plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Witam wszystkich i proszę o poradę.
Od pewnego czasu (kwestia 2 miesięcy) zauważyłam jedna plamkę na stopie w okolicy kostki, z początku myślałam że to komar bo swędziało, ale podobna plamka, choć mniejsza pojawiła się na ręku, potem na ramieniu, na brzuchu, na udzie czasem swędzą a czasem nic nie czuje, w dotyku i wyglądzie przypominają oparzoną skórę, są one małe ale nie wiem od czego to jest... hmm miałam też w okolicach ust takie zaczerwienione ale pomału schodzi jakby, też jest jeszcze trochę zaczerwienione i czasem swędzi...
Jeśli któraś z was wie coś na ten temat to proszę o jakąś informację...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Zacznij od dermatologa. Możliwe, że jest to tylko jakiś defekt kosmetyczny, ale tak też zaczyna się łuszczyca i parę innych, mało fajnych chorób.

3

Odp: plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Tak w poniedziałek idę, ale nie sądzę że to łuszczyca bo nie mam nic na głowie własnie

4

Odp: plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Kochana nie mam pojęcia ,ale myślę że nikt tutaj Ci nie pomoże jedynie dobry lekarz dermatolog ,może po opalaniu?solarium? może uczulenie ,alergia, rózne mogą być przyczyny

5

Odp: plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

właśnie się nie opalałam na słońcu w tym roku, na solarium nie chodzę bo mam z natury ciemną cerę, alergii nigdy nie miałam na nic, i nie jadłam nic nowego, proszek ten sam, balsamy i kosmetyki też, jedynie co to magnez zaczęłam brać z 3 mies temu to moich witamin codziennie, bo ponoć niedobór magnezu w organizmie może prowadzić do depresji nerwicy itd;) to zaczęłam go zażywać codziennie, i może mam go nadmiar i od tego te plamki.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » plamki suchej skóry w różnych miejscach na ciele, co to?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024