Jak traktowac jego zachowanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak traktowac jego zachowanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak traktowac jego zachowanie?

Jestem z chłopakiem ponad rok. Podczas wakacji miała miejsce dziwna sytuacja. Gdy się spotkaliśmy wszystko było ok a później nagle z dnia na dzień przestał się do mnie odzywać. Ja tez nic nie pisałam. Trwało to tydzień w końcu nie wytrzymałam i do niego napisałam. Napisał przez SMS a ze to koniec. To ja do niego zadzwoniłam i się zapytałam dlaczego tak przez SMS a? Nazwalam go tchórzem bo nawet się nie chciał ze mną spotkać i pogadać na ten temat. Później w końcu sam do mnie zadzwonił tzn obrażał mnie. Po rozmowie napisałam do niego ze to już koniec tak będzie lepiej. Po jakiejś godzinie napisał do mnie ze nie może beze mnie wytrzymać, ze mnie kocha itp. Ja juz dla niego byłam chamska ale spotkaliśmy się. Podczas spotkania powiedział mi ze całował się z inna dziewczyna. Powiedział ze to nic nie znaczyło ze to taka chwila słabości. Wzięłam mu to wybaczyłam ale powiedziałam mu ze mu nie ufam. Gdy się spotkaliśmy ze znajomymi specjalnie gadał o innych dziewczynach. Po czym zwróciłam mu uwagę a on powiedział ze to takie żarty. Co mam o tym myśleć? Co zrobić?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jak traktowac jego zachowanie?

Bedac na twoim miejscu, uciekalabym gdzie pieprz rosnie. Moim zdaniem ten chlopak nie ma dla ciebie zadnego szacunku. A bedac w zwiazku to jest jedna z najwazniejszych rzeczy, aby szanowac druga osobe i liczyc sie z jej uczuciami.
Skoro ten pocalunek nic dla niego nie znaczyc to dlaczego nie powiedzial ci nic od razu, tylko nie odzywal sie tydzien, a potem niby z wami skonczyl. Ile on ma lat? 12?
I co to ma byc, ze godzine bez ciebie wytrzymac nie moze, a caly tydzien nie portafil slowa do ciebie powiedziadziec.
Zaufanie jest rowniez bardzo wazne, wiec co to za zwiazek kiedy mu nie ufasz?

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

3

Jakos od tamtego momentu nie potrafie mu znowu zaufac... On mnie inaczej traktuje w domu jak jestesmy sami a jeszcze inaczej jak jestesmy w towarzystwie. Czasami odnosze wrazenie ze on sie mnie wtydzi. Jest dla mnie chamski arogancki czesto mi docina wymadrza sie itp. Jak mu cos powiem to od razu unosi sie honorem i potrafi sie nie odzywac. Jak sie poklocimy to zawsze jest moja wina gdy nawet on zawini. Co ja mam zrobic? Zerwac?

Zadaj sobie jedno fundamentalne pytanie...czy jestes szczesliwa w tym zwiazku??

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

5

Bylam na poczatku a teraz to sie powoli zmienia... Zobacz jesli on teraz juz sie tak zachowuje to co bedzie np po 3 latach?

6

On chyba nie dorósł do związku. Ja bym dałam sobie spokój, a co ty zrobisz to zależy od Ciebie. Może weź kartę zrób jakiś bilans?

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

7

Ja bym za nic w świecie nie wróciła do takiego faceta. Przemawia przez niego dziecinada , najwidoczniej jeszcze nie dojrzał do prawdziwego związku.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak traktowac jego zachowanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018