Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi

Hey poradzicie mi coś . Za 2 miesiące wyjeżdżam do sanatorium i kompletnie nie wiem jak zacząć pierwsze rozmowę żeby nie wrypać głupio oraz żeby osobę nie za nudzisz
Potrzebuję tylko kilku rad , aby być tam lubianą wink
Interesuję się filmami , lubię se poczytać plotki na temat gwiazd , kosmetyki , modą , kuchnię , poczytać dobrą książkę ,
Proszę o pomoc bym chciała naprawdę poznać jakoś koleżankę w sanatorium

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi

Cześć, wydaje mi się, że musisz być po prostu sobą, mówić o tym czym się naprawdę interesujesz i na pewno będziesz lubiana ; ) Jak jest się kimś innym niż w rzeczywistości to wtedy jest to jakoś zauważalne i i do takiej osoby ma się większy dystans, takie jest moje zdanie pozdrawiam

3

Odp: Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi

Byłam w sanatorium w Rymanowie Zdroju 2 razy. Niektóre znajomości przetrwały do tej pory, a to już 7 lat. Na początku lekki stres, ale samo się jakoś potoczyło. Sanatorium to takie specyficzne miejsce że integracja jest skazana na sukces:). Bardzo miło wspominam ten czas. Tak jak Ci radzi pawel616, bądź sobą.

4

Odp: Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi
liliana89 napisał/a:

Byłam w sanatorium w Rymanowie Zdroju 2 razy. Niektóre znajomości przetrwały do tej pory, a to już 7 lat. Na początku lekki stres, ale samo się jakoś potoczyło. Sanatorium to takie specyficzne miejsce że integracja jest skazana na sukces:). Bardzo miło wspominam ten czas. Tak jak Ci radzi pawel616, bądź sobą.

Też tam byłam w sanatorium big_smile i również utrzymuje do tej pory kontakty z ludzmi mimo iż minęło też jakieś 7 lat albo i więcej smile możę byłyśmy tam w tym samym czasie tongue
Co do autorki, na pewno się tam odnajdziesz, szybko nawiazesz znajomosci smile nikt nie powiedzial, ze Ty musisz zrobic pierwsza krok, bo moze inne osoby zrobia to za Ciebie. Po prostu badz soba, nikogo nie udawaj, beda tam ludzie pewnie z podobnymi problemami do Ciebie, chociazby zdorowtnymi wiec kontakt zlapiecie:)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Sanatorium jak poznać ciekawych ludzi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024