Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

1

Temat: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Niechcacy wkleilam ten watek chyba w innym dziale,ale nie połapalam sie wybaczcie smile

mam takie pytanie do Was bo jestem w totalnej kropce ...

Spozniala mi sie trzy dni miesiaczka...Wczoraj kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia no i niestety stalo sie,skonczyl we mnie... Rano dostalam upragniony okres.
I teraz sie martwie że może być wpadka,kolezanka mnie pociesza że dzien przed okresem napewno mialam dni nieplodne i nie mam sie czym martwic,lecz ja sama nie wiem czy ma racje jesli ostatnio mialam nieregularne miesiaczki...
Jak myslicie,jesli ktoras z Was moglaby odpowiedziec bede bardzo wdzieczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Skoro obawiałaś się, że się spóźnia, to czemu uprawiałaś sex? Dla zwiększenia obaw?
W ciąży nie wydaje mi się, abyś była, ale uważaj..

3 Ostatnio edytowany przez tygrysica (2011-05-13 18:57:11)

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

nie wiem ale moim zdaniem kobieta ktora zaczela stosunek seksualny a nie chce dziecka powinna sie zabezpieczac skoro tego nie robisz dlaczego pozwalasz by skonczyl w tobie powinnas kontrolowac swoj sluz to nie pszeszkadza ze masz nieregularny okres wystarczy sie przylozyc i juz wiadomo kiedy ma sie dni plodne... przed okresem nie powinnas miec dni plodnych wiec jest male prawdopodobienstwo ze jestes z reszta wszystko sie okaze w pozniejszym czasie . A co Ja mam powiedziec okres spoznial mi sie 4 dni a mam miesiaczki bardzo regularne i kochalam sie bez zabezpieczenia w plodne dostalam okres fakt ze spozniony ale wiedzialam jakie moga byc tego konsekwencje. Ja przynajmniej kontroluje swoj sluz i wiem kiedy mam dni plodne.

4

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Loool2
Wiadomo jak to jest.Chwila i sie dzieje...
Tygrysica
No ja z tym śluzem to sie zawsze zakrece i nie moge tego skumać....Bo podobny śluz do tego płodnego mam takze przed okresem...

No mi sie tez wydaje ze dzien przed miesiaczka to jest niemozliwe zeby byla wpadka...Ale obawy są...Teraz tylko czekac...

5

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

asunek nie wiem jak to jest z tą chwilą, bo ja jeśli nie mogę, a nie chcę zaliczyć wpadki to nawet się nie bawię z partnerem. jeśli on ma ochotę to ja mogę Mu dobrze zrobić, ale nie robię tak, żeby potem myśleć. kontroluj to co robicie, bo może sie nieciekawie porobić. ile masz w ogóle lat?

6

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

dzien przed miesiaczka na pewno nie ma dni plodnych
Okres w ktorym faktycznie mozna zajsc w ciaze to mniej wiecej 6 dni...
Zaczyna sie na 5 dni przed owulacja, a konczy mniej wiecej w dobe po jej zakonczeniu owulacja wystepuje roznie zalezy ale zawsze mniej wiecej w polowie cyklu to takie moje podsawowe informacje

7

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

dowiadywałam sie i normalnie nie ma dni płodnych i to jest baardzo mało mozliwe chyba że któras ma naprawde taki specyficzny cykl miesiaczkowy ale raczej to poprostu nie możliwe, bo okres to jest skutek tego że kom jajowa sie rozpada a ona tez na to musi miec troche czas, ale dla pewności zrobiłabym poprostu test ciązowy

8

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Jeżeli masz wątpliwości po prostu zrób test.
Jeśli kochasz się to już są możliwości zajścia w ciążę, a jeżeli się nie zabezpieczasz to są tym większe.

9

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką
tygrysica napisał/a:

dzien przed miesiaczka na pewno nie ma dni plodnych
Okres w ktorym faktycznie mozna zajsc w ciaze to mniej wiecej 6 dni...
Zaczyna sie na 5 dni przed owulacja, a konczy mniej wiecej w dobe po jej zakonczeniu owulacja wystepuje roznie zalezy ale zawsze mniej wiecej w polowie cyklu to takie moje podsawowe informacje

Popraw więc swoje podstawowe informacje. Owulacja występuje praktycznie zawsze 14 dni przed pierwszym dniem miesiączki.

