Czy to tylko niewinny flirt ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy to tylko niewinny flirt ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Fajtlapa (2011-09-28 23:00:10)

Temat: Czy to tylko niewinny flirt ?

Witam

Mam pytanie odnośnie niewinnego flirtowania w paracy . Najpierw naswietle wam mniej wiecej jak to wyglada .

A wiec w grudniu dostałem wymarzoną prace . Czekałem na to od kilku lat . Wiadomo na początku skupialem sie na pracy na poznawaniu obowiązków itp. Nie zauwarzalem nikogo i niczego . Po prostu pracowałem . Aż pewnego razu Razu zaczołem pisać na wewnętrzynm komuńikatorze z dziewczyną z wydziału (coś w rodzaju gg) . Okazało sie ze ma chłopaka , nazeczonego . Bardzo dobrze mi sie z nia rozmawia , to ze ma faceta nie przeszkadzalo mi w naszych rozmowach ktore odbywaly sie coraz częściej .a teraz Jestem szczęśliwy tylko w biurze kiedy moge ja zobaczyc . Niedawno mieliśmy spotkanie firmowe na którym byliśmy obydwoje . Oczywiście usiadlem blisko niej ale odpowiednio daleko , pomiędzy nami była koleżanka . Alkochol zaczoł działać po kilku godzinach , dużo tanczylismy . Zapytała czy odprowadza ja na taksówkę oczywiście sie zgodziłem . Kiedy czekaliśmy na taksówkę chciałem ja przytulić bądź pocalowac nie pamietam , delikatnie odepchnela moje zaloty to akorat pamięta. Kiedy taksówka przyjechała pocalowala mnie delikatnie w policzek ... Umarlem ... Czułem jej zapach ... Jezu ... Po imprezie rozmawiałem z nią i odrazu na dzień dobry powiedziałem ze nic nie pamietam ze sie zalalem w trupa ... Grrrrrrrr ... Moje serce na jej widok bije jak oszalale . DOSŁOWNIE !!! ...
Za niedugo mamy 2 dniowe szkolenie w berlinie na które jedziemy . Choć ja nie wiem czy dam rade . Wiem ze jak wypije znowu będę chciał poczuć jej bliskość , zapach ...

Jestem po 7 letnim związku który niedawno sie zakończył ...

Ona jest taka piękna niesamowita pewna siebie przebojowa mówi to co myśli . A jej zapach doprowadza mnie do euforii ...

Czy ja jestem normalny ?

Przepraszam za błędy pisze to z ipada na którym edycja tego tekstu doprowadza mnie do białej gorączki .

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to tylko niewinny flirt ?

Witam.

Fajtlapa napisał/a:

Wiem ze jak wypije znowu będę chciał poczuć jej bliskość , zapach ...

Chcesz poczuć jej bliskość, zapach... to PIJ.
Nie chcesz...TO NIE PIJ.
Trzeciej opcji nie ma.

Fajtlapa napisał/a:

Czy ja jestem normalny?

Psychiatrą nie jestem...   sad

Pozdrawiam.

...nie da się uratować całego świata sad,
dlatego muszę sobie tłumaczyć, że takie jest życie smile,
bo bym rady nie dała, żeby wytrzymać to wszystko...
- cytat z wypowiedzi MIGI z wątku "Azyl dla marudzących inaczej".

3

Odp: Czy to tylko niewinny flirt ?

wydaje mi sie ze na kazdą która zaczęła by w ten sposób z tobą tak byś zareagował.. piszesz ze jestes  po 7 letnim zwiazku wiec to moze być przyczyną..
moze nie pij przy niej.. Pamietaj ona jest zajęta!.. nie zostawi narzeczonego ... chyba ze ci to powie..:)

Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy to tylko niewinny flirt ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018