depilacja woskiem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » depilacja woskiem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 52 ]

Temat: depilacja woskiem?

Polecacie?

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: depilacja woskiem?

Ja sobie wykonuje tą depilacje sama..i powiem tak- jak przeżyjesz pierwszą to później już z górki, lepiej się następnym razem włoski wyrywają i są znacznie słabsze smile
a efekt?? mam spokój około 4 tygodnie smile także myśle że warto smile

Ogólnie ta metoda przyadła mi do gustu- bo nie wymaga czestego stosowania smile

3

A co z okolicami bikini ?
Tylko raz użyłam plastrów z woskiem efekt był straszny kupiłm wczoraj plastry i mam zamiar podejśc poraz drugi treaz wiem że pierwszy raz wykonałam to żle po balsamie i wosk został na skóże ból okropny ale to było jakieś 6lat temu zobaczymy teraz.

4

W okolicach bikinie nie próbowałam ...ale ostatnio myślałam żeby iśc z tym do kosmetyczki neutral aby spróbować:|

5

NApiszcie co z tymi okolicami bikini big_smile tez mam zamiar spróbować ale sama sie boje tongue

6

ja też chciałabym spróbować

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

7

no bikini jak chcesz zrobic, to musisz byc dzielna smile potem mozna sie przyzwyczaic, moze lepiej zaczac od kosmetyczki, zrobi to szybko i fachowo i skora sie przyzwyczai, tak bym przynajmniej radzila smile ale jak juz raz sprobujesz, to sie przerzucisz na wosk, jestem tego pewna. czasami, jak za bardzo boli i sie nie zrobi dokladnie, to robie "poprawki" kremem do depilacji.

8

a ile właściwie kosztuje depilacja u kosmetyczki?
wiem, że to zależy od zakładu, ale przeciętna cena?

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

9

no tak z 45 zl, ale tak jak mowisz, to zalezy od miejscoweczki...

10

to dużo, ja myślałam, że około 20-30 zł góra tongue

11

Nie polecam wykonania depilacji okolic bikini samemu-naprawdę.
Studiuję kosmetykę i właśnie jestem w trakcie "nauki" woskowania. O ile z nogami jeszcze jakoś można sobie dać radę samemu, to z bikini już nie. Ja poddałam się depilacji woskiem twardym. Robiła to doświadczona kosmetyczka, kobieta z którą mamy pracownie kosmetyczną. Dało się przeżyć,ale bolało. Dlatego lepiej wybrać się do kosmetyczki,bo samemu nie da się rady. Zwłaszcza jeśli to jest pierwszy raz woskiem. I od razu mówię,że paski z woskiem totalnie odpadają. Małe kawałeczki i wosk twardy-wtedy da się wytrzymać. Odczyn na skórze utrzymuje się od 2 dni do tyg.- w zależności od rodzaju skóry, wrażliwości itd. Za to efekty są super! Około 3-4tyg spokoju,a włoski stają się coraz rzadsze i cieńsze.

A chyba już a najlepszym sposobem w ogóle na depilacje jest pasta cukrowa. Niestety to jeszcze słabo znany sposób i nie we wszystkich zakładach kosmetycznych taka usługa jest dostępna. Ale sposób nakładania i wykonywania całego zabiegu jest trochę inny i mniej boli smile

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

12

heh.. trzeba by spróbować:) ja jednak sie odważe i sama spróbuje big_smile

Relacje wam zdam!!!

13

Leemonka napisał/a:

A chyba już a najlepszym sposobem w ogóle na depilacje jest pasta cukrowa. Niestety to jeszcze słabo znany sposób i nie we wszystkich zakładach kosmetycznych taka usługa jest dostępna. Ale sposób nakładania i wykonywania całego zabiegu jest trochę inny i mniej boli smile

Czyli to co w filmie "Karmel"?:)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

14

Iziaaak powodzenia wink

Dru nie oglądałam filmu sad

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

15

ała hmm

egoistki zyją dłużej

16

Tak, pasta cukrowa to jak z "karmelu", swoja droga sliczny film... w tym roku odkrylam te depilacje i musze powiedziec, ze rewelacja, boli troche, ale potem efekt wynagradza smile warto dobrze nawilzac i zapobiegac wrastaniu wloskow, keranorm sie na to swietnie sprawdza