Konwalia07 napisał/a:

dowiadywałam sie i normalnie nie ma dni płodnych i to jest baardzo mało mozliwe chyba że któras ma naprawde taki specyficzny cykl miesiaczkowy ale raczej to poprostu nie możliwe, bo okres to jest skutek tego że kom jajowa sie rozpada a ona tez na to musi miec troche czas, ale dla pewności zrobiłabym poprostu test ciązowy

Komórka jajowa się nie rozpada. Okres powstaje na skutek tego, że złuszcza się błona śluzowa macicy, która była przygotowana na przyjęcie zapłodnionego jajeczka, a skoro zapłodnienia nie było - to się złuszcza.

10

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

dziwne bo skopiowalam to z artykulu a dniach plodnych;) moze poczytaj wiecej na ten temat

11

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Tygrysico, kiedyś też miałam takie informacje jak Ty i teraz wynik mojego niedoinformowania prowadzam do przedszkola. Więc się dokształciłam, co i Tobie polecam. Nie kopiuj jednego artykułu tylko wyciągnij wniosi z kilku różnych.

12

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Przed okresem też można zajść w ciąże. Jestem świeżo po naukach przedślubnych i pamiętam jak kobietka mówiła że przed okresem, jeśli jest śluz to lepiej uważać. A dokładnie mówiła tak: co drugi dzień wieczorem można big_smile bierze się to z tego że np. dzisiaj masz sucho to współżyjesz, jutro możesz mieć pozostałosci po współżyciu lub śluz więc lepiej odpuścić bo nie jesteś pewna co to, no i nast dnia jak sucho cały dzień to wiczorem można big_smile
nie piszę tego ze swoich doświadczeń, powtarzam tylko co Pani mówiła D:

13

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

I tylko tyle na tych naukach przedślubnych mówiła na temat wyznaczania dni płodnych? Że jak jest śluz? Chyba bym taką wyśmiała na miejscu.
Śluz płodny to nie jest to, co jednego dnia jest, a drugiego nie ma. Śluz płodny występuje przez 2-3 dni, czasem dłużej, ale zawsze raz w miesiącu. Więc teoretycznie, jeśli ten śluz płodny zaobserwujesz w terminie, kiedy z wyliczeń (lub z pomiaru temperatury) wychodzi owulacja to po kilku dniach od zaniku śluzu płodnego nie ma szans na zajście w ciążę ani tez na to, że on się jakimś cudem jeszcze raz pojawi. Również teoretycznie zajście w ciążę dzień przed miesiączką jest możliwe tylko w przypadku, kiedy plemniki "zaczekają" na komórkę jajową w następnym cyklu. Ponieważ one długo czekać nie mogą, więc kolejny cykl musiałby być drastycznie skrócony do jakiś 14 dni. Więc jeśli wiedziałabyś, że następny cykl będziesz miała 14 dni to dzień przed miesiączką można zajść w ciążę. Ale wiadomo, że tak krótkie cykle to wielka rzadkość.

14

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Dobra dziekuje wam dziewczyny za tyle odpowiedzi,nie spodziewalam sie ze w ogole ktoras mi odpowie a tu proszę smile
Teorie sa zawsze rozne,ale miejmy nadzieje ze bedzie O.K. - w końcu dzien przed okresem nawet tym spóźnionym to tez mi sie wydaje dziwne zebym mogla w ciaze zajsc. Fakt sa rozne przypadki wpadek,ale musze byc spokojna i czekac na nastepony okres ; OOO
A ktoras z Was pytala ile mam lat...No wiec 18 smile Zaraz sie pewnie zacznie ... wink))

