dług firmy przekształcony w dług prywatny PILNE!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » dług firmy przekształcony w dług prywatny PILNE!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: dług firmy przekształcony w dług prywatny PILNE!!

Witam, nie wiem czy dobrze trafiam z postem ale mam problem i potrzebuje pomocy, otóż ojciec mojego narzeczonego prowadził firmę (była zarejestrowana na narzeczonego) Teść współpracował z jakimś swoim kolegą (Adamem), od dłuższego czasu jest mu winien pieniądze (teść koledze) i ten aby odzyskać zaległość wniósł sprawę do komornika (czyli mój facet za wszystko odpowie) i zastanawiamy się czy jest możliwość aby pan Adam odstąpił od długo firmy i podpisał umowę cywilną z teściem i egzekwował pieniądze od niego a nie od nas?? ps: na wszelkie dodatkowe pytania odpowiem tylko błagam om szybką odpowiedz!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dług firmy przekształcony w dług prywatny PILNE!!

Jak ten świat wygląda....
Jestem w podobnej sytuacji.Prowadziłam z teściem firmę .Ja właścicielka on pracownik.....tak na papierze bo w rzeczywistości on zarządzał finanasami i kierował firmą....Wpakowałam się w kredyty i nie tylko a teraz kiedy firma funkconuje gorzej zwyczajnie wypiął się na mnie....zostawiająć mnie z długami....
Za naiwność się płaci a Ja jestem tak naiwna że aż boli....
Pozdrawiam cieplutko z tonącego okrętu...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » dług firmy przekształcony w dług prywatny PILNE!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024