Brak zrozumienia podczas sexu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak zrozumienia podczas sexu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Brak zrozumienia podczas sexu.

Moja zona jest bardzo oziebla i nic jej sie nie chce w lozku nie wiem dlaczego. Moze jest to spowodowane brakiem checi na sex ze mna. Czy macie jakies pomysly aby ja zachecic na zabawe ze mna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak zrozumienia podczas sexu.

czy zawsze tak było?
czy kłócicie sie ostatnio?
czy może żona się na coś leczy?

a rozmawiacie wogole ? smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

3

Z tego co wiem to wczesniej miala inaczej a teraz jest dno.
Nie leczy sie na nic. Wogole nie chce sie kochac. Czasami tylko dla mojej satysfakcji, a co to satysfakcja jak jedna osoba chce.
Nie wiem co zrobic.

4

Może sobie ubzdurała, że Cię nie pociąga już fizycznie. Może nakryła Cię na oglądaniu jakichś filmików czy zdjęć, potem wpadła w kompleksy, ewentualnie może myśli, że masz kogoś innego na boku.
To są tylko przypuszczenia, jak na razie za mało napisałeś by powiedzieć coś pewniejszego

musisz z nią porozmawiać wink a jeżeli sie tego boisz to zaskocz ja w najmniej oczekiwanym momencie i zacznij zabawe wink)

6

jeśli to żadna kwestia związana ze zdrowiem i ewentualnym przyjmowaniem leków, które mogą zahamować ochotę na sex, niestety obstawiam, że czuje się ona dla Ciebie nieatrakcyjna...przez to czuje się niepewnie w sytuacjach intymnych... wydaje mi się, że nic na siłe, spróbuj dać jej trochę "wolnego", kiedy to właśnie za pośrednictwem słów i innych gestów możesz jej udowodnić, jak bardzo Ciebie pociąga smile (tylko bez presji i przymusu), wydaje mi się, że wówczas to ona będzie osobą, które zniesie "celibat" wink

7

to sam działaj jak jej się nie chce smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak zrozumienia podczas sexu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018