15 Ostatnio edytowany przez gossipgirl (2011-05-14 11:31:16)

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

asunek powodzenia i lepiej sie zabezpieczajcie big_smile

16

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

No ja nie wiem co mi odwalilo,zawsze gumy nie chcialam ryzykowac ... No ale trudno stalo sie,czasu nie cofniemy teraz tylko czekac na okres smile

17

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Asunek, uwierz, że praktycznie nie ma możliwości, abyś zaszła w ciążę w ten sposób, więc się nie stresuj. Po prostu w przyszłości pamiętaj o zabezpieczeniu. Jeśli bardzo będzie Ci ta sytuacja doskwierać - za jakiś tydzień kup test i zrób, ale moim zdaniem jest to zbędne. Na szaleństwa bez gumek dzień przed okresem będziesz mogła sobie pozwolić za kilka latek, kiedy ewentualna ciąża nie będzie spędzała Ci snu z powiek.

A myślałaś o tabletkach?

18

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Hmmm no myslalam smile Ale sie obawiam...Bo przy moim trybie życia ( imprezym,alkohol) nie wiem czy tabletki byłyby dobrą opcją... Bo wiadomo jak to jest - alkohol podobno zawsze oslabia dzialanie tabletek.

19

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

A skąd te rewelacje masz? Alkohol nie osłabia działania tabletek. Jedynie może skomplikować sprawę, jeśli się porządnie upijesz i będziesz wymiotować po zażyciu tabletki. Natomiast alkohol osłabia wyobraźnię i bez tabletek są większe szanse na kolejny seks bez zabezpieczenia.

20 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-14 14:21:55)

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Przed okresem też można zajść w ciąże, tak jak i podczas okresu, ale jest to oczywiście dużo mniej prawdopodobne niż w dni płodne , jednak warto uważać smile
Podobno w czasie okresu przede wszystkim jest ryzyko zajścia , gdy ma się krótkie cykle lub normalne 28 dniowe i może będziecie się śmiać, ale zdarzyło mi się wspolzyc bez zabezpieczenia z finałem w srodku w 1 czy 2 dzień okresu, ale dlatego, że mam długie cykle , więc ryzyko jest zerowe u mnie lub niemalże zerowe.
A dodatkowo mam problemy hormonalne, więc tym bardziej.

21

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

skoro masz okres to napewno w ciazy nie jestes bo bys go nie miala po stosunku no ba czasem jest ze w pierwszych 2-3 miesiacach jest okres ...ale raz na jakis czas tak sie dzieje wiec bac spokojna;)))

22

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Witajcie. a ja mam taki problem. Mój cykl trwa ok.30 dni. owulacje miałam prawdopodobnie 13 maja. tak przynajniej wyliczyłam. i własnie w ten dzień uprawialam seks ze swoim facetem i to bez zabezpieczenia.. i koniec był w środku... dzisiaj rano dostalam okres.. Wydawało mi się, że bede w ciąży.. czy moge być bezpłodna lub mój facet??

23

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Paulinko, niektórzy się miesiącami starają o dziecko i udaje się dopiero za którymś tam razem, więc to, że podczas jednej próby nie zaszłaś w ciążę o niczym nie świadczy. Tym bardziej, że nie masz przecież 100% pewności, że to był dzień owulacji.

24

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

no tak. Jednak życie jest bardzo niesprawiedliwe. Ktoś chce miec dziecko to mu się nie udaje, a wpadki mają. no nic w sumie u mnie to jeszcze wcześnei na dziecko. Bo w czerwcu bede miałą dopiero 20 lat. więc jest jeszcze czas. Ale wiesz po prostu się martwie. Bo my zawsze uprawiamy stosunek przerywany. w dni niepłodne jest do środka, a w płodne na zewnątrz. No niewiem czy mamy takie szczęście czy naprawde może być coś nie tak.. ;(

25

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Zajść w ciążę naprawdę nie jest tak łatwo, jak się wydaje. "Wpadki" naprawdę rzadko są prawdziwymi wpadkami. W naszym społeczeństwie  niestety bardzo często jest to sposób na złapanie męża/żony. Najczęściej ludzie się do tego nie przyznają - nawet przed samym sobą. Niemniej jednak jeśli chcesz uniknąć ciąży to się zabezpieczaj. Kiedyś organizm spłata Ci figla, albo źle coś wyliczysz, bo to nie jest nauka ścisła i dzidziuś w drodze będzie. Jeśli uważasz, że masz odpowiedniego partnera i myśl o posiadaniu dziecka Cie nie przeraża to według mnie nie ma nic złego w stosunku przerywanym.

