wymaz cytologiczny a antybiotyki... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wymaz cytologiczny a antybiotyki...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez fragma26 (2009-01-20 16:08:53)

Temat: wymaz cytologiczny a antybiotyki...

Mam takie pytanie , borę teraz antybiotyk o nazwie Tarivit i zastanawiam się czy wymaz na czystość pochwy wyjdzie mi prawidłowy wynik??????? Biorę ten antybiotyk już kilka dni i nadal mam upławy więc nie wiem czy wynik będzie prawidłowy jeżeli to ma jakiś wpływ na antybiotyki które biorę?? Czy mogą mieć wpływ na wynik  cytologi i innych wymazów   te antybiotyki?? Proszę niech mi ktoś pomoże bo nigdzie nie mogę sie dowiedzieć w necie nic tam nie znalazłam!!!

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wymaz cytologiczny a antybiotyki...

Wiesz co...osobiście mam w miarę podobna sytuacje...tylko ze leki juz jakiś czas temu skonczylam,ale poniewaz nadal mam upławy to wlasnie musze sobie zrobic wymaz.Ale pamiętam ze lekarka mi wspominala,ze wymaz moge zrobic wtedy gdy skoncze leki...Więc mysle ze jesli uzywasz teraz antybiotyku to wynik moze nie być rzetelny.
Pozdrawiam Cie  i życzę zdrówka:)

3

Antybiotyki zawsze mają jakiś wpływ na wyniki jednak nie na tyle żeby z Igrupy zrobic III mogą troch podwyrzszyc wyniki niekturych chormonów czy krwinek ale jak by co to lekarz zleci nowe badania.

4

Dziękuję za dobre rady !!!Miałam takie pieczenie i upławy ,  że musiałam jednak jechać do giny i się okazało że mam grzybicę wiadomo po antybiotykach ale w ogóle to jednak zrobiłam wymaz cytologiczny i za jakiś czas będę wiedziała czy coś z tego wyjdzie .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wymaz cytologiczny a antybiotyki...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021