czy moga zabrac mi dziecko??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » czy moga zabrac mi dziecko???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: czy moga zabrac mi dziecko???

m wszystich.mam do was pytanie.zylam z facetem w jego mieszkaniu przez ponad 3lata mamy wspolne dziecko 19mies syna i z kolejnym jestem w ciazy,partner mnie wyzucil z domu na ulice wiec poszlam z dziecmi do osrodka interwencij kryzysowej,partner naduzywa alkoholu robil awantury,nawet zalozono mi niebieska karte,jego matka zabrala mi syna i musialam odbierac go w asyscie policji,teraz jego kuzynka mowi ze zabierze mi syna w rodzine zastepcza,poniewaz ja nie pracuje i nie mam mieszkania,wszyscy mi mmowia ze nie moga mi zabrac dziecka tylko dla tego ze nie pracuje,a nie moge obecnie podjac pracy bo jestem w ciazy zagrorzonej.a dziecia niczego nie brakuje,maja co jesc,nie chodza brudne,ja opiekuje sie nimi jak tylko moge,staram sie.prosze powiedzcie czy moga mi zabrac dziecko?wie ktos?aga

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy moga zabrac mi dziecko???

Oboje rodzice mają prawo i obowiązek opieki.

Z czego zamierzasz utrzymywać dzieci? Jak zapewnisz dzieciom warunki do życia, mieszkania, wychowania, rozwoju? Masz jakiś pomysł?
Jeśli ojciec wystąpi o prawo opieki i o wyznaczenie miejsca pobytu dziecka przy nim, sąd  może się do tego przychylić.

Sąd rodzinny będzie kierował się dobrem dziecka.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

3 Ostatnio edytowany przez SweetHarmony (2011-10-24 09:22:52)

Nie uwazam zeby dzieci miały dobrze przy ojcu alkoholiku.
Nie ma Ci kto pomóc?Nie masz rodziny,przyjaciół u których mogłabys sie zatrzymac i zaczac szukac pracy?
Nie poddawaj sie bo to najgorsze co możesz zrobic.Sa osrodki dla samotnych matek gdzie zapewnia Ci dom,opieke nad dziecmi a nawet w skrajnych przypadkach załatwia prace.Działaj i walcz o dzieciaki bo one nic nie zawiniły a mozecie oboje przez własna głupote i zaniedbanie  zniszczyc ich życie

4

prosze o pomoc.Moi rodzice chca zabrac mi dzieci tylko dlatego ze moje dzieci nie akceptuja mojego nowego partnera czy moga to zrobic?????/

5

dayzi napisał/a:

Oboje rodzice mają prawo i obowiązek opieki.

Z czego zamierzasz utrzymywać dzieci? Jak zapewnisz dzieciom warunki do życia, mieszkania, wychowania, rozwoju? Masz jakiś pomysł?
Jeśli ojciec wystąpi o prawo opieki i o wyznaczenie miejsca pobytu dziecka przy nim, sąd  może się do tego przychylić.

Sąd rodzinny będzie kierował się dobrem dziecka.

W żadnym wypadku Sąd nie sceduje opieki nad dzieckiem ojcu,który nadużywa alkoholu i stosuje przemoc.

Autorko,co z alimentami?

Stopki nie będzie big_smile

6

mam problem chce sie dowiedzieć ja z partnerem mamy dziecko mieszkamy razem . Partner sie upil ja zaś ze zdenerwowania wypilam dwa piwa a za dwie godziny wezwalam policje bo jusz nie moglam wytrzymac z partnerem. Obecnie dziecko jest w rodzinie zastepczej obcej . Czekamy na sprawe cywilna i karna . Jakie mamy szanse ze corka do nas wruci iwona

7

mam problem chce sie dowiedzieć ja z partnerem mamy dziecko mieszkamy razem . Partner sie upil ja zaś ze zdenerwowania wypilam dwa piwa a za dwie godziny wezwalam policje bo jusz nie moglam wytrzymac z partnerem. Obecnie dziecko jest w rodzinie zastepczej obcej . Czekamy na sprawe cywilna i karna . Jakie mamy szanse ze corka do nas wruci iwona

8

iwonanowak1972 napisał/a:

To już sąd zdecyduje w oparciu o zebrane materiały dowodowe przeciwko wam.
Jeżeli oboje pijecie stale, ciągłe awantury  i są na to dowody świadków to nie wróci bo to nie miejsce dla dziecka.
A jeśli to pojedynczy epizod to może wróci i będziecie mieli kuratora.
Jeżeli ty nie pijesz a partner pije stale to wywal go z chałupy albo się wyprowadź.
Wtedy masz większe szanse na odzyskanie dziecka.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

9 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-06-16 00:43:34)

iwonanowak1972 napisał/a:

Nikłe. Bez powodu dziecko nie zostało od razu zabrane do rodziny zastępczej... A co, nie dadzą 500 w przyszłym miesiącu? Sorry, że zgryźliwa jestem, ale miałam podobną sytuację, wypiłam piwo kiedyś w piątek wieczorem, a były mąż znacznie więcej tych piw i innych cudeniek, wezwałam policję, jak się awanturował i nikt mi dzieci nie zabrał... Jesteś pewna, że to były tylko 2 piwa i nie masz sobie nic do zarzucenia?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » czy moga zabrac mi dziecko???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018