26

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Ja wlasnie mialam to samo. Natomiast wczoraj uprawialismy seks z zabezpieczeniem,ale pękło i hop. Dzis mam oczekiwany okres. Wszystko w porządku ?

27

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Raczej tak, ale jak Ci się spóźni to nie panikuj. Bo to taka samonapędzająca się machina. Denerwujesz się, że Ci się spóźnia co jeszcze bardziej opóźnia okres.

28

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Dziś normalnie dostałam okres, ale mam duże obawy i jutro idę do ginekologa. Czy jest możliwość sprawdzenia czy wszystko jest w porządku już teraz? Czy to za wcześnie? I ginekolog raczej mnie chyba nie przebada normalnie jak mam teraz okres tak ?

29

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Nie jestem ginekologiem, ale z tego co wiem to nie, nie przebada cię. Poczekaj do końca okresu i jeszcze kilka dni i zrób sobie test. Ale denerwować się raczej nie masz czym.

30

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Nawet jeżeli on skończył we mnie? Bo dzień przed okresem to co prawda dzień niepłodny, ale jednak zawsze jest obawa. Teraz mam taką ogromną panikę przed seksem

31

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Nawet. No chyba, że faktycznie panikujesz i chcesz iść już jutro po pigułkę 'po' (chyba działają do 72h wstecz). Choć według mnie (a nie jestem specjalistą), to nie ma większego sensu...

32

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Też się nad tym zastanawiałam. Takie tabletki też mają zapewne swoje skutki uboczne???? Pierwszy raz miałam taką sytuację, dlatego mam takie duże obawy. Bądź co bądź chcę iść do ginekologa chociażby o poradę

33

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Przede wszystkim - spokojnie. Nie daj się zwariować i nie nakręcaj się niepotrzebnie. Stało się, więc teraz nie ma sensu tego rozpamiętywać. Zabezpieczyłaś się, więc sumienie masz czyste. To że pękła - cóż, następnym razem polecam więcej uwagi przy zakładaniu, a jeśli nawilżacze to na bazie wody (durex, unimil itp), bo wazelina rozpuszcza lateks.

34

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Dziękuję za porady, na pewno skorzystamy

35

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

poszlam, kupilam, czuje się pewniejsza.

36

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

czesc! mam duzy problem... jestem dziewczyna dosc nie doswiadczona i mam pytanie...
kochalam sie z kolega bez zabezpieczenia ale to trwalo bardzo krotko bo powiedzialam ze nie chce wiecej bo sie boje....
czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze po takim krotkim stosunku?
mam robic test?


prosze o szybka odpowiedz

37

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Prawdopodobieństwo jest małe, bo w pre ejakulacie jest mało plemników. Testu nie musisz robić - za wcześnie na to, bo one działają dopiero od 3-5 dnia ciąży (z tego co mi wiadomo). A tymczasem nie zachodzisz w ciąże od razu w czasie stosunku - trochę to trwa zanim plemniki dotrą do jajeczka. Generalnie stawiam, ze test ma ponad 90% skuteczność ok tygodnia po stosunku. Jeśli było to dzisiaj, ewentualnie wczoraj to w podskokach idź do lekarza po pigułkę 'po'. działają ok 72 godzin po stosunku.

Jeśli z jakiś przyczyn to odpada, to odpręż się, bo już nic na to nie poradzisz i czekaj na miesiączkę. Następnym razem pomyśl po prostu wcześniej.

38

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

dziekuje za odpowiedz.... tej pigulki troche sie boje, wiec bd czekac do okresu i modlic sie abym nie byla....

