Konkurs na najzgrabniejsze posladki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Konkurs na najzgrabniejsze posladki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Konkurs na najzgrabniejsze posladki

Slyszalyscie moze o tym konkursie? Jest na stronie sloggi.com.pl. Fajne nagrody sa do wygrania. Chyba wysle tam swoja fotke

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Konkurs na najzgrabniejsze posladki

No jak ktoś ma ładne pośladki wink

3

no na pewno wygralaby Jo Lopez:)nie wiem czy ktos ma ladniejsze-bo kobiece im okraglejsze tym piekniejsze:)

4

No to tylko dla odważnych dziewczyn, ale dzięki,żeby ktoś mnie oceniał za mój tyłek!!!Ale jak ktoś lubi, to proszę bardzo, obnażac się przed innymi!!!Lopezka by wygrała- zdecydowanie no i Britney Spears za czasów największej świetności też:)

5

lopezka ma ciut za obszerną pupę smile britney miała owszem ładną, ale spójrzmy bliżej smile nasza tatiana okupnik ma bardzo ładną pupę. zachód może się schować. a konkurs popieram całym sercem smile już nawet zagłosowałam na jedna z rodaczek smile

6

to chyba oczywiste, że polska pupa powinna zasiąść na podium. jeśli chodzi o naszą tatiankę, to na pewno miałaby szanse, ale pewnie by się się zgodziła wziąć udziału. niemniej tyle jest polskich pupek ładnych męskich i damskich na stronie, że tylko trzeba się wziąć za siebie i zagłosować. to nie boli.

7

nie rozumiem Was smile tylu fajnych facetów wysłało swoje pośladki na stronę, a Wy o babach... konkurs fajny smile ale czy faktycznie tylko kobiece pośladki warto obgadywać? tongue

8

Kobiety jak to kobiety...wszytsko mają piękne.... haha tongue pośladki tym bardziej tongue ale nie nam to oceniać......

Męskie pośladki to dopiero dobry temat.....
uwielbiam posladeczki mojego kochanego... a wy dziewczyny --lubicie meskie posladki? czy moze inne czesci ciala faceta was  kreca ?:)
Zrobmy bilans męskiego ciała na co zwracamy uwagę... my kobiety inaczej jesteśmy skonstuowane niż oni (wzrokowcy) ale zabawmy się w jury i oceńmy męskie ciało............. jestem ciekawa waszych opini...:)

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Konkurs na najzgrabniejsze posladki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018