facet zostawil mnie z 3m-czym dzieckiem:(:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » facet zostawil mnie z 3m-czym dzieckiem:(:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: facet zostawil mnie z 3m-czym dzieckiem:(:(

witam was.na wstepie mysle ze na rady to zapozno,choc kto wie....zaczne od poczatku.znalismy sie rok potem okazalo sie ze bedziemy miec dziecko ja 27lat on 29lat.on z innego miasta ja z innego i z corka 8 letnia z innego zwiazku.zylismy w wolnym zwiazku gdyz on twierdzil ze malzenstwo to glupota.zamieszkalismy razem.z tego co widzialam nikt nie nauczyl go obowiazkow domowych- jakichkolwiek,proirytetow ze najwzniejsza rodzina,ze milosc...tylko liczyl sie tatus ktory zyje do dzis:).w czasie ciazy mieszkajac razem mocno dawal do zrozumienia ze miejsce gdzie musi mieszkac ze mna  jest katorga,nie wychylal nosa spoza mojego mieszkania.zly ze daleko od tatusia od kolegow od miasta ktore rzekomo kocha.Mnie kochal do czasu.Story zakonczylo sie niedawno urodzil sie jego syn ma teraz 3-ce.jego tatus z zona dopingolwai go aby przebywal u siebie w miescie jak najczesciej nie tu gdzie dziecko,i tak kazdy weekend sami ja maly i corka 8-letnia mysle minie przeczekam nieraz chcial sie wyprowadzac ale jakos go przekonywalam ze mamy dziecko,ze jestesmy zdrowi ze niczego nie brakuje.i tak to potrwalo to niedawna kiedy wybuch jego zlosci dosiegl zenitu powiedzial ze zostawia mnie nie syna ze wraca tam gdzie chce mieszkac ze na syna bedzie placicl ze mu wszytsko da mi nic.zdrowe podejscie.malo tego koszmar zaczal sie od momentu kiedy nie dostalam macierzynskiego za jeden miesiac.chodzilysmy z corka glodne a on, kupowal sobie jesc bo niby dawal na calymiesiac 600zł.i mowil ze jemu nikt nic nie dawal ,ze sam musial na wszytsko zapracowac.powiedzialam spokojnie pare slow i z tego wzgledu niechcialm mieszkac z dala od rodziny swojej w innym miescie bo mielismy mozliwosc.starsznie dominiwal ojciec niby sie nie wtracal niby...a jego zona az  za bardzo..najpierw udawala moja przyjaciolke a jak czytalam smsy od niej do niego okazalo sie,ze jest dwulicowa.rozlozylam rece.w koncu nadzszedl dzien ze sie wyprowadzil a ja kolejny raz spadla z deszczu pod rynne.zostalismy sami mialam swoj honor po dlugim plaszczeniu i dazeniu aby byl odobrze.nie mial zadnych obowiazkow bo mowil ze pracuje ciezko to dla mnie nie problem zajmowac sie 2 dzieci.co bylo nie tak.Wiem jedno ze nic z domu nie wyniesli ani dzielenia sie z innymi ani milosci ani lez ani prznawania sie do bledu stwierdzil ze to iz ,tak sie stalo to "życie..."Z wiadomych wzgledow min dlatego ze mamy dziecko i wczesniej jak i teraz kocham go wiem ze musi sporo minac abym przestala myslec o tym wszytskim.poradzcie cos...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: facet zostawil mnie z 3m-czym dzieckiem:(:(

Wiem że jest Ci ciężko - nadal go kochasz i jest dziecko cząstka jego która zawsze będzie przypominać. Ja także jestem sama z dwójką dzieci mąż zostawił nas dla kochanki i ich dziecka. Początki są trudne ból, głód........rozpacz. Niestety czas nie leczy ran, ten ślad zostaje z nami na zawsze. Mogę Ci tylko napisać..................bądź dzielna i trzymaj się dla dzieci - one nas potrzebują!!!!!