39

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

DZIEWCZYNY>>!!!! mam takie pytanie...ktore mnie strasznie męczy..mam nadzieje ze mi pomozecie wink???
OTOZ tak; w tamtym miesiacy okres powinnam dostac 1 maja..natomiast spoznił mi sie 3 dni..ale wkoncu dostałam wink..był troszke skąpy wink po okresie zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie wink...Natomiast w tym miesiacy sytaucja sie powtorzyła z tym ,ze okres spozniał mi sie 6 dni!!! oczywiscie wykonałam 2 testy ciazowe ktore wyszły negatywnie wink...Okres dostałam w nocy...ale jest to znowu skąpa miesiaczka.!!!BOli mnie podbrzusze...ale cos skapo leci ;/...Zastanawiam sie dlaczego tak jest???...Powiem jeszcze tyle ,ze przed okresem 2 razy buprawialm seks bez zabezpieczenia...MAz daje mi słowo ze zdarzył wyjac go,przed wytryskiem!!! ale druga rzecz jest taka...ze od 2 miesiecy mało jem...mozna powiedziec ze wcale...moze 3 kanapki i tropszke zupy...a tak to tylko papieros kawa i tak w kolko...!!! schudłam 8 kg...(ale nie wiem przez ile ) bo sie wczeniej nie wazyłam (NO ale jednak schudłam)...Do tego boli mnie lewy jajnik...momentami prawy...ale bardziej lewy...3 miesiace temu byłam u gina...i powiedział...ze jaj jajnik bedzie bolał...to mam przyjsc...ALE OGolnie bardzo prosze o jakies rady wink/...bede wdzieczna....MAM Nadzieje ze zrozumiałyscie moj post haotyczny...POZDRAWIAM

40

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

chyba zrozumiałam smile
wiesz, gdy jest przesilenie wiosenne, u mnie tak jakoś kwiecień-czerwiec, zaaawsze od kilku lat mam zawahania miesiączki smile właśnie się spoźnia, jest raz skąpy, raz sajgon. ale to tak ze dwa okresy w roku. u mnie to przesilenie działa.
albo, wiem, że to źle, ale od intensywnych ćwiczeń i nerwów. raz z nerw nie miałam w ogóle okresu.
jak to jest, może u Ciebie tez takie czynniki działają? a skoro tyle testów zrobiłaś, to co się martwisz?
nie mysl tak o tym smile

41

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Tyle ??? tylko dwa zrobiła...Ale wyczytałam ze kobieta moze byc w ciazy i miec okres(chociaz mam nadzieje ze mnie to nie dotyczy)...jak skonczy mi sie okres to znowu zrobie test i jak co to zasuwam do lekarza...bo moze cos prze jajniki sie dzieje .;/...Ale i tak sie martwie..TAka juz jestem

42 Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-06-11 13:56:30)

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

w razie podejrzeń o ciążę robi się dwa testy-aby wyszło wiarygodniej. a ile miałaś zrobić? gdyby robiła z 5  to znaczy, że chyba w ogóle nie jesteś gotowa psychicznie na sam seks smile
dwa testy  dają już jakiś zarys. warto robic dwa dla pewności, a najlepiej zbadac krew!
krwawienie podczas ciąży-to tak zwane pozorne krwawienie, mylone z miesiączką. Tak, kobieta w ciąży owe krwawienia może mieć, jednak od pewnego miesiąca może być to niepokojące

43

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

na seks gotowa jestem ...Jestem mezatka ...do tego dzieciata...Wiec boje sie bo dzieci juz miec nie chce wink

44

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

a więc taka sytuacja smile a;e zawsze dla pewności możesz zbadać krew smile

45

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

heheh juz sie nie martwie okres jest...nawet dosc juz obfity wink..takze LUZIK ;p

46

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

cześć mam pytanie wręcz prośbę bo miałam stosunek do środka 7 dni przed okresem bez zabezpieczenia owszem okres dostałam tydz temu i chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość abym byłam w ciąży ?