17

ja poplastrach na udach miała tak jakby 'malinki'.
bolało i odechciało mi się tego zupełnie.

przerzuciłam się na depi9lator i golę nim i tak tylko nogi, poni9eważ mam za wrażliwą skórę i wszystko boli okrutnie.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

18

Podziwiam Was. Ja używam zwykłej Nivei i maszynki do golenia. Nie kosztuje mnie zbyt wiele i nie mam żadnego owłosienia wink

Never, never give up wink

19

ja jednak muszę szukać jakis innych rozwiązań niż maszynka do golenia, bo włoski odrastaja mi baardzo, bardzo szybko.

jak ogolę okolice bikini rano to już wieczorem sa takie maluskie włoski ;/

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

20

trudne jest zrobic taką depilacje samemu?

21

Dziewczyny, a jak wy potem zmywacie ten wosk? Bo ja właśnie mam z tym problem, po depilacji cała się kleję woskiem i mam problem z pozbyciem się go. W opakowaniach z plastrami zawsze są dołączane specjalne oliwki lub chusteczki, wiem, ale zawsze jest ich za mało, starczą na dwa razy a plastrów jest więcej.

22

z jakiej firmy takie plastry sa najlepsze? pisze tam jak ich uzywac? jedno opakowanie wystarcza na jedna depilacje? odpiszcie smile

23

chyba z Veet. Wystarcza na więcej niż jedno użycie. Jedyna wada- są stosunkowo drogie- ok.25 zł

24

A słyszałam że po depilacji woskiem włosy mogą się wrastać a skóra jest podrażniona. To prawda?

25

she napisał/a:

Dziewczyny, a jak wy potem zmywacie ten wosk? Bo ja właśnie mam z tym problem, po depilacji cała się kleję woskiem i mam problem z pozbyciem się go. W opakowaniach z plastrami zawsze są dołączane specjalne oliwki lub chusteczki, wiem, ale zawsze jest ich za mało, starczą na dwa razy a plastrów jest więcej.

mozesz zwykla oliwka to zmyc, schodzi ladnie

oazuu napisał/a:

ja poplastrach na udach miała tak jakby 'malinki'. bolało i odechciało mi się tego zupełnie.

Mi sie tez tak robi, jak przeprowadzam depilacje przed okresem, musisz wybrac dobry dzien smile

Dahna napisał/a:

A słyszałam że po depilacji woskiem włosy mogą się wrastać a skóra jest podrażniona. To prawda?

skora jest troche podrazniona przez jeden dzien,potem schodzi zaczerwienienie. co do wrastania wloskow, to akurat depilacja woskiem czy pasta cukrowa najmniej to powoduje, znacznie wieksze szanse na wrastanie wloskow masz po depilatorze,bo on urywa czesc wloskow, a nie wyrywa. zeby calkowicie zapobiec wrastaniu, uzywaj specjalnych do tego celow kremow, jest ich sporo, np z veet, mi on akurat nie przypadl do gustu,ale niektorzy chwala, mi bardziej podpasowal keranorm, mozesz go kupic w aptece. po nim nie mam zadnych problemow z wrastaniem wloskow.

26 Ostatnio edytowany przez Desire1987 (2009-05-22 11:16:10)

ja depilowałam sie woskiem kilka razy pierwszy raz bolesny drugi juz był lepszy...ale niestety sama sobie z tym nie radze...próbowałam raz...pokleiłam sie cała za mocno rozgrzałam wosk i potem miałam wielki problem zeby sie go pozbyc...masakraa wiecej sama nie próbowałam ...

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

27

Wosk schodzi zwykla oliwka, szczerze mowiac wole wosk, albo paste cukrowa, i wloski sie tak nie wrastaja jak po depilatorze, ja uzywam teraz keranormu, zeby sie wlasnie wloski nie wrastaly i nie mam zadnych niespodzianek smile

28

Ja własnie zaczęłam ostro praktykować wosk:) Myślałam że bol bedzie większy ale da sie wytrzymać big_smile tylko jesli chodzi o pachy nie moge sie przełamać;P:P:P

29

iziaaaaak napisał/a:

Ja własnie zaczęłam ostro praktykować wosk:) Myślałam że bol bedzie większy ale da sie wytrzymać big_smile tylko jesli chodzi o pachy nie moge sie przełamać;P:P:P

E tam dasz radę big_smile  mnie bardziej boli jak depiluje łydki niż pachy....

