Temat: Czy kosmetyki w ampułkach sa skuteczniejsze w działaniu?

W aptekach mamy do wyboru szereg silnie skondensowanych składników aktywnych np. witaminy A, C, E, które są zamknięte we fiolkach.
Kosmetyki w ampułkach maja laboratoryjnie odmierzone proporcje dso jednorazowej aplikacji. Zazwyczaj przeznaczone sa do jednorazowej aplikacji. ampułki dostepne w gabinetach kosmetycznych maja silnie skondensowane składniki odzywcze, zazwyczaj o duzo wiekszychb  dawkach niz te zastosowane w kremach z drogerii.

Jakie macie Panie doswiadczenie w korzystaniu z kosmetyków zawartych w ampułkach, czy ich dziłanie jest rzeczywiscie skuteczniejsze?
Bardzo prosze o podzilenie się swoimi opiniami

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kosmetyki w ampułkach sa skuteczniejsze w działaniu?

myślę, że wpływ jakiś ma jaki, cięzko stwierdzić.. kosmetykow nie stososwałam, ale mysle ze to jak z suplementacją dba o ciało od wewnątrz i efekt op dłuższym stosowaniu przynosi. Nie miałam zdania póki sama nie zacz ęłam stosować nutrikosmetyku. Teraz już wiem smile

3

Odp: Czy kosmetyki w ampułkach sa skuteczniejsze w działaniu?

Moim odkryciem są ampułki Rival de Loop (Rossman) opóźniające proces starzenia się skóry. Ja dla mnie rewelacja. Stosuję na twarz i dekolt. Skóra ładnie odzywiona, napięta, gładka.