Netkafejka dla zamężnych i samotnych - przyjaciółki do pogadania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka dla zamężnych i samotnych - przyjaciółki do pogadania

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 215 ]

1 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-25 16:01:31)

Temat: Netkafejka dla zamężnych i samotnych - przyjaciółki do pogadania

witajcie. Mam prawie 36 lat ,2 dzieci,kota i męża. Pracuje z ludżmi ,ale kiedy wracam do domu czuję sie samotna i nie mam z kim porozmawiać i czasem pożalić sie . Dzieciaczki za małe na poważne pogaduchy a kot to gadałby tylko o żarciu.  O mężu szkoda gadać...Trochę rozczarowana małżeństwem szukam bratniej duszy po przejściach lub bez przejść. A jaka jestem? Jestem maniaczką książek,kocham zwierzęta, nienawidzę pijaństwa,klamstw i chamstwa. Bardzo cenie szczerych ludzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka dla zamężnych i samotnych - przyjaciółki do pogadania

witaj zapraszam do nas:)

http://www.netkobiety.pl/t22334.html

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

3

Asia 1975 mam 39 lat , jestem rozwiedziona po 10 latach malzenstwa, bezdzietna , jestem w nieformalnym zwiazku ze starszym o 17 lat facetem. Rowniez jestem maniczka ksiazek, kocham zwierzaki, nienawidze klamstw i chamstwa , niestety nie jestem abstynentka i i zdarza mi sie wypic kilka drinkow pare razy w tygodniu, czy to dyskfalifikuje mnie?

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

4

witaj Xena. Ja nie oceniam,nie dyskwalifikuje. Miło,ze odpowiedziałaś na mojego posta. A jak ci jest? Jak ci się żyje? Ja tak bardzo potrzebuję normalności,radości w rodzinie ,że po tym co mam obecnie od 2 lat -to zaczynam watpic w sens mojego małżeństwa. Ale są dzieci,wspólne mieszkanie... Zamknęłam się w sobie,często milczę,dużo czytam by zabić tę pustkę.

5

moge dolaczyc do tego grona??Anka 42 lata.zainteresowania podobne.rozstalam sie niedawno z kims.....chetnie porozmawiam na rozne babskie tematy...pozdrawiam serdecznie.kota nie mam wink)

6 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-26 13:43:32)

Witam cię serdacznie ANKA.Fajnie,że sie odezwałaś,chociaż nie masz kota smile . Opowiedz co porabiasz, co u ciebie. Czy tez miewasz chwile załamania,gdy wszystko idzie nie tak a z nikąd pomocy i nie ma z kim porozmawiać.A zauważyłam,że tu na różnych forach tworza sie fajne przyjaznie.

7

Witajcie  ja mam 22 lat ALE mam męza i cureczke ,też jestem samotna bo ciagle siedze sama w domu z małą chetnie poznam przyjacołki:-) Tak samo jak kązdy miewam problemy niektóre błache niektóre poważne fajnie by było się z kims podzielić.Od dzieciństwa czytam ksiązki tez lubie sczerość nienawidze ludzi którzy się obijają nic nie robią a jescze się skarża.mam 3 koty:-)Pozdrawiam to moje gg 23370452

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

8

witam panie!Jestem Agnieszka mam 26 lat mam męża synka w wieku 2 lat .Nie mam kota ha ha chyba ze w głowie smile miałam pieska ale wydaliśmy i strasznie tęsknie.Tak jak wy czuje się samotna jestem co dzień do 18 godz sama.Potrzebuje rozmowy.Tak jak wy mam dobre i złe dni,wzloty i upadki ale cóż takie jest życie mój nr gg to 2220060 jak co piszcie kobietki czasem nawet fajnie poplotkowaĆ ,nawet o bzdurach smile

9 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-26 14:46:05)

hej dziewczyny:) Ale miło,jest nas coraz więcej.  To dawajcie-jak spędzacie dzisiejszy dzień? Ja jestem w pracy,a że siedze przy komputerze to korzystam i szukam szczęścia w necie.O 17 wychodze do domu , tam czekaja na mnie chlopcy 4 i 13 lat . Są z męzem,bo ma urlop i teraz się nimi zajmuje. Mąż jak znam życie-zaraz jak wrócę-pojedzie na działkę i wróci pózno w stanie wskazującym. Ech,tak to wszystko wygląda na dziś. A co do kota-kupiłam sobie rok temu kocurka brytyjskiego i mąż często mi zarzuca ,że kotem sie bardziej interesuję niz nim. Zawsze jest powód do kłótni.