30

a depilujecie się plastrami czy tymi rolonami, podgrzewaczami wosku?.. co sie bardziej opłaca?

31

Wiec do pach używam podgrzewacza do wosku (wosk kupuję w puszcze ) a do nóg tymi rolonami co sie wkłada wkłady z woskiem.

32

a gdzie można takie coś kupić?

33

Jakoś nie przepadam za depilacja woskiem, bo prawie za kazdym razem podczas takiego zabiegu skóra po depilacji mnie nieziemsko swędzi, a w ekstremalnych przypadkach nawet piecze. Na pewno bez mrugnięcia okiem zdecydowałabym się na depilacje pasta cukrową - jest jednak lepsza od depilacji woskiem. Przede wszystkim nie wrastają po niej włoski i skóra jest mniej podrażniona. Moja koleżanka się na coś takiego zdecydowała, idzie za kilka dni do Face&Body w Krakowie - tez bym chętnie poszła, ale czasu brak.

34

iziaaaaak napisał/a:

a gdzie można takie coś kupić?

Ja sobie zestawy kupiłam na allegro a woski teraz sobie dokupuję w hurtownii kosmetycznej smile

35

Ja stosuję wosk na nogi, zawsze najlepiej w jakimś salonie kosmetycznym, bo samej boli i jest niewygodnie tongue Osobiście polecam Pracownie Zdrowie
i Urody La Madame, a teraz akurat są zniżki do tego salonu smile Nigdy nie mam po takiej depilacji problemów ze skórą, żadnych czerwonych krostek ani zaczerwienienia, więc jestem naprawdę z tego zadowolona. Warto spróbować takiej metody, spokój z włoskami na 3 tygodnie jest tego warty smile
www_fastdeal_ pl/oferta/warszawa tu jest link do okazji na zdobycie zniżek do tego salonu, polecam szukać okazji na takie zabiegi na www_fastdeal_pl, można naprawdę sporo oszczędzić wink

36

Ja juz się przyzwyczaiłam do tego bólu, stosuje wosk w domu:) I muszę przyznac ze mi wychodzi to, bo nie ma zadnych pozostalosci brzydkich. To wszystko chyba zalezy od wosku:)

37

Ja też polecam te woski w roll-onie. Plastry kompletnie się u mnie nie sprawdziły. Bikini też sama robię i da się wytrzymać. Tylko lepiej robić mniejsze powierzchnie, aby podczas odrywania iść dokładnie pod włos. Za to pachy to dramat u mnie. Byłam ostatnio u kosmetyczki i robiła mi jakimś waniliowym. Koszmar! Po połowie pierwszej skapitulowałam. To nie dla mnie. Ale to dlatego, że włoski rosną mi w każdym kierunku i słabo się je usuwa. Podrażnioną miałam z tydzień sad

38

polutek napisał/a:

Za to pachy to dramat u mnie. Byłam ostatnio u kosmetyczki i robiła mi jakimś waniliowym. Koszmar! Po połowie pierwszej skapitulowałam. sad

Ja polecam wosk miodowy według mnie jest bardzo dobry i najlepiej się sprawdza smile używałam różnych od waniliowych po eukaliptusowe itp ale są za gęste jak dla mnie.

39

Depilujecie woskiem całe nogi czy tylko łydki? Niektóre salony (np. Time For Wax) mają to rozdzielone i różnica w cenie oczywiście jest. Osobiście na udach nie mam tak mocnego owłosienia jak na łydkach, ale jakieś mam (choć słyszałam że tam włosy w ogole prawie nie rosną!) Opłaca się iść na całe nogi, czy olać i zrobić tylko łydki?

