Chcę odejść od męża. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chcę odejść od męża.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Chcę odejść od męża.

Cześć.
Mam 37 lata i czwórkę dzieci (Jakub 3 latka . Krystian 8 lat , Ola 13 , Agata 15  lat ). Ogólnie nie pracuję
Mój mąż w ogóle nie zwraca na nas uwagi. Często nadużywa alkoholu , przebywa poza domem , nic go nie interesuje .
Nie wiem co mam zrobić a chciałam bym się z nim rozstać , bo takie życie nie jest niczego warte .
Co mam zrobić ?
Czy mam szansę dostać się z czwórką dzieci do domu samotnej matki ? Ponieważ nie mam do kąd iść ?!

Zobacz podobne tematy :
Odp: Chcę odejść od męża.

moze pierw załóż mu alimenty. moze porozmawiaj z opiekunką w opiece spolecznej?? moze Ona Ci cos doradzi

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna - Blaise Pascal
gg. 37512243:)

3 Ostatnio edytowany przez dayzi (2012-01-03 22:20:11)

Alicja17 napisał/a:

Cześć.
Mam 37 lata i czwórkę dzieci (Jakub 3 latka . Krystian 8 lat , Ola 13 , Agata 15  lat ). Ogólnie nie pracuję
Mój mąż w ogóle nie zwraca na nas uwagi. Często nadużywa alkoholu , przebywa poza domem , nic go nie interesuje .
Nie wiem co mam zrobić a chciałam bym się z nim rozstać , bo takie życie nie jest niczego warte .
Co mam zrobić ?
Czy mam szansę dostać się z czwórką dzieci do domu samotnej matki ? Ponieważ nie mam do kąd iść ?!

DSM to nie hotel, czas przebywania od pół do roku o ile postarasz się o finansowanie ze środków własnych badź przez refundacje przez mops.
Dzieci masz duże...takie rodziny to zazwyczaj tylko warunkowo z interwencji (przemoc, gwałt itp) są przyjmowane. Raczej schronisko i dom dziecka. Dzieci mogą zostać z ojcem?

Na pewno powinnaś porozmawiać z pracownikiem socjalnym albo zgłosić się do Centrum Interwencji Kryzysowej po radę.
A potem decyduje, czy stawiasz na samodzielność, idziesz do pracy, składasz wniosek o alimenty...układasz życie na nowo.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

4

Alicja17,
Są instytucje,które zajmują się pomocą takim mamom jak Ty.......z jakiej miejscowości pochodzisz?

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

5

Dokładnie, zwróć się do opieki społecznej, jednak najpierw poradziłabym porozmawiać z mężem ten ostatni raz, życzę powodzenia:)

Najlepiej jest milczeć

6

Hej!
Moze nie podejmuj decyzji pochopnie porozmawiaj z  im na spokojnie i postaw sprawe jasno albo sie zmieni dla cb i dzieci albo chcesz rozwody i zobaczysz co wtedy bedzie.Nie przekreślaj waszych wspólnych lat w jednej sekundzie.

7

To będzie trudna decyzja, przemyśl ją dokładnie. Masz czwórkę dzieci, nie pracujesz. Nie wiadomo jakie zdołasz wygrać alimenty na dzieci. Pamiętaj że rozwód jest ostatecznością. Ja jestem po rozwodzie, mam dwójkę dzieci. Pracuję wywalczyłam po 800 złotych na dziecko i mieszkanie. Podjęłam taką decyzję ponieważ mój były przez ponad trzy lata miał drugą rodzinę w innym mieście. Nie potrafiłam mu wybaczyć. Nie wiem jaka sytuacja jest u Ciebie? Jeżeli uważasz że nie dasz rady żyć dalej z tym człowiekiem to nie czekaj. Życzę Ci powodzenia.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chcę odejść od męża.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018