3

dobrze ze nie jestem z tym sama ze sa kobiety od ktorych mozna czerpac ten optymizm wile przeszlam chorobe nowotworowa wygralam jak zostawil mnie moj pierwszy partner dla innej tez z 2m-czna wtedy corka jak bylam ciezko chora dla innej powiedzialam nigdy wiecej i znowu wdeplam w g... chyba jestem zla na sama siebie i nie pytam sie czemu akurat ja chyba tak mialo byc...moze chcociaz nasze dzieci beda nam wdzieczne ze jestesmy dla nich ze sa naszym motorem napedowym do zycia...i powtarzan sobie wkolko dam rade...:)pozdrawiam cieplutko

4

Czy masz jakąś rodzinę, która pomogłaby z synkiem, żebyś mogła poszukać jakiejś dorywczej pracy. Nie wiem jakie odległości są między waszymi miastami. Nie wiem też dlaczego wzbraniałaś się od przeprowadzki, czy rozmawialiście o tym. Może nie wszystko stracone i nie chodzi o to, żeby się płaszczyć i błagać o miłość. Powinnaś zadbać o dobre relacje z "teściem", przywieżć synka, w koncu to jego wnuk.

5

myslac o dzieciach zostalam tu poniewaz moj byly wszytsko wymuszal szantazem milam z corka ktora idzie do komunii zmieniac caly swiat dla niego i isc do innego miasta jego miasta na kawalerke byleby tam byc dlaczego nie chcialam juz mowie bo gdy w zeszlym miesiacu nie dostalam zasilku powiedxial ze on wszytskiego sam sie w zyciu dorabiac musial. i nie kupil mi ani corce bulki jak sie pieniadze na jedzenie skonczyly a mial takie dodatkowe za nadgodziny.tu mam babcie mame co mi pomagaja finansowo bo zajmowaniem sie dzieckiem nie mam jak.on ostatnimi czasy nawet malym sie nie chcial zajac a tak go kocha spal calymi dniami.wyzywal sie widzialam ze mial dosc ja wieczor obiad mu robilam zeby jak wroci z pracy mial no i wyszlam na tym slyszac,ze mnie juz nie kocha...a niedoszly tesciu emerytowany milicjant swojemu synowi nic nigdy nie dal a co dopiero wnukowi jedynemu jak bylam w ciazy a moj facet szalal ojciec bedac rzekomo bezstronny mowi zeby sie nie zenil i nie pakowal sie w gowno zeby sie rozszedl i po sprawie i alimenty placil taki dziadzisu wydzwanial.sciagal go w kazdy weekend tam bez nas a ja z dziecmi siedzialam sama.no to co tu myslec...

6

zawsze powtarzal ze rodzina dla niego to syn i on nie my ale skad moglam wiedziec ze to uslysze jak syn sie urodzi.i ze rodzina to tam jego miasto i pseudo tatus z zona i bratem.bylam sklonna do przeprowadzki ale mowie trzeba wpierw porozmawiac ustalic co i jak zebym nie musiala uslsyzec pewnych slow i wrocic jak szybk oposzlam.a wiem ze dla niego to koledzy praca a gdzie my po tych wszytskich slowach i braku akceptacji sytuacji taka jaka jest pokazal moim zdaniem ze on i jego patrzenie na swiat sie liczy nie my:(niewiem czy faktycznie tak jest ale tak to wygladalo:(az poszedlll

7

Motto brzmi: licz tylko na siebie. Cała prawda o teściach i dziadkach naszych dzieci - gdy odchodzą partnerzy, mężowie - teście razem z nimi. Zawsze uwierzą synowi............a my w ich oczach będziemy niestety najgorsze.

8

kicia1978 napisał/a:

Motto brzmi: licz tylko na siebie. Cała prawda o teściach i dziadkach naszych dzieci - gdy odchodzą partnerzy, mężowie - teście razem z nimi. Zawsze uwierzą synowi............a my w ich oczach będziemy niestety najgorsze.