40

Ja u kosmetyczki robię ręce oraz brwi woskiem jestem zadowolona . Jak będę sama na siebie zarabiać to chyba zdecyduję się na depilacje woskiem całych nóg i może też bikini . Mi kosmetyczka doradziła że mam wziąć następnym razem tabletkę przeciwbólową ponieważ mnie jedna ręka mocno boli i jest bardziej czerwona

41

Woskiem depiluję nogi - sama.
Depilatorem depiluje pachy.
W okolicach bikini niestety się nie odważyłam na depilację i zostaję przy maszynce.
Chociaż jak pierwszy raz depilowałam pachy myślałam, z umrę.
Teraz jest z górki. Kwestia przyzwyczajenia i tego, ze włoski sa coraz słabsze.
A spokój mam na parę tygodni spokojnie smile

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

42

ostatnio zdecydowałam się na depilacje woskiem okolic intymnych. Chciałam to zrobić sama. Kupiłam w drogerii plastry do depilacji. Mam strasznie grube i twarde włoski, bolało jak cholera, w połowie, to prawie płakałam.. Nigdy więcej Chociaż później miałam spokój na 3 tygodnie, to wole maszynkę. Włoski szybko odrastają, ale nic nie boli.

43

jestem po depilacji woskiem,czy można po niej wziąć kąpiel czy trzeba odczekać?

44

passion napisał/a:

Jakoś nie przepadam za depilacja woskiem, bo prawie za kazdym razem podczas takiego zabiegu skóra po depilacji mnie nieziemsko swędzi, a w ekstremalnych przypadkach nawet piecze. Na pewno bez mrugnięcia okiem zdecydowałabym się na depilacje pasta cukrową - jest jednak lepsza od depilacji woskiem. Przede wszystkim nie wrastają po niej włoski i skóra jest mniej podrażniona. Moja koleżanka się na coś takiego zdecydowała, idzie za kilka dni do Face&Body w Krakowie - tez bym chętnie poszła, ale czasu brak.

Ja się chyba zdecyduję właśnie na pastę cukrową bo mam dość ciągłej depilacji golarkami.

45

Również depiluje sama woskiem ale w roll-onie bo ten w plastrach do niczego sie nie nadaje. Oczywiście wosk miodowy.
Depiluje pachy, uda, łydki wole maszynką he sama nie wiem czemu tongue
a bikini jak nie mam czasu iść do kosmetyczki to też sama no ale ciężko całość wydepilować.
Mam pytanie dziewczyny, znacie kosmetyczkę, która tanio( może być w domu) depiluje woskiem bikini( całość lub brazylijka) w Warszawie najlepiej gdzieś w centrum? będę wdzięczna za podpowiedzi:-)

46

elina23 napisał/a:

Ja się chyba zdecyduję właśnie na pastę cukrową bo mam dość ciągłej depilacji golarkami.

Wykorzystaj metodę Epillfree - wzmocni efekt po wosku na dłużej, polecam, bo po wosku jest to całkiem przyjemny zabieg.

47

Ja się na początku bałam tego zabiegu jak poszłam smile ale okazało się że nie ma czego. nic nie czuć a naprawdę zdecydowanie bardziej odrastające włoski są słabsze i jest ich mniej. ale te 6 zabiegów to takie minimum.

48

Hej dziewczyny a wiecie kto robi depilację pastą cukrową? tym razem szukam kogoś z Ursusa :-)

49

A daleko masz do Warszawy? tam zapewne z gabinetami nie było by problemu czy woskiem czy pastą cukrową.

50

Raczej myślałam o mobilnej kosmetyczce smile

51 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-08-05 14:34:15)

A słyszałyście o depilacji woskiem Lycon? To podobno nowość w Polsce i jeszcze niewiele gabinetów ma ją w ofercie. Podobno depilacja jest praktycznie bezbolesna i usuwa też bardzo krótkie włoski. Czytałam, że w Warszawie taką depilację można zrobić np. w spam.

52 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-07 13:47:24)

Polecam, ale nie w salonie. Depilacja w salonie jest nietrwała. Nie wiem czy po prostu użyli złego wosku przy moim zabiegu, który robiłam w Katowicach, ale zabieg był nieskuteczny. Teraz kupiłam wosk do depilacji, robiąc depilację samemu widzę lepsze efekty. Myślicie, że wszystko zależy od wosku?

Posty [ 52 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » depilacja woskiem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018