupuję, dodatkowo używam też masła do ciała również oliwkowego i jak dla mnie jest ok, skóra jest fajnie nawilżona i dodatkowo ma naprawdę ładny delikatny zapach. Swego czasu kupiłam równiez dezodorant, cóż na początku zapacz jest dość duszący ale po paru minutkach robi się całkiem całkiem smile
I to by było na tyle moich kosmetycznych przygód z tą firmą.

22

Kiedyś przed wyjazdem na wycieczkę kupiłam szampon z Isany w małej butelce. Szampon ten słabo się pienił, ale za to włosy były po nim błyszczące.

23

Ja nie mam przekonania do tej firmy,kupiłam tylko ostatnio odżywkę do włosów ze spłukiwaniem, taką różową,chyba któraś wcześniej o niej pisała. Zapach róż mnie trochę drażnie, ale ogólnie jest na moje włosy ok. Wygładza i nabłyszcza. Można spróbować,bo kosztowała coś ok 5 zł chyba.

24

- odżywka do włosów farbowanych ,różowa - b.dobra
- krem do rąk kwiat pomarańczy - REWELACJA, cena ok. 3 zł. , najlepszy krem do rąk jaki miałam,a  przetestowałam całe mnóstwo,
- krem do rąk z mocznikiem taki sobie, średnio nawilża

Ogólnie,biorąc pod uwagę cenę do jakości,oceniam kosmetyki tej firmy bardzo wysoko.

25

Lubię te "turystyczne mini wersje kosmetyków z ISANY, bo są tańsze niż pozostałe dostępne w rosmanie, a przy korzystaniu z nich przez 2-3 dni trudno nawet zauważyć czy są dobre, czy złe. Poza tym do tej pory skusiłam się jeszcze jedynie na żele pod prysznic, ale według mnie szału nie robią pod żadnym względem poza ceną. Co dla mnie ważne, nie mają jakichś specjalnie ładnych zapachów : z nazwy zapowiadają się świetnie ale w rzeczywistości są jakieś...dziwne ;p Pozostaję więc wierna naszej polskiej firmie Ziaja smile

26

Z Isany stosuję tylko żele pod prysznic czasem, bo właśnie o innych produktach tego producenta czytałam słabe lub średnie opinie. Żele mi nawet pasują, nie jest to żadna rewelacja, ale nie robią szkody mojej skórze i niektóre mają fajną konsystencję i nieźle pachną np witaminowy z jogurtem czy jakoś tak, kokosowy smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

27

Isana to strzał w dziesiątkę! Kosmetyki są genialne, tanie i bardzo dobre, szczególnie polecam mleczko do bardzo suchej skóry

Pozdrawiam smile