OSZUŚĆI....UWAGA!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » OSZUŚĆI....UWAGA!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: OSZUŚĆI....UWAGA!!!

Z tego, co zdążyłem się dowiedzieć problem jest znany od dwóch lat, ale wciąż pojawiają się nowe osoby oszukane przez tą zgraję. Problem w dużej mierze dotyczy dzieci, ale zdarzają sie też dorośli (chociażby ja smile )  Problem nazywa się Pobieraczek.pl. Mnie nie naciągną bo znam prawo (na tyle co potrzebuję) i mogą sobie co najwyżej powysyłać te swoje emaile, ale sporo ludzi daje się zastraszyć i wysyła im te 94 PLZ....zupełnie niepotrzebnie, bo oni nie mają prawa żądać tych pieniędzy. Ich metody są skrajnie nieuczciwe, a pogróżki absolutnie nieprawdziwe. W sieci jest całe mnóstwo forów i artykułów na ten temat. Poczytajcie zanim  dacie się nabrać. A może ktoś z Was już się z tym zetknął?

Zapalony offtopowiec big_smile

2

Odp: OSZUŚĆI....UWAGA!!!

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/nie-musisz-placic-serwisowi-pobieraczekpl-wlasnie-zostal-ukarany-za-wprowadzanie-klientow-w- proszę o nie usuniecie tego linka pani Moderator wink Też tak miałam ale znajomy informatyk powiedział mi żebym w żadnym wypadku nie płaciła i podesłał tego linka wink

3

Przyłączam się do prośby Koleżanki....
Bardzo dobry link. Nie płaćcie im ludziska....oni żerują na Waszej niewiedzy, strachu i zaskoczeniu. Wysyłają te swoje maile i czekają na pieniądze...tyle tylko robią i mają z tego niezły biznes. Ja już miałem nawet "przedsądowe wezwanie do zapłaty"...oczywiście odpisałem im jak zawsze to samo, czyli kim są, gdzie mam ich maile i co mi mogą zrobić...to tak w skrócie i pozwólcie że nie przytoczę tych słów, bo jak Pani Moderator to zobaczy i przefiltruje to i tak nic nie zrozumiecie big_smile

4

Właśnie... A moja koleżanka wysłała im te nieszczęsne 94zł, bo wystraszyła się...

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

5

London69 napisał/a:

Właśnie... A moja koleżanka wysłała im te nieszczęsne 94zł, bo wystraszyła się...

echh...szkoda, ale podobno można te pieniądze odzyskać. Są ludzie, którzy składają przeciwko nim pozwy zbiorowe

6 Ostatnio edytowany przez London69 (2011-04-23 15:26:38)

W ogóle dla mnie to jest bez sensu, to ich straszenie e-mailami. Mailem to oni sobie mogą... tongue W takich wypadkach wysyła się jakieś pisma, ręcznie podpisane itd. Dobrze, że ktoś zajął się tą sprawą. smile
A to muszę powiedzieć o tym koleżance. Może i zechce się ubiegać o swoje pieniążki.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

Dzięki na pewno będę uważać smile Zresztą nikomu nie radzę wysyłać smsów na loterię "darmowy sms" potem przysyłają Ci jakieś smsy i ściągają 5 złotych za przysłanego smsa!!

Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy.

8

Nigdy nie korzystajcie z Pobieraczka, to jedna wielka ściema i oszustwo!

9

Słyszałam o tym! Kolega mojego TŻ im zapłacił bo się wystraszył.

10 Ostatnio edytowany przez asiek_110 (2011-05-12 15:15:52)

Ja też się dałam nabrać, chociaz wcale nie chciałam pobierać z pobieraczka to inna strona mnie przekierowała. Potem straszyli itd. jakieś maile z grośbami dostawałam, tylko po sprawdzeniu nawet adres IP mi się nie zgadzał.  Poszperałam troche w internecie ( mój chłopak sie smieje że wyznaje coś na rodzaj googlizmu) i znalazłam mnóstwo forów ostrzegających przed nimi, a co najwazniejsze, aby im nie płacić. Zignorowałam maile, ich adres oznaczyłam jako spam i na tym się skonczyło. To było dobrze ponad rok temu. Z tego co wiem to dostali straszną karę z procesie przeciwko nim i dziwi mnie to, że dalej działają i oszukują ludzi. To naprawdę starszne, że na takich złodzieji nie ma w tym kraju sposobu. Co z tego, że dostali karę pieniężną skoro zarobili na ludziach większe pieniądze. Teraz jeszcze bardziej będą straszyć, bo trzeba jakoś tą kasę odrobić. Dlatego faktycznie uważajcie, a szczególnie na swoje pociechy, które nie zawsze wiedzą na co się logują.

Trudno jest odnaleźć w dzisiejszym świecie inspiracje, przysłowiowego kopa, który pozwoli Ci wstać rano-dlatego szukam natchnienia w otaczających mnie obrazach, bo każdy dzień uświadamia mi, że człowiekowi nie można ufać-tylko pies, jako przedstawiciel żywej istoty, który współegzystuje z człowiekiem pokaże Ci w swoich smutnych oczach, co to znaczy prawdziwe oddanie.

11

Ja też dostałam i to kilka takich e-mailów smile I nic sobie z tego nie zrobiłam, bo stwierdziłam, że nie podpisywałam nic więc płacić nie muszę. Widać było od razu, że jest to ten mail z tych mailów dla naiwnych idiotów (sory) smile Potem chłopak mi mówił, że muszę to zapłacić, bo naliczą odsetki (hihi) i chciał to zapłacić.. Ale potem powiedzieli o tym w telewizji i za to, że się kłócił ze mną dał mi te 100zł big_smile Odsetki mu podarowałam wink

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » OSZUŚĆI....UWAGA!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018