47

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Witajcie, jestem mężatką od 5lat, mój cykl trwa 28dni,mam regularne cykle;okres miałam 4maja,owulację 18maja,mąż przyjeżdża 24maja i będzie do 30maja i czy jest możliwość zajścia w ciąże?Pytam bo pragniemy dziecka i dopiero o nie się staramy,dodam że prawdopodobnie będę miała okres 1czerwca. czekam co WY na to?

48

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Po pierwsze - jak ktoś nie chce mieć akurat dzieci, to dla czego, do cholery, uprawia seks bez zabezpieczenia? Mnie jest naprawdę ciężko pojąć dlaczego ktoś nie skorzysta choćby z prezerwatywy, a potem siedzi i się boi.

Poza tym jak już się stało, i jest stres, to czy tak trudno się zaopatrzyć w tabletkę "po"?

Z tą łatwością zachodzenia w ciążę to jest różnie, podobnie jak z dniami płodnymi. Ja zawsze miałam tak nieregularne miesiączki, że nigdy nie byłam w stanie choćby oszacować kiedy będą dni płodne, a więc też nigdy nie ryzykowałam seksu bez zabezpieczenia. Poza tym, nawet jakbym miała najrówniejszy cykl świata i była przekonana, że mam akurat dni niepłodne nie zaryzykowałabym seksu bez zabezpieczenia

kaaarolka - jak dostałaś okres, to raczej wątpliwe abyś była w ciąży. Poza tym, jak się tak boisz, to czemu nie zrobisz zwyczajnie testu?

49

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką
male86 napisał/a:

Witajcie, jestem mężatką od 5lat, mój cykl trwa 28dni,mam regularne cykle;okres miałam 4maja,owulację 18maja,mąż przyjeżdża 24maja i będzie do 30maja i czy jest możliwość zajścia w ciąże?Pytam bo pragniemy dziecka i dopiero o nie się staramy,dodam że prawdopodobnie będę miała okres 1czerwca. czekam co WY na to?

Przy cyklu 28- dniowym, po owulacji teoretycznie jeszcze 3 dni są płodne, a reszta, aż do następnej miesiączki nie. Więc teoretycznie nie jest możliwe żebyś zaszła w ciążę kiedy Twój mąż przyjedzie.

50

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

cześć. mam pytanie. dzień przed spodziewana miesiaczka czyli 24 maja współżyłam z mężem i doszło do wytrysku. Dziś już mamy 27 maj a po miesiączce ani śladu. Odczuwam jedynie lekkie bóle w dole brzucha. Dodam jeszcze ze mam nie regularne miesiączki. np. w marcu miałam 20, a w kwietniu 25.

51 Ostatnio edytowany przez cherry_dance (2013-05-28 21:14:47)

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką
wiewioreczka58 napisał/a:

cześć. mam pytanie. dzień przed spodziewana miesiaczka czyli 24 maja współżyłam z mężem i doszło do wytrysku. Dziś już mamy 27 maj a po miesiączce ani śladu. Odczuwam jedynie lekkie bóle w dole brzucha. Dodam jeszcze ze mam nie regularne miesiączki. np. w marcu miałam 20, a w kwietniu 25.

jeśli masz nieregularne cykle, to możliwość zajścia w ciążę jest niewielka, bo tydzień przed okresem to teoretycznie dni niepłodne (chociaż i to zależy od długości cyklu). Te bóle o których piszesz, mogą być oznaką zbliżającego się okresu.

52

Odp: Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

WITAM MAM 21 LAT I MAM FACETA I KOCHALIŚMY SIĘ JEDEN DZIEŃ PRZED MOIM OKRESEM...DOSTAŁAM OKRES I PO OKRESIE DOSTAŁĄM BOLEŚCI BRZUCHA I JAKBY PLAMIENIE KRWI ALE TO TYLKO NA CHWILE A TERAZ PO TYM MAM ŚLUZ TAKI KREMOWY I GĘSTY. NIE   MOGĘ JEŚĆ I JESTEM SŁABA.... I KRECI MI SIĘ W GŁOWIE. CZY TO INFEKCJA CZY CIĄŻA. PROSZĘ O POMOC:)

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks bez zabezpieczenia przed miesiączką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024