10

Witajcie
Dorota z Krakowa, 38 lat...
mam ten sam problem...samotnośc...

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

11

Doris2727 napisał/a:

Witajcie

Witaj Dorotko. Masz dzieciaczki,męża? Opowiedz.

12

asia1975 napisał/a:
Doris2727 napisał/a:

Witajcie

Witaj Dorotko. Masz dzieciaczki,męża? Opowiedz.

chyba wysłąłam ci maila... smile
tak mam męża i syna ..ma 16 lat...wiec tak naprawde ma swoje zycie
mąż niestety pracuje w nocy..potem spi..mijamy sie..

13

Ale ty Asiu jesteś chyba już w naszej kafejce 30+ tam sie raczej nie ebdziesz nudziła:)

14

Doris2727 napisał/a:

Ale ty Asiu jesteś chyba już w naszej kafejce 30+ tam sie raczej nie ebdziesz nudziła:)

Mam wrazenie ,że w kafejce 30+ wszyscy sie znają od dawna i trochę im sie wcinam. Kafejka 30+ to jedna rodzina - a ja chyba chciałabym założyć wlasna internetową rodzinke.

15

asia1975 napisał/a:
Doris2727 napisał/a:

Mam wrazenie ,że w kafejce 30+ wszyscy sie znają od dawna i trochę im sie wcinam. Kafejka 30+ to jedna rodzina - a ja chyba chciałabym założyć wlasna internetową rodzinke.

każdy tam był kiedys nowy...
spokojnie bardzo szybko w to zycie wejdziesz..
ale jak coś t ojestem..:)

16

no racja w tych kafejkach to wszyscy się znają trudno tak się odrazu połapać jest ich tak dużo lepiej zacząć coś swojego hi hi.Ja spędzam dzionek w domku przed kompem puki synek spi byłam z nim rano na spacerku ale t6aki upał,masakra.Podajcie jakieś namiary na siebie

17

dominika25 napisał/a:

no racja w tych kafejkach to wszyscy się znają trudno tak się odrazu połapać jest ich tak dużo lepiej zacząć coś swojego hi hi.Ja spędzam dzionek w domku przed kompem puki synek spi byłam z nim rano na spacerku ale t6aki upał,masakra.Podajcie jakieś namiary na siebie

osób wydaje ci się iż jest dużo..tak naprawde aktywnych jest niew iele i bardzo szybko ..czujesz sie jak u siebie:)

18

no morze i tak ale jak tak czesto nie zagladasz to nie jesteś w temacie co u kogo

19

jest tu morze ktoś aktywny na pogaduchy,mój synek jeszcze śpi to mam chwilę zaś obiad .A przy min komputer musi być wyłończony bo tak mi wymyśla a ma dopiero 2 lata a taki psotnik

20

dominika25 napisał/a:

no morze i tak ale jak tak czesto nie zagladasz to nie jesteś w temacie co u kogo

Cóż nieobecność zawsze daje nam brak wiedzy co słychac u innych...:)
ale oczywiście najlepiej nie byc nigdzie z przymusu , to ma być w końcu frajda

21

ja bym tu mogła spędza z wami duzo czasu ,ale dziecko robi swoje

22

widzę że ty Doris jesteś bardzo aktywa tyle postów smile

23 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-26 16:26:00)

Jak chcesz pogadac Dominiko to moze podaj jakis temat albo sama zacznij. Do DORIS- w zaintersowaniach podałaś konie-jeżdziłaś-jeżdzisz? Ja 20 lat temu co prawda jeżdziłam konno i do dzis mam słabość do koni. Nawet w tym roku jak byłam w Łebie na wakacjach wykupilam jazdę konną w pobliskiej stadninie. Super sprawa.Konie to moja milość z lat dzieciecych.