Jesteście matkami - będziecie wierzyć i trzymać stronę swoich dzieci - czy staniecie przeciwko nim?
Naprawdę będziecie przeciwko swym synom gdy dorosną? szczególnie jeśli ich wybory nie będą Wam się podobały? Jeżeli to będzie któryś kolejny partner/partnerka?
Współczuję Waszej sytuacji - ale zamiast obwiniać ten zły świat za całe zło, może warto skupić się na jak najmniej bolesnym a najbardziej korzystnym ułożeniem sobie życia od nowa. Niezależnego.
Właśnie zgodnie z podanym mottem: licz na siebie. Człowiek niezależny może być spokojny o przetrwanie i nie uzależnia swego bytu od złego otoczenia. Warto polegać na sobie, bo innym ufać do końca nie można. Powodzenia

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

9

Anhedonia napisał/a:
kicia1978 napisał/a:

Jesteście matkami - będziecie wierzyć i trzymać stronę swoich dzieci - czy staniecie przeciwko nim?
Naprawdę będziecie przeciwko swym synom gdy dorosną? szczególnie jeśli ich wybory nie będą Wam się podobały? Jeżeli to będzie któryś kolejny partner/partnerka?
Współczuję Waszej sytuacji - ale zamiast obwiniać ten zły świat za całe zło, może warto skupić się na jak najmniej bolesnym a najbardziej korzystnym ułożeniem sobie życia od nowa. Niezależnego.
Właśnie zgodnie z podanym mottem: licz na siebie. Człowiek niezależny może być spokojny o przetrwanie i nie uzależnia swego bytu od złego otoczenia. Warto polegać na sobie, bo innym ufać do końca nie można. Powodzenia

zgadzam się z powyższą opinią,
nadal kochasz człowieka przez którego Twoje dziecko chodziło głodne? chyba żartujesz....

Każdy ma gdzie swoja połówkę jabłka, ale nikt nie powiedział, że dane nam będzie sie odnaleźć i w jedno połączyć...

autor: ja smile

10

Nie chcę Cie dołowac emili ,ale dowiedz się czy czasem nie chodzi o jakaś kobietę , bo od tak facet nie odchodzi . Ja tez przeszłam swoje odszedł ode mnie facet do innej po 8 latach związku, mieszkaliśmy razem,ale nie mieliśmy dzieci. Wiem,ze mężczyzna jak jest manipulowany przez inną kobietę zrobi wszystko zeby cie upokorzyć bynajmniej tak było w moim przypadku zmiana z kochającego w bestię ,która myśli tylko o sobie. Więc sprawdź najpierw czy nie ma jakiejś kobiety...... Głowa do góry ja tez cierpie przeprowadziłam się do mamy minęło już 1,5 miesiaca a ja dalej się trzęsę. Jeżeli to tak przeżywasz udaj się do jakiegoś specjalisty ,nie bój się po to są . Ja nie wstydze się depresji każdemu moze się przytrafić..... życie jest okrutne. pozdrawiam cieplutko..... Przeczytaj sobie na tym forum  "PZP czyli pokochaj zapłodnij i porzuć " to co ta kobietka przeszła to to dopiero straszna męka straszliwa wrecz ,ale jakoś dała radę.......

11

domini182-a gdzie znajdę ten post  PZP???

