okres, sex. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: okres, sex.

Moja dziewczyna powinna dostac okres 27 pazdiernika, od 28 boli ją brzuch, tzn jest to ból typowo przed okresowy. Do teraz ma te bóle. zym moze byc to spowodowane?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: okres, sex.

do dzisiaj ma te bóle ?
jest 1 grudzien ..?

czemu temat okres, sex?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

3

nie rozumiem też nazwy wątku, może napisz konkretnie o co chodzi w twoim problemie

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

4

okes napisał/a:

Moja dziewczyna powinna dostac okres 27 pazdiernika, od 28 boli ją brzuch, tzn jest to ból typowo przed okresowy. Do teraz ma te bóle. zym moze byc to spowodowane?

pewnie nie ma miesiączki........lecz nadzieję że ją dostanie........i wyimaginowane bóle.............:)

5

No czym moze to byc spodwodowane, boli ja brzuch od 28, taki typowo okresowy, a nadal go niema ... ?  Dostanie ten okres? Czasami ten bol jest naprawde mocny...

6

Bo pewnie się zastanawia czy po seksie który uprawiali, teraz dostanie okres, bo coś się przedłuża smile

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

7

kochaliismy sie w lipcu, i w sierpniu, i do teraz regularne okresy, a w tym miesiacvu go nie ma.

8

jak ją boli to powinna iśc do ginekologa , a jak boice się ciąży to pytanie brzmi zabezpieczaliście się ?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018