Polecane maseczki (ze sklepowej półki) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Polecane maseczki (ze sklepowej półki)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez Berries (2011-04-01 19:50:29)

Temat: Polecane maseczki (ze sklepowej półki)

Jakie maseczki i na jakie problemy polecacie? Jakie są waszymi ulubionymi?

Ja ze swojej strony polecam:

Maseczkę T-spot maske, firmy Rossmann-
Świetna przy mieszanej i tłustej cerze. Jest to ściereczka nawilżona płynem- nakłada ja sie na strefę T (obejmuje czoło i nos). Po 15 minutach ściąga. Na prawde super! ładnie wysusza wypryski, oczyszcza skórę, zmniejsza wągry. Serdecznie polecam! Koszt to niecałe 3 zł:)

Druga, to również firmy Rossmann, Maseczka Oliwkowa.
Koszt- 1.60! (dwie saszetki- jedna starcza spokojnie na 3 zużycia!) Zawiera wyciąg z kwiatu lotosu i oczywiście oliwę z oliwek. W konsystencji przypomina masełko- bardzo bogata. Pięknie natłuszcza cerę, jest pogromcą w walce z suchymi skórkami w okół nosa. Jedna z najlepszych maseczek odżywiających!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Polecane maseczki (ze sklepowej półki)

Ja mam cerę mieszaną... Maseczka z peelingiem Aroma Garden z zieloną herbatą oczyszczająco-łagodząca. Wpadłam kiedyś na nią w Kauflandzie smile Kosztuje coś koło 6zł. Mam już 3 tubkę. Na długo starcza bo i robię ją tylko jak potrzebuję tzn. jak pojawią się jakieś wypryski i jako peeling. Skóra jest po niej świeża i delikatna, świetnie oczyszcza. Warto spróbować, w razie czego jak nie przypasuje można komuś oddać bo droga nie jest:) Z takich oczyszczających polecam też z Avon Planet Spa z minerałami morza martwego-świetnie oczyszcza i wygładza (średnio15-20zł). Używam też nawilżającej w saszetce firmy AA starcza na kilka razy ale nie pamiętam ceny..3-4 zł chyba i kupuję w Naturze. I mimo to że jest nawilżająca skóra przetłuszczająca się w strefie T wygląda po niej świeżo i co najważniejsze nie mam po niej żadnych wyprysków. POLECAM :*:)

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

3

Koleżanka kiedyś mi wspominała o tym Aroma Garden, polecała, że ładnie się po tym buzia zachowuje, mimo to w moim mieście nie ma sklepu Kaufland, ale przy okazji wizyty w Krakowie może zaglądnę.

Mogę polecić szczerze kolejny produkt, bo już go sprawdziłam. Maseczka obkurczająca na naczynka (na twarz,szyję i szyję), z serii Perfecta oczyszczanie,Dax Cosmetics. Nakładam grubszą warstwę na moje teleangietezje i rzeczywiści ładnie tonizuje, wyrównuje koloryt cery. Dodatkowo fajnie natłuszcza/nawilża nie pozostawiając filmu. Zapłaciłam ok.13 zł w drogerii.

4

A coś z naturalnych maseczek co polecicie ale raczej oczyszczające...?

5

yadgaa napisał/a:

A coś z naturalnych maseczek co polecicie ale raczej oczyszczające...?

Z naturalnych maseczek polecam maskę oczyszczającą od Sanoflore smile W składzie znajdziesz składniki naturalne, m.in pięknie pachnący olejek eteryczny z Trawy Cytrynowej Bio. Nie zawiera parabenów więc nie musisz się obawiać uczulenia. Ja mam cerę  mieszaną i stosuję ją od ok. miesiąca. Efekty są całkiem niezłe - cera jest bardziej matowa, oczyszczona a zaskórników coraz mniej smile Może nie jest najtańsza ale warto zainwestować, bo jest bardzo wydajna smile

6

W moim zawodzie przy częstych wyjazdach, spotkaniach, konferencjach musze wyglądać na wypoczętą. Maski Elizabeth Kessler sprawdzają się w tej roli znakomicie. Z przyjemnością mogę polecić ten produkt. Cera po tej masce jest idealnie gładka, a koloryt wyrównany ? powiedziałabym, że nawet jest rozjaśniona i promienna.

7

Ja bardzo lubię maseczkę z zielonej glinki, z serii Ziaja Nuno. Bardzo ją lubię - trzymam dłużej niż powinnam, około 40 minut. Twarz jest ładnie rozjaśnia i gładka w dotyku:) Jest ona w opakowaniu bodajże 50ml, kosztuje od 6-10zł, ostatnio kupiła w Auchanie za 3,99:D
Uzywam też peelingu enzymatycznego z Lirene, koszt to około 2 zł. Starcza na 2 użycia. Jest to jeden z moich ulubionych peelingów.

8

Też lubię maseczki z zielonej glinki.

włosomaniaczka smile

9

Podbijam temat, bo zawsze na czasie. smile Ja ostatnio dostałam próbkę maseczki oczyszczającej i ściągającej pory, przy okazji zakupów w Phenome. Próbkę wykorzystałam i... po maseczkę wróciłam. Dostałam duży słoik pełny niezwykle wydajnego kosmetyku, który bardzo fajnie radzi sobie z porami i nadmiarem sebum. Z czystym sumieniem polecam, bo bardzo tę maseczkę polubiłam. smile

http://www.phenome.pl/files/produkty/100/125_sloik_NK100popup.jpg

Ja polecam maseczki na bazie zielonej glinki i błota z morza martwego wink

11

Ja bardzo polubiłam z perfekty maseczki.
Częśto kupuje je w takich małych saszetkach. szczegolnie fajne na wyjazd.
A nie ze sklepowej półki to avon i ich seria spa, dla mnie genialna

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

12

Maskeczki z Zaji z glinkami big_smile

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

13

Ja mam teraz maseczkę bielendy ogórek i limonka, jest fajna bo jest dwufazowa - najpierw oczyszcza, poźniej nawilża. Jest do cery mieszanej, a mi ostatnio porobiło sie na czole sporo syfków, a po tej maseczce mam bardziej wygładzona skórę smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Polecane maseczki (ze sklepowej półki)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018