24

Czesc dziewczyny napiszcie cos o sobie, czym sie zajmujecie zawodowo, jak spedzacie wolny czas itp.
Ja pracuje w sklepie z butami ale takim starym z tradycjami gdzie wiekszosc dnia spedza sie na kolanach pomagajac klientce zalozyc buty smile albo starajac sie odgadnac czego kobieta szuka,5 dni w tygodniu od 9 do 17:30. W domku jestem o 17:45 , jestem dosc zorganizowana w kuchni wiec o 18:30 jestesmy juz po obiedzie, czasem zmywam gary a czasem zostawiam mojemu P. Jak nie jestem padnieta to ide na godzinke do pobliskiego parku na cos w rodzaju joggingu smile , prysznic, internet lub ksiazka, i tak dzien za dniem za dniem za dniem. Doprowadza mnie to szalu. Chce mi sie krzyczec.

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

25

asia1975 napisał/a:

witajcie. Mam prawie 36 lat ,2 dzieci,kota i męża. Pracuje z ludżmi ,ale kiedy wracam do domu czuję sie samotna i nie mam z kim porozmawiać i czasem pożalić sie . Dzieciaczki za małe na poważne pogaduchy a kot to gadałby tylko o żarciu.  O mężu szkoda gadać...Trochę rozczarowana małżeństwem szukam bratniej duszy po przejściach lub bez przejść. A jaka jestem? Jestem maniaczką książek,kocham zwierzęta, nienawidzę pijaństwa,klamstw i chamstwa. Bardzo cenie szczerych ludzi.

Widzę że sporo wspólnego mamy tzn. książki i całe ostatnie zdanie zupełnie się zgadzam :)a prócz tego również mam męża,wspaniałą córcię 5-cio letnią i kota ukochanego smile no to tylko wiekiem się różnimy i tym że ja z mężem się dogaduję tongue chociaż doskwiera mi jego brak bo tak mało Go widzę w ciągu dnia,a jak wraca to zaraz zasypia bo co przed 5 rano wstaje... dobrze że mam córcię i swoje książki smile

26 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-27 08:48:21)

Witaj Mirando. Oj zazdroszczę ci fajnego męża i....wieku też:)Mnie ostatnio napadło na kupowanie książek-w księgarniach,przez internet.Ale lubię czytać. Nawet dorobiłam się dzięki temu okularów .:( Ja to mam trochę przerąbane w domu-sami faceci 2 synów,mąż i kot też facet( ale bez jajców smile Brakuje mi babskiego towarzystwa,żeby pożalić się komuś i wygadać.

27

no to i ja się do was przyłączę:)
Magdalenka:)-25 lat (Za nie długo)
5 letni synuś zaraz czeka nas pierwszy dzień w przedszkolu:(
jeszcze nie mężatka ...i chyba szybko nią nią nie zostanę..
z obecnym partnerem 2 lata:)
poprzedni totalna pomyłka hmm
kotka nie mam ale szykujemy się na przyjęcie pieska:)
pozdrawiam

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

28

madzia0311 napisał/a:

pozdrawiam

Cześć Madziu.Nic sie nie martw przedszkolem,mój synus miał 2,5 roku jak poszedł do przedszkola-płakał 2 dni i potem bylo juz ok. A teraz to by nawet w niedzielę chciał iść,:)Ma teraz 4,5 roku i za rok będzie musiał iść do 1 klasy-rocznikowo będzie miał 6 lat ,ale dopiero pod koniec roku. To będzie stres. Tez wymyślili ,żeby takie maluchy szły do szkoły w wieku 6 lat.:(