12

kliknij w ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA,ROZWÓD WYSKOCZĄ CI WSZYSTKIE WĄTKI

13

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=27823

14

swoja opowiesc napisalam w telegraficznym skrocie choc czytajac artykul tej kobiety czesc z niego moglabym przyppisac i po sobie po 2 latach uslsyzalam ze nie kocha mnie kiedy to on pierwszy raz to wypowiedzial los byl przewrotny ale coz...probuje posklepjac to wszytsko nawet bedac w ciazy z naszym pierwszym wspolnym dzieckiem ktory ma 3 mce juz sie wyprowadzal a tatus z macocha tak go zalowali dopingowali niby chcieli abysmy byli razem ale...pozostaje to wlasnie ale...z bohaterka rozni mnie to iz mieszkam u siebie i nie zostalam 2 raz w ciazy tego bym juz nie przezyla...mam swoj kat i to on wyszedl nie ja kobiety nie ma drugiej bo on nawet nie umie zainponowac kwiatami pierdola taki znudzony zyciem energia wyzwala sie w nim jesli sa koledzy u boku i pseudorodzinka...no nic poczekamy na bieg wydarzen...pozdrawiam bedzie ciezko..co nas nie zabije...

15

witam!!Na swoje problemy najlepsze ponoć są problemy innych.Tak czyta i nie wierzę.Czy oni są naprawdę bez wszelkich uczuć.Mój eks zostawił mie i moją córkę którą adoptował po 15latach.Teraz ma swoje dziecko.Z nami zerwał kontakty.Obraził się bo córka podała go o alimenty/ma 21lat i się uczy?.Dziś napisał jej ze przez nią mósi kupować tanie pampersy?hahah żenada?
A ja tu czytam ,że dla wielu nie ma znaczenia czy to biologiczne dziecko czy nie.
Myslę ,że jesteśmy  na tyle silne ze damy sobie radę czy z nimi czy bez.

16

Ja tez jestem w szoku mężczyzna okazuje się bestią jak pozna inna kobietę bynajmniej mój tak postapił , dzisiaj mi napisał sms,ze zostańmy przyjaciółmi i ze kocha tamtą az mnie serce boli... Toffiko jak radziłąs sobie ze stresem , ja nie mogę jeść chudnę strasznie nie mam apetytu ?????

17

tylko tych wielu jest chyba niewielu:):)faceci to szmacia....moze kiedys siade tu i napisze do was ze jestem szczesciara.Koch swojego syna wczoraj przyjechal dAC NA NIEGO PIeniadze i rzeczy od szanownych rodzicow jego rzecz jasna,ktorzy mojego synka kochaja a doprowadzili do tego wszystkiego m.i.n chcieli wejsc na ta chwile ale po goracej wyprowadzce w sumie bez slowa...to za duzo zalu we mnie zebym byla gotowa patrzec jego macosze w twarz swoja zaklamana dwulicowa,i ojca jego ktory wolal aby syn zostal tam i placil alimenty.Sam tak w zyciu kiedys postapil ze swoja pierwsza zona druga zmarla a trzecia jeszcze ma i to wlasnie ta kochajaca falyszwa dla nich i dla mnie zoneczka:)tak sobie mysle nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:):)i to zeby czlowiek wygladal jak paszczur nie dbal o siebie byl gruby a ja nie majac siebie za niewiadomo co do brzydkich nie naleze niby liczy sie to co w srodku ale wiedzial ze jestem za nim i to byl blad.Moja rada nie wolno chyba facetowi pokazywac ze sie za nim jest...zycie.w koncu doszedl odemnie nie od malego a my ze starsza corka damy se rade i z malutkim.rodzicow sie ponoc nie wybiera...nastepna wizyta 19.09.przed nim jestem teraz pewna siebie twarda w srodku pogubiona jak cholera moze to ta pustka kolejny raz w zyciu.....pozyjmy na zlosc innym.ciesze sie z jednego ze wyjezadzaja zagranice na dlugo dlugo zobaczymy co wtedy bedzie czul zostajac tylko z bratem i nie majac nikogo tam poza nim i kolegami z bloku...

