Sfleczały brzuch po ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sfleczały brzuch po ciąży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Sfleczały brzuch po ciąży

Witajcie netkobietki. Piszę o bardzo poważnym jak dla mnie problemie. Jeśli taki temat istnieje to z góry przepraszam za nowy wątek, przejrzałam forum i nie zauważyłam podobnego tematu.
A mianowicie, jestem kilka miesięcy po porodzie. Niestety z własnej głupoty zaniedbałam się, ale nadeszła wiosna i postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć aby schudnąć niestety mam na brzuchu tzw. flaka. Podajcie mi jakieś sposoby na uelastycznienie skóry. Tylko nie wypisujcie mi ćwiczeń i diety bo takowe posiadam wink Chodzi mi o jakieś kremy z apteki lub specyfiki robione w domu z naturalnych produktów. Piszę ponieważ chciałabym używać czegoś co naprawdę daje efekt, skorzystać z Waszego doświadczenia.
Teraz używam kremów z serii Perfekta. Ale chyba słabo działają...

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sfleczały brzuch po ciąży

Z doświadczenia wiem, że kremy działają bardziej na podświadomość, oczywiście możesz się nimi wspierać, ale oprócz diet i ćwiczeń, które masz, powinnaś też robić masaże skóry, aby ją ujędrnić.

3

Nie bardzo wierzę w takie cudowne działanie kremów które z jak napisałaś "flaka" zrobią jędrną skórkę.
Też stawiałabym na masaże big_smile Jeśli nie stać Cię na takie w gabinetach to domowe. Facet na pewno chętnie się tym zajmie smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

4

Też nie wierzę w kremy, możesz je stosować, ale jako uzupelnienie. Na flaka wink tak jak dziewczyny napisały najlepsze są masaże i ćwiczenia silowe z małym obciążeniem

5

Możesz kupić karnet na rollmasaż lub masowac się w domu szczotką z takimi specjalnymi wypustkami.

6

witaj moim zdanie nic na to nie poradzimy,mnie tez zostal flak po ciazy ale wazne zebys zrzucila kg po ciazy troszke ciwiczyla troszke diety a na flaczka kupilam sobie pas pooperacyjny wyglada to jak opaska na brzuch wiem ze to troche dyskomfort

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

7

Dokładnie, najlepiej masaże i krem jako wspomagacz.

A ty co? Z tobą coś nie tak?
Czy Ci przyjacielu wyobraźni brak?
W taki dzień możesz w niebie być,
tańczyć z nią na plaży do utraty sił!

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sfleczały brzuch po ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021