29

to i ja dołącze , jeśli chcesz zapraszam na gadu gadu:):)
kobieta , zona , mama , studentka
lat 34 , 13 lat po slubie , 2 dzieci /lat 12 i 5 /
mąż daleko ,
jesli masz ochotę to zapraszam ...
zmagam sie z codziennoścą

30

ONA1977 napisał/a:

to i ja dołącze , jeśli chcesz zapraszam na gadu gadu:):)
kobieta , zona , mama , studentka
lat 34 , 13 lat po slubie , 2 dzieci /lat 12 i 5 /
mąż daleko ,
jesli masz ochotę to zapraszam ...
zmagam sie z codziennoścą

Witaj ONA w gronie kobitek zmagających sie z trudami życia codziennego. Postanowiłam ,że od dziś przestane sie zamartwiać wszystkim-ale czy sie uda. Każdy ma jakies zmartwienia,nie jestem sama-to mi dało otuchy.

31

asia1975 napisał/a:
madzia0311 napisał/a:

pozdrawiam

Cześć Madziu.Nic sie nie martw przedszkolem,mój synus miał 2,5 roku jak poszedł do przedszkola-płakał 2 dni i potem bylo juz ok. A teraz to by nawet w niedzielę chciał iść,:)Ma teraz 4,5 roku i za rok będzie musiał iść do 1 klasy-rocznikowo będzie miał 6 lat ,ale dopiero pod koniec roku. To będzie stres. Tez wymyślili ,żeby takie maluchy szły do szkoły w wieku 6 lat.:(

no mój malusi też za ok do pierwszej klasy:)
wcale mi się to nie podoba:/
zabierają dzieciom ich dzieciństwo..

32

hej dziewczyny!jak spadzacie sobote???ja mam totalnego dola ale staram sie 3 mac jakos..pozdrawiam wszystkie serdecznie

33

berlin42 napisał/a:

hej dziewczyny!jak spadzacie sobote???ja mam totalnego dola ale staram sie 3 mac jakos..pozdrawiam wszystkie serdecznie

a co sie stało jeśli można wiedzieć?
ja właśnie czekam na kuzynkę wpada na odwiedzinki:)
ja sobotę spędziłam na roznoszeniu swojego cv:)

34

A ja wróciłam z dzieciakami z nad jeziora,skwar taki,że nie ma czym  oddychać.Trzeba korzystać z ostatnich dni lata.:)

35 Ostatnio edytowany przez asia1975 (2011-08-27 18:24:16)

A ja wróciłam właśnie z dzieciakami z nad jeziora,trzeba korzystać z ostatnich dni lata.   BERLIN czym się martwisz,skąd twój dół?Coś ślimaczy się mój komputer i 2 razy napisałam:)

36

ja tak jak wy błam wczoraj nad jeziorkiem,trzeba korzystać z ostatniego słonka.Synek ma 2 latka miał taka frajdę a dzisiaj z mężem w domku i nie bardzo jest czas na pisanie z wami bo zaraz by mi tu szpykał ha ha Miłej niedzieli laseczki

37

Hej,mam 33 lata,jestem mezatka od 6 lat,ale coraz mniej ze soba rozmawiamy,prawie w ogole.Dzieci nie mamy,mialam super kotke,ale wpadla pod samochod,jak bylam smutna,sama wskakiwala mi na rece i sie przytulala smile
Mam w realu kolezanki,ale nie potrafie im opowiedziec o moich problemach i zwierzyc sie.Ciesze sie ,ze tutaj trafilam.
U nas pogoda jest super,plaza blisko,a ja nie mam z kim wyskoczyc,chociaz maz siedzi w pokoju obok.ech,pokrecone to wszystko

38

soledad77 witaj, ja jestem w podobnej sytuacji, nie mam dzieci mieszkam bardzo daleko od rodziny, kolezanki maja swoje zorganizowane zycie, przyjaciolki nie mam. Mieszkam z partnerem, wiem ze on mnie bardzo i ja tez go bardzo ale nie chce mu sie spacerkow, parkow, jazdy na rowerze, ani wogole nic a samej strasznie przykro prawda?