18

domini 182-doskonale wiem o czym piszesz.Potrafiłam 2  tygodnie nic nie jeść-tylko kawa i papierosy.Było cholernie trudno ,teraz już jest lepiej Pół roku próbowała sama ,trochę koleżanki mnie wspierały/rodzinie nie chciałam głowy zawracać/,ale nie dałam rady .Wylądowałam u psychiatry-depresja sytuacyjna.Od 2 m-cy przestałam brać leki.Jest duzo lepiej.Ja mam pracę i jeszcze się uczę i to mnie trzyma.napiszę ci więcej ale muszę odszukać twojego posta lub napisz mi coś o sobie.Pozdrawiam

19

domini 182-i jeszcze jedno-nie ma czegoś takiego jak,przyjaźń z eks po rozstaniu-będziesz się okłamywała że jest podobnie jak będzie szedł do tamtej to oszalejesz.Uwierz mi.tez to przerabiałam.Nasze spotkania "przyjacielskie"kończyły się w łóżku.Teraz bardzo tego żałuję i mam żal do siebie że dałam się po prostu wykorzystać.

20

Wczytaj sie w post Anhedonii emilii2211, Faceci nie są szmaciarzami. Wielu z nas popełnia błedy. Inny są sterowani przez matki i nowe partnerki.
Znajdziesz na forum to czego szukasz. Odpowiesz sobie na wszystkie pytania. I nie musisz uzywać telegraficznych skrótów, bo są tacy, którzy bedą zaglądac do Ciebie codziennie ...

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

21

The_devil- a gdzie szukać tego postu.Może i ja poczytam.Może pomoże mi to zmienić zdanie o facetach

22

Miałem na myśli post #8  tego wątku .... mi by tyle wystarczyło ....
Toffik01 ... skoro napisałaś: "Może mi to pomoże ....", to znaczy, że jest w Tobie jeszcze odrobina nadziei. Bo można tu spotkać nawet
18-to letnie kobiety, dla których mężczyzna to nic, zero, śmieć, frajer ... Ale im ... to ja już nic udowadniał nie będę ...

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

23

The_devil-  słusznie zauważyłeś, mam nadzieje,że nie wszyscy są beeeeeee.

24

może..w kazdym z nas jest nadziej ponoc ona umiera ostatnia..jak spotkamy kogos naprawde wartosciowego stwierdze inaczej, poki co "biedny bogatego nie zrozumie" i to prawda stara jak swiat...

25

Nie wierzę w to, że "biedny bogatego nie zrozumie" ... Życie czesto pokazuje, że jednak są "biedni, którzy mierzą nie swoją miarą".
I stąd znalazłem się w tym wątku emilii2211 ...

26

tofiko moja historia jest w wątku zostawił mnie po kilku latach związku ,juz póltora miesiaca a ja nie moge sie ogarnac zrobił mi wiele krzywdy a ja nadal się łódzę ,ze wróci ,odszedł do 8 lat starszej od niego. I to mnie boli najbardziej

27

emilii-ja też nie zgadzam sie że biedny bogatego nie zrozumie.Bardzo ci współczuję i nie zazdroszczę ci twojej sytuacji.Ale dasz radę ,musi upłunąć trocze czasu, nabierzesz dystansu będzie dobrze moe nie super i nie do końca ale będzie coraz lepiej

domini-skąd jesteś ??-masz gg??/

28

jestem z dolnosląskiego a ty? mam gg 6900304

29

chyba czas leczy rany albo przwyczai nas do bolu w kazdym badz razie...jakos damy rade:)wszytsko co mi daje energie to usmiech dziecka tego najmniejszego...nic wiecej nie trzeba...

30

i tak trzymaj.Znajdź rzeczy które ci sprawią radość, które pozwolą ci  sie pizbierać.Rozmawiaj z przyjaciółmi dużo ,to pomaga.
trzymam za ciebie kciuki

31

no wlasnie najwzniejsze meiic ludzi kolo siebie bo przynajmniej czlowiek nie mysli...na ta chwile z czasem wogole podejde pewnie do tego z dystansem pewnie....

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » facet zostawil mnie z 3m-czym dzieckiem:(:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018