NetkafejkaLO Zapraszam Serdecznie Licealistów/ki . . . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NetkafejkaLO Zapraszam Serdecznie Licealistów/ki . . .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: NetkafejkaLO Zapraszam Serdecznie Licealistów/ki . . .

Witam Was. Hm fajnie być prekursorem czegoś nowego. Edison był prekursorem żarówki, no jego nie przebijemy, ale zawsze możemy stworzyć coś nowego i równie fajnego. Zapraszam do pisania. Nie siedźcie sami godzinami przy kompie jak możecie pogadać ze sobą/dzielić się doświadczeniami i przeżyciami jak i zapoznawać się , i tak dalej.
Jeszcze raz Gorąco Zapraszam w ten chłodny wieczór wink

Jesteś Polak? Chwyć za oręż, nie daj czynić się matołem!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NetkafejkaLO Zapraszam Serdecznie Licealistów/ki . . .

A czy tutaj liczy się tylko wiek licealny? smile Bo chętnie dołączę, tylko nie wiem czy mogę bo mój wiek to już taki bardziej studencki big_smile

3 Ostatnio edytowany przez ambicjonalny (2011-09-26 13:46:21)

Plinka napisał/a:

A czy tutaj liczy się tylko wiek licealny? smile Bo chętnie dołączę, tylko nie wiem czy mogę bo mój wiek to już taki bardziej studencki big_smile

Jak najbardziej czuj się zaproszona. Wgl coś tu tak pusto, zapraszam Was Młode Panie i Młodzi Panowie wink

4

To dopiero drugi dzień funkcjonowania tej kafejki, więc może jeszcze ktoś dołączy i coś się rozkręci wink

5

Jeżeli nie tylko wiek licealny się liczy, to ja również z chęcią dołączę smile

6

w takim razie jest już nas troje:)

7

Cześć smile

Ja też już wprawdzie nie jestem licealistą. W tym roku skończyłem szkołę średnią, a dokładniej rzecz ujmując nie liceum, a technikum. To były czasy? Tęsknie za nimi, że szok ;P . Brakuje mi na co dzień tej luźniej atmosfery, tych śmiechów, żartów na przerwach i lekcjach oraz spotykania w dzień w dzień tylu ziomków ; ) . Jeśli chodzi o naukę to w moim technikum był taki ,,lajtowy?? poziom ;P, więc ogólnie taki luz był. No cóż było fajnie, ale coś się zaczyna a coś kończy, taka jest kolej rzeczy wink

Pozdro ;P

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

8

Witam,ja też licealistka,ale w wieku studentki. Moge się dołączyć?

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

9

zapraszamy wszystkich, z tego co wiem to nie o wiek itp. tutaj chodzi, a z resztą założyciel wątku chyba się zmył...

10

Może po prostu nie ma za dużo czasu,żeby tutaj zajrzeć..
Ja po przerwie wakacyjniej w ten weekend do szkoły idę.. Zobaczymy jak to będzie. A Wy zaocznie liceum robicie czy dziennie?

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

11

ja zaocznie, w ten weekend mam juz 3zjazd. Masakra...

12

Witajcie smile
Postanowiłam odświeżyć wątek.
Ja już trzeci semestr mam za sobą,uff...Za tydzień zaczynam czwarty.Mam nadzieje,że pójdzie mi dobrze.Oby do czerwca smile Pozdrawiam!

13

Świetnie, że nawet po dłuższej nieobecności autora post tętni życiem. Czuję się zaszczycony. Widzę, że tu opisujecie Wasze zmagania z polskim systemie oświaty. Ciekawie, a co tam słychać życiu towarzyskim? Stypa, czy może być? :]

14

Oo i gospodarz się pojawił.
W życiu towarzyskim? Stypa.Dobrze,że chociaż nauka jakoś idzie do przodu. Pozdrawiam.

15

Pewnie, ze się pojawił. Gospodarz zawsze pamięta o swoim przybytku wink U mnie ani stypa, ani rewelacja. Normalnie jest, poczekajmy do majówki, później do wakacji.

16

No i fajnie smile
Masz rację,oby do wakacji.
Ja w ten weekend mam pierwszy zjazd w tym semestrze,brr.Trzeba się wziąć do roboty,by potem mieć czym się chwalić w czerwcu smile. Jakieś ładne świadectwo by się przydało.

17

Heja! Co tam u Was słychać ciekawego Drogie Panie i Panny? smile Jak żyjecie? Dajecie radę?

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NetkafejkaLO Zapraszam Serdecznie Licealistów/ki . . .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018