A. Einstein

39

a tak to jest laseczki jesteśmy razem a jednak osobno,partnerzy pracują niektóre z nas w domu albo tez w pracy.A zaś też się jakoś mijamy i tak życie nam ucieka .Z nimi a jednak samotne ochhhhhhh

40

dziewczyny dawajcie nr gg,bedzie latwiej.Anka 11357121.pozdrowionka.

41

witajcie kobietki:)

ja dzis na chwilę,,,
mam cięzki dzień..
a w sumie od wczorajszego wieczoru nie jest najfajniej:(
pozdrawiam smile

42

madzia0311 napisał/a:

witajcie kobietki:)

ja dzis na chwilę,,,
mam cięzki dzień..
a w sumie od wczorajszego wieczoru nie jest najfajniej:(
pozdrawiam smile

Cześć Madziu.Czym się martwisz?

43

dowiedziałam się czegoś czego wiedzieć nie chciałam:(
a najgorsze jest to,że bardzo bym wam chciał napisać ...
ale nie mogę..

44

madzia0311 napisał/a:

dowiedziałam się czegoś czego wiedzieć nie chciałam:(
a najgorsze jest to,że bardzo bym wam chciał napisać ...
ale nie mogę..

Rozumiem,też tak mam.Ale może jest jakieś rozsądne wytłumaczenie albo rozwiązanie tego problemu?

45

nie Asiu:)na ludzką fałszywość nie można znaleźć wytłumaczenia i zrozumienia...
takie mamy czasy:)

46

ale wiesz,ze jestesmy tutaj z Toba smile
jak bedziesz miala potrzebe i ochote to pisz

47

soledad77 napisał/a:

ale wiesz,ze jestesmy tutaj z Toba smile
jak bedziesz miala potrzebe i ochote to pisz

wiem:) i dziękuję smile

48

Madziu,czy z nowym dniem lepiej się masz?

49

asia1975 napisał/a:

Madziu,czy z nowym dniem lepiej się masz?

lepiej:)
jadę zaraz do Urzędu pracy..mają mi dac skierowanie na jakies szkolenie:)

50

No to super . To daj znać jak wrócisz .

51

od 16 września zaczynam jakieś szkolenie 2 tygodniowe..:)
w sumie to nic konkretnego mi nie powiedzieli:(
teraz mam problem innej natury -synusia ząbek boli:(
obdzwoniłam wszystkie przychodnie dentystyczne i nigdzie mi go już dziś nie przyjmą..
co za kurde kraj!!!
masakra

52

Hej dziewczyny jestem nowa nie mam z kim pogadać, mam doła i szukam na to lekarstwa. Mam 27 lat dwoje dzieci 5lat synek i 2 córcia, najgorsze w tym wszystkim że mam męża alkoholika.

53

madzia0311 napisał/a:

obdzwoniłam wszystkie przychodnie dentystyczne i nigdzie mi go już dziś nie przyjmą..
co za kurde kraj!!!
masakra

Madzui,a spróbuj panadol a syropie,powinno pomóc na ząbek. A możę to gardło nie ząb?

54

malicha napisał/a:

Hej dziewczyny jestem nowa nie mam z kim pogadać, mam doła i szukam na to lekarstwa. Mam 27 lat dwoje dzieci 5lat synek i 2 córcia, najgorsze w tym wszystkim że mam męża alkoholika.

Witaj.Oj wiem cos na temat męża-alkoholika.Najgorsze jest to że dla nich byle powód jest powodem do picia.Zawsze jest przyczyna. I często to my -żony jesteśmy wszystkiemu winne ( według ich myślenia)

55

asia1975 napisał/a:
madzia0311 napisał/a:

co za kurde kraj!!!
masakra

Madzui,a spróbuj panadol a syropie,powinno pomóc na ząbek. A możę to gardło nie ząb?

dałam mu syropek:(
na pewno ząb..przy gardełku gorączkuje..

Posty [ 1 do 55 z 215 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka dla zamężnych i samotnych - przyjaciółki do pogadania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018