Rosnące ósemki :/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Rosnące ósemki :/

Witam.
Niestety dopadło mnie wyrastanie ósemek.
Z prawej strony dolna już wyszła.
Jakiś czas temu zaczęła wychodzić lewa dolna ale się zatrzymała.
Od wczoraj znów zaczęła wychodzić,co za tym idzie....okropny ból...
mam spuchnięty lewy policzek,nie mogę nic jeść...w nocy nie spałam.
Może znacie jakieś domowe sposoby na pozbycie się bólu?Albo jakieś sprawdzone leki bez recepty?
HELP!

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rosnące ósemki :/

Ojj znam ten ból. Mnie baaardzo bolalo, plakałam z tego wszystkiego. Na szczęście mam to już za sobą (chyba!). Co Ci mogę poradzic? ja brałam ibuprom max i pomagał nawet, ale nie zawsze. Dodatkowo saholem smarowałam policzek, bo niekiedy też mnie bolał i czasami też tego zęba. Jeśli już nie mogłam wytrzymać, to po prstu próbowałam zasnąc i brałam ketanol, ale on jest niestety na recepte. Mnie udało się go dostać od brata, więc nie mialam problemu z kupnem jego.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

3

pij rumianke

4

Brałam ketonal i Cataflan ale zbyt długo nie uśmierzał bólu sad

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

5

Faktycznie ketanol zmniejsza bol, ale nie na tak długo. Trzeba to przecierpiec. Mnie też bardzo bolalo, ale jakoś wytrzymałam te parę dni.

6

Kolejną noc nie przespałam.Rano dzwoniłam do dentysty czy przyjmie mnie z bólem,to oczywiście gadka typu"mamy strasznie dużo osób dziś,proszę zadzwonić później".
A rano jak oglądałam wyrzynającą się 8 to zauważyłam silne zaczerwienienie dziąsła,a raczej zasinienie.
Wygląda jak mały krwiak:/

7

A nie masz innego dentysty?  może spróbuj prywatnie się gdzieś dostać lub po prstu idż na koniec przyjmowania pacjentów i powiedz, że naprawde zależałoby Ci na tym, aby Cię przyjełą i obejrzała.

8

Pamiętam, że gdy rosła mi pierwsza 8 praktycznie nic nie czułam, ale kolejnej już towarzyszył silny ból i okazało się, że wdała mi się jakaś infekcja! Czym prędzej udaj się do dentysty, żeby zobaczył czy u Ciebie też coś takiego się nie rozwija bo to tylko niepotrzebny ból ;/ Trzymaj się!

9

dolnych ósemek w ogóle nie mam i mieć nie będę - brak zawiązków, natomiast górna lewa pojawiła się już dawno, mam w niej nawet plombę, bo się ukruszyła. Gdy rosła niczego nie czułam. teraz rośnie mi, bardzo powoli prawa. nie towarzyszy temu żaden ból. po prostu rośnie, trochę krzywo, więc pewnie jak wyrośnie to ją usunę.

10

Eh,wszędzie to samo,wszędzie kolejki. Kupiłam Dentasept A,będę smarowała może coś da. A jak nie przejdzie to będę prosiła jutro  dentystę.

11

Niestety nie masz innego wyboru. Współczuję Ci, bo wiem co to za ból:/ smaruj tym, a jak Ci nie przejdzie, to proś jutro o wizytę, powiedz, ze bardzo Cię boli i niech chociaz Ci coś donbrego na recepte przepisze

12

Hej dziewczyny.
Ten Dentasept A nawet łagodził ból,miłą ulgę czułam.
Ale całkowicie nie  zniknął.
Dziwi mnie tylko fakt,że co noc o tej samej godzinie się budzę z bólem... ok.4:00...fatum chyba jakieś:]
No nic...co nie zabije to wzmocni:]
Dzięki